Jump to content

Pojazd 3d: Nissan GTR, Renault Megane coupe, Opel Ampera - UPDATE

Recommended Posts

Nissan GTR zrobiony do nadchodzącej kolekcji HDModels Cars vol.4

Soft oczywiście 3ds max + vray, PS'a brak

Niedługo dorzuce następne autko :)

Nissan GTR R35

gtrfront0000.jpg

gtrback0000.jpg

wirefrontcopy.jpg

wirebacke.jpg

Renault Megane Coupe

meganefront.jpg

meganeback.jpg

meganefrontwire.jpg

meganebackwire.jpg

Opel Ampera

amperafrontcc.jpg

amperabackcc.jpg

amperafrontwirecc.jpg

amperabackwirecc.jpg

Edited by javor
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

niezle :). Czy vray w przypadku takiej scenki sprawdzilby sie w animacji ? :P dlugo sie liczylo ? pozdrowki

a po co robi się 3d? żeby się animowało. Czy to vray, czy mental, czy coklwiek, ma sie dobrze animować i tyle.

dzięki za miłe komentarze i fronta :D

te renderki w 1920 na Q9300 (chyba) to okolo 4 godzin, do animki można troche z ustawień zjechać i przy 1280x720 rendzi sie w okolicach 30minut

Jak zobaczyłem to cudeńko za pierwszym razem na Evermotion to zaniemówiłem, tu oglądam to drugi raz... i też zaniemówiłem ;) Powiedziałbym, że model jak model, jak zwykle na najwyższym poziomie ale do tego nas już przyzwyczaiłeś, za to scena zrzuca berecik z głowy, świetnie wykonana a jednocześnie nie odwraca uwagi od modelu, coś pięknego, podobnie jak lakier i odbicia... pięć gwiazdek to mało w tym przypadku ;)

Pozdrawiam.

Wgniotło mnie.. aż sam się sobie dziwię, bo przeważnie rendery samochodów spływają po mnie jak po kaczce... przejadło mi się. Aż tu nagle!! JEBUT! Spokojnie mógłby wystąpić w jakiejś reklamce ze stajni Digital Domain. Jest naprawdę BARDZO pro.. ogromne gratulacje

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy