Skocz do zawartości

Nie znasz tytułu piosenki/wykonawcy, pisz tutaj


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, ja z kolei szukam pewnej piosenki z reklamy BMW, ktora leci zazwyczaj przy okazji wyscigow formuly 1 na tv 4.

W tej reklami najpierw pokazane sa poobijane barierki i sciany i w miedzyczasie pojawiaja sie napisy:

"czy to zakrety sa za ciasne, czy uklad kierowniczy bezmyslny?"

i w tle jakis facet spiewa przeciagle po wlosku chyba.

z gory dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos powiedziec jaka piosenka leci w tle w filmie EUROTRIP podczas gdy bohaterowie jada angielskim autobusem wraz z fanklubem Manchesteru United ? Ta sama piosenka leci jak we francji kibole biegna za jakims kolesiem. Dla ulatwienia daje fragment tej piosenki (choc w lekko nedznej jakosci ;) )

 

 

http://www.uploading.com/files/E4MBTTM6/euro.mp3.html - klik i po prawej na gorze jest mozliwosc sciagniecia pliku.

 

 

Mam nadzieje ze ktos mi pomoze, bo na soundtracku tego nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zadam pytasnie premiowe (bardzo trudne) - kto odpowie ten jest wielki XD

co to za utwor ktory graja na skrzypcach w filmie "step up" na poczatku filmu jak ten koles (zapomnialem jak sie nazywa XD) wchodzi do tej szkoly gdzie ma sprzatac;p

za nic nie moge sobie przypomniec z kad to znam a tytol mi sie przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość naimad1987

Cześć wiecie moze co to za nutka w ktorej w refrenie leci cos w stylu "uczi łalałala uczi bang bang" taka laska spiewa ten refren...piosenka po angielsku z elementami hiszpanskiego jak sie nie myle z gory dzieki :PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość naimad1987

Dzięki wielkie o To mi chodziło...;)) A Wie Ktoś może jaksię nazywa piosenka taka lekka techniawka w ktorej kobieta spiewa "cause i'm highhh i'm high on you" ...??:PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka! szukam tytulu albo chociaz autora pewniej piosenki. w jej refrenie jest cos jakby: "a ijo aja eja eja eja eja a ijo a jo"...z gory dziekuje za pomoc. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze pomóżcie mi!!!!!!!!!!!!

męczy mnie kawalek, który jest puszczany w radio.

gitarowy utwór i co jakiś czas tzn. w refrenie powtarza sienazwisko mary jane a na końcu michael kane.

blagam pomóżcie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nie zebym byl niekolezenski czy cos... ale:

 

 

Ten temat jest wyswietlany na googlach w wyszukiwarce. Bardzo czesto sie zdarza ze ludzie przychodza, zakladaja konto, zadaja pytanie i znikaja. To prowadzi oczywiscie do zasmiecenia bazy danych forum. Zeby temu zapobiec proponuje:

 

-zamknac ten topik i zalozyc nowy (zeby google zglupialy na jakis czas)

-nie odpowiadac na pytania jednopostowcow (co raczej nic nie da, bo konta i tak beda zakladane, tylko posty pozostana bez odpowiedzi).

 

ludziska, trzeba cos z tym zrobic bo jednopostowcy coraz czesciej pojawiaja sie w tym temacie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze zrobic wogole cale wolne dyskusje dla uzytkownikow co maja pow. 100 postow? Niby liczba nie duza, a nie bedzie nowych uzytkownikow w bazie, ktorzy pytaja sie o rozne pierdoly w roznych postach w tym dziale. A 100 jest optymalne bo nie bedzie bezsensownego nabijania postow. :/

 

Poza OT:

"Zalatwcie" sobie muze The marcels - heartache(z reklamy chyba peugeot'a) i inne ich kawalki ;) sa bardzo fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • adek unlocked this temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności