Jump to content
Pionier

Nie znasz tytułu piosenki/wykonawcy, pisz tutaj

Recommended Posts

a ja zadam pytasnie premiowe (bardzo trudne) - kto odpowie ten jest wielki XD

co to za utwor ktory graja na skrzypcach w filmie "step up" na poczatku filmu jak ten koles (zapomnialem jak sie nazywa XD) wchodzi do tej szkoly gdzie ma sprzatac;p

za nic nie moge sobie przypomniec z kad to znam a tytol mi sie przyda

Cześć wiecie moze co to za nutka w ktorej w refrenie leci cos w stylu "uczi łalałala uczi bang bang" taka laska spiewa ten refren...piosenka po angielsku z elementami hiszpanskiego jak sie nie myle z gory dzieki :PP

Dzięki wielkie o To mi chodziło...;)) A Wie Ktoś może jaksię nazywa piosenka taka lekka techniawka w ktorej kobieta spiewa "cause i'm highhh i'm high on you" ...??:PP

Muzzy - kocham Cie :P

jeszcze mi powiedz co lecialo w tle jak Xena rozpoczynala Wandersex z Hansem i Gruberem ;)

siemka! szukam tytulu albo chociaz autora pewniej piosenki. w jej refrenie jest cos jakby: "a ijo aja eja eja eja eja a ijo a jo"...z gory dziekuje za pomoc. Pozdrawiam!

Utwór "Mas Que Nada". Pewnie chodzi ci o tą współczesną aranżację, to jest Sergio Mendes & Black Eyed Peas.

A ja ponowiam pytanie co do utworu parę postów wyżej.

Lucas - nie o to mi chodzilo...ale coz, wielkie dzieki za starania...moze ktos ma jakies inne sugestie?

prosze pomóżcie mi!!!!!!!!!!!!

męczy mnie kawalek, który jest puszczany w radio.

gitarowy utwór i co jakiś czas tzn. w refrenie powtarza sienazwisko mary jane a na końcu michael kane.

blagam pomóżcie!!!!

Hmm... nie zebym byl niekolezenski czy cos... ale:

Ten temat jest wyswietlany na googlach w wyszukiwarce. Bardzo czesto sie zdarza ze ludzie przychodza, zakladaja konto, zadaja pytanie i znikaja. To prowadzi oczywiscie do zasmiecenia bazy danych forum. Zeby temu zapobiec proponuje:

-zamknac ten topik i zalozyc nowy (zeby google zglupialy na jakis czas)

-nie odpowiadac na pytania jednopostowcow (co raczej nic nie da, bo konta i tak beda zakladane, tylko posty pozostana bez odpowiedzi).

ludziska, trzeba cos z tym zrobic bo jednopostowcy coraz czesciej pojawiaja sie w tym temacie :/

owies: liquido - narcotic?

Popieram Deusa (;p), zamknac temat, zalozyc nowy o nazwie L33towej, albo jakiejs ktorej google nie skuma.

Guest eax

to moze zrobic wogole cale wolne dyskusje dla uzytkownikow co maja pow. 100 postow? Niby liczba nie duza, a nie bedzie nowych uzytkownikow w bazie, ktorzy pytaja sie o rozne pierdoly w roznych postach w tym dziale. A 100 jest optymalne bo nie bedzie bezsensownego nabijania postow. :/

Poza OT:

"Zalatwcie" sobie muze The marcels - heartache(z reklamy chyba peugeot'a) i inne ich kawalki ;) sa bardzo fajne.

siemka! szukam tytulu albo chociaz autora pewniej piosenki. w jej refrenie jest cos jakby: "a ijo aja eja eja eja eja a ijo a jo"...z gory dziekuje za pomoc. Pozdrawiam!

moze to: Helena Paparizou - Mambo ??? jest tam jakies "eja eja" w refrenie;)