Jump to content
CzAk1

Wrocław!

Propozycje daty spotkania- zlotu 3DMaxowego Wrocław'09  

67 members have voted

1. 1. Propozycje daty spotkania- zlotu 3DMaxowego Wrocław'09

• 27. sierpnia (czwartek)
    • 28. sierpnia (piątek)
    • 29. sierpnia (sobota)
    • 3. września (czwartek)
    • 4. września (piątek)
    • 5. września (sobota)
    • 12. września (sobota)

Recommended Posts

Ok...to ja wrzucam troche fotek ]:->

Nie przyjmuję reklamacji :D, ale gdyby się tak trafiło, że coś pominełem, źle wpisałem albo coś...to dajcie znać :)

Foty chyba obronią się same :D

37348888.jpg

43083684.jpg

41365382.jpg

98883900.jpg

16921870.jpg

30124484.jpg

43702177.jpg

40366405.jpg

90806462.jpg

52212862.jpg

24548747.jpg

33559564.jpg

32459550.jpg

88300448.jpg

10071146.jpg

Pozdro

• Like 1

No! To ja rozumiem :) Ogromne dzięki CzAk1 :)

Edited by peter_f

serwus :)

no kannu to bys chyba rozpoznal ? co prawda ostatnio troche zarosl, ale da rade go rozpoznac .

pozzdrawiam i zycze powodzenia :)

hehe pewnie ze bym poznal z daleka, przeciez wiesz :) A iroka juz widzialem w realu i nic sie nie zmieniles, no moze odmlodniales :p

Dzieki za podpisanie fotek. 12stego tez bedzie tak licznie ?:D

Czas odkopać wątek.

Pisać kto będzie 12 września na tradycyjnym barszczyku? ;) Trzeba wyklarować listę obecnych i być może zacząć myśleć na lokalem (mam nadzieje, że tym razem będzie liczniej)

Przedsmak macie na fotostory.

A kto nie przyjedzie ten trąba :D

Pozdrawiam.

Ja odpadam. Nie wyrobię z pracą niestety, więc wypijcie za moje zdrowie tylko ;)

Najprawdopodobniej, chyba, być może...Może...:/

Może, Może, Może...to ja może też może...o_O

Ja najprawdopodobniej tak i owszem czemu nie ;)

90% że będę. Co do lokalu zdaję się na tubylców ;)

jesli lokal to tam gdzie poprzednio. bylo tam bardzo dobrze i absolutnie nie 0przeszkadzala muza ( nawet nie wiem czy byla jaks ) . Kible tam mi sie nie podobaly, ale trudno.

Mowie o tym jak siedzielismy na zewnatrz , pna takim dziedzincu, przy ul . wieziennej.

pozdrawiam i zyze powodzeniA :)

Kannu - PracOffnia? (czy jak to sie tam pisze?)

Ja jestem na 99% wreszcie.

Jakby cos to pisac na gg / skype / pm.

LOKI , tak , to chyba pracofnia jest.

Czak - a ostatnio bylo Ci zimno ? :D

zresztą i tak nikt nie przyjdzie pewnie .

pozdrwiam i zycze powodzenia :)

a gdzie sie widzimy tego 12 września ? i o której ? bo w pierwszym poście nie ma tego wspomnianego

Na ta date rowniez sie zapowiadamy prawdopodobnie bez zadnych niespodzianek dotrzemy do Wro z Juniorem.

Pozdro !

Widzę, że ostro się pobawiliście ;)

BTW. pracoFFnia wchodzi w kanon spotkań - gut, gut :D

EDIT:

Widzę po fotach, że pita była Żołądkowa - gut, gut, gut ;)

no jak już piter wspomniał, ze będziemy to ja jeszcze dodam, ze to będzie okl 17tej, tak wiec o 17:30/ 18:00 można się już ustawić np pod Pręgierzem na rynku.

pozdr.

Pewnie i ja zachacze.. o ile bede na weekend dostepny. Ja proponuje jakis inny lokal.. pracofnia srovnia.. jest troche lokali do okola z chilaoutowym klimatem.. i przynajmniej alk maja normalny a nie szczyny..

BTW. Valery danke zer za dobry wyjazd niedzielny.

• Like 1

oooo 12 mówicie. To dajcie znać gdzie będziecie. Może podejde na chwile. Niestety na cały wieczór nie dam rady. Mój nr: 502677118

Pozdr.

Chudy

Ja z peterem_f będziemy we Wrocku na dworcu dopiero o 18:26. Dlatego nie wiem, czy jak się umówicie pod pręgierzem o 18 to zdążycie rozwinąć dla nas czerwony dywan przed wyjście z pociągu ;P

Co do miejsca spotkania to ja bym sugerował jakiś lokal z dobrą muzyką o natężeniu uniemożliwiającym prowadzenie konwersacji na tematy związane z tematyką 3D, piękną i powabną płcią przeciwną w ilości dużej, dobrym jedzeniem co nie tuczy, dużym wyborem drinków w cenie przystępnej, wystrój lokalu dowolny.(kolejność nieprzypadkowa;)

Pociąg powrotni z tego co tu widzę mam o 03:50 więc mam nadzieję, że nikt nie wymięknie do tej godziny ;P

Pozdrawiam.

Spoko Pionix jak coś to do mnie dzwoń.

A to co powypisywałeś, że jakie wymagania masz to takie rzeczy tylko w erze :)

Ja z peterem_f będziemy we Wrocku na dworcu dopiero o 18:26. Dlatego nie wiem, czy jak się umówicie pod pręgierzem o 18 to zdążycie rozwinąć dla nas czerwony dywan przed wyjście z pociągu ;P

Co do miejsca spotkania to ja bym sugerował jakiś lokal z dobrą muzyką o natężeniu uniemożliwiającym prowadzenie konwersacji na tematy związane z tematyką 3D, piękną i powabną płcią przeciwną w ilości dużej, dobrym jedzeniem co nie tuczy, dużym wyborem drinków w cenie przystępnej, wystrój lokalu dowolny.(kolejność nieprzypadkowa;)

Pociąg powrotni z tego co tu widzę mam o 03:50 więc mam nadzieję, że nikt nie wymięknie do tej godziny ;P

Pozdrawiam.

Od siebie dorzucam wymagania lokalowe typu: brak tych płci przeciwnych - (Piciu ja stanowczo przypominam, że i Ty i ja mamy w domu zapas cukru na całe życie, a ciastka w cukierni to możem oglądać już tylko przez szybę, z wywieszonym ozorem lub bez), dobra muzyka o natężeniu UMOŻLIWIAJĄCYM prowadzenie konwersacji na tematy związane z tematyką 3D, dobrym jedzeniem co tuczy, dużym wyborem drinków (od REDDS'a jabłkowego do malinowego) w cenie dostępnej dla przeciętnego grafika (czyt. za darmochę), wystrój lokalu od baroku po późne art deco (ew. neopoganizm). Dywan czerwony może być aczkolwiek podstawionemu tramwajowi w oczy zaglądał nie będziem.

Przyjedziemy pospiesznym "Kopernikiem" lub towarowym "Lepperem" więc bądźcie czujni.

A tak poważnie to ciężko trafić z dworca na miejsce zbiórki bez wynajdywania taryfiarza, który tylko czeka na takich jak my, frajerów - pielgrzymów?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy