Jump to content
MF

Darmowe serwery WWW.

Recommended Posts

Swego czasu posłuchałem porady aby zamieścić sajt na vooa.pl. Niestety po miesiącu pracy nad stroną na jej miejscu pojawiło się przekierowanie na jakieś reklamy. Pisałem, zapewniali że naprawią, ale kiszka :/

Nie wiem czy jest warto bawić się w darmówki skoro jakieś 4giigowe przestrzenie można mieć teraz za jakieś 30zł..

To ja właśnie już odnośnie płatnych hostingów - chyba w końcu do tego dojrzałem:).

Szukam czegoś z niekoniecznie dużą przestrzenią (500mb to już dla mnie bardzo dużo) ale żeby była cała reszta, czyli PHP, MYSQL, dobry transfer, bezproblemowe podpinanie domen itp.

Jeśli chodzi mi o samą domenę, to chyba założę na ovh.pl (przynajmniej dobre opinie słyszałem od znajomych) ale tam niestety hosting zaczyna się od 25GB, niby taki drogi nie jest ale z drugiej strony po co mi aż tyle:)

1&1 ma darmowy hosting - spora firma chce pewnie przejąc rynek i wykasować średnią konkurencję. Jako main'a odradzam wszystko co darmowe, ale ja sobie założyłem jako czwarty alternatywny serwer ;)

Czemu odradzasz 1&1 jeśli moge spytać?

Z darmowych serwerów korzystałem przed latami, ale miałem z nimi mnóstwo problemów (choćby z lądowaniem stron), więc z nich zrezygnowałem. Kupiłem najtańszy pakiet na jednym z serwerów za 50 zł na rok i różnica jest ogromna. Innym także radzę przejście na płatne serwery - te kilka złotych miesięcznie to żaden wydatek.

co prawda darmowy nie jest ale sami wiecie jak to z darmowymi serwerami jest. ten mnie kosztuje pare dyszek rocznie i mam święty spokój. Hosting huse polecam

wg mnie tez lepiej juz zapłacić te grosze za podstawowy hosting i miec spokój a nie jakiś syfny serwer z reklamami i wirusami :P

zgadzam się w stu procentach z Tobą :D lepiej zapłacić odrobinkę a miec fajny serwer :)

Ja darmowe hostingi odradzam - są powolne, zawodne i mają spore ograniczenia, a w razie problemów nie otrzymamy pomocy od supportu. Zresztą płatne kosztują jakieś kilkadziesiąt zł za rok, m.in. w cal.pl - to naprawdę niewiele. Przed zakupem najlepiej przetestować wybrany hosting i sprawdzić jak działa.