Skocz do zawartości

ogień wojny : Chariot of fire


dawid

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ok przyszedlem sie odwdzieczyc za komentarz :) ... THX BTW .... ziemia juz wyglada duzo lepiej, znaczy shader.... kamyczki troche dziwnie sie porozkladaly i saodrobine za okragle ..... mieszane uczucia sprawia DOF bo mam wrazenie ze ta glowa jest 2 metry od tych ruin a chyba nie takie bylo zamierzenie... no i przepraszam ze sie przyczepie.... ale narazie nie widze ognia wojny... chyba ze pisales ze cos dodasz.... w kazdym razie ladnie Ci idzie.... KU Greetz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra dzięki, ognia wojny to ja też narazie nie widze ale mam nadzieje ze sie zaproszy gdzieś :D . jeszcze nie wiem co tam dorobie, mam kilka pomysłów ale jeszcze nie będe sie z wami dzielil bo są raczej beznadziejne. Crash- jak bym ci komentarza nie dal to bys nie przyszedł? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo fuj!

 

juha wyglada nie za fajnie... chyba ze jest to krew tetnicza, to taka moze byc, moglaby to byc krew plucna (wtedy jeszcze jasniejsza) ale niebardzo widze u niego pluca :))) hehe niezla makabra :)

 

chociaz bremen ma racje: jak taka krwawica polezy na swierzym powietzu to sie robi ciemna (moze nawet czarna z taka karminowa glebia)

 

i jeszcze moze dorzuc tu jakies muchy: takie olbrzymie, spasione, z takimi kolorowymi (mieniacymi sie jak bezyna) odwlokami :))

 

no to tyle :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz wydaje mi sie ze bardziej realistycznie by wygladalo jak bys ta krew pociagnal az do ziemi i moze nawet troche ziemie przybrodzil krwia...bo w konco ta krew sciekala a u ciebie to sa takie plamy :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem ponieważ jak robie deszcz z moton blur i do tego dof to nic nie wychodzi. Czy zna ktos jakis sposob na zrobienie ladnego deszczu, a zeby z systemu cząstekowego dobrze wyglądal i byl tak jak rzeczywisty motion blur?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale popatrz na ten jezyk i zobacz to tak: Jaki on jest dlugi. Gdzie on go upycha bo jamke ustna ma chyba za krotka :D:D:D. Ale to juz jak Ty chcesz. Aha, jeszcze ta skora wokolo pala powinna chyba bardziej rozchodzic sie na boki, a krew powinna sciekac... :D :) No to czekam na deszcz. P@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje i deszcz i DOF dorobic pozniej w post procesie - np w Photoshpie albo w AfterEffects. Tam tez dodasz sobie blura (motion blur) na deszcz. Zaoszczedzisz na czasie obliczen i na nerwach przy kolejnych nieudanych probach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli wszystko ustawisz idealnie w programie, dasz pelna \"pare\" i zaczniesz obliczenia - wyjdzie na pewno lepiej i dokladniej. Ale wierz mi, pol zycia zejdzie na te ustawienia a i tak nie bedziesz tym usatysfakcjonowany.

Przynajmniej deszcz mozna zrobic w post procesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysl na scenke niezly klimat a bedzie jeszcze lepiej jak dodasz ten deszcz i inne bajery.W ramach ognia wojny ktory jeszcze nie zostal zaproszony mozna by w tle urzadzic mala bitewke miedzy kolesiami tego goscia na kiju a tymi potworami pomaranczowymi naprwade swietnie by to wygladalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deszcz jest trudny do zrobienia bardzo. Co do bitwy w tle, wydaje mi sie ze maly burdel by sie zrobił (może sie myle). W każdym razie przemyśle propozycje i dziękuje za zainteresowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tragicznie... Zrub coś z tym podłożem, żeby było bardziej cieniowanie widać, i główke małpki wyjaśnij na brzegach, i oświetlenie poprawi i wogule... a i jeszcze ta mgła... zmień ją troche, kolor, no i zarzuć dofa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieniutko :( .. moze zaczne d tego ze kolory ( textuty ) sa strasznie sztuczne .. swiatlo w sumie nie wiadoma sz kad pada // a ta budowal .. jak sie przyjzec to widec ce wisi w powietrzy .. i wystaje poza scene ... ( wbija sie w niebo ) nie wiem czy uda ci sie to jakos poprawic ?? moze wywal wszystko i zacznij od nowa ?? tylko nie zapomnij o swietle i texturach bo to podstawa ( nie wspomne juz o modelu ) ... o wlasnie przypomnialo mi sie model tej budowli .. powinienes sprawic zeby nie mozna bylo poznac iz z ilu figur w maxsie ona sia sklada .. ma za malo szczegulow .. co sprawia ze jes sztuczna ... no i nareszcie mentalna strona pracy ... czy to ma byc ciag dlaszy planety malp ?? bo nie wiem co znaczy ten lep goryla nabity na patyl a w tle jakas budowla ?? moze troszko za ostro ci pojechalem ... ale mysle ze udalo mi sie choc czesc mojej opini uzasadnic . pozd i DO PRACY !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca wymaga kosmetycznych porawek, ja to wiem. WIem także, iż niektórych błędów ja nie widze ale wy je widzicie. Ale nie wydaje mi sie, żeby praca ta nadawała sie do kosza. Odnośnie modelu- mówisz, że ten model jest taki zły, może powiesz konkretnie co jest w nim zlego, oświetlenie zostanie poprawione, perspektywa też, nie rozumiem czemu mam robic od nowa. Skończe to co zacząłem. Napisz konkretnie o co ci chodzi i co ci sie nie podoba. A jeżeli chodzi o to z ilu figur sie składa to kompletny idiotyzm- móglys mi to wytłumaczyć bliżej?. A to że praca ci sie nie podoba to nie powód abym ją kasował- nie robie jej dla ciebie. No a odnośnie strony mentalnej to nie jest to planeta małp nie są to gwiezdne wojny jak pewnie chciałbyś zasugeorować. Staraj sie odebrać z pracy to co widzisz, nie doszukuj sie kontekstów kulturowych, patrz na tą pracę i nie patrz na nią przez pryzmat tych filmów które są dla ciebie tak ważne. Jeszcze mam do ciebie taką małą prośbę - nie pisz po pijanemu bo ciężko cie odczytać. Mimo wszystko postaram sie korzystać z twoich rad gdyż pewnie masz racje i jesteś zdolniejszy. Pozdrawiam Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, pracka wyglada gorzej niz wczesniej... Chociaz niebo ladne. Jezyk skrociles i jest lepiej. Co jeszcze? Ta budowla jest chybiona (w sumie to jej polozenie). Nie widzisz tego jak ona wyglada? Jest pochylona pod dziwnym katem i calosc wyglada jakby zaraz za nia wszystko sie konczylo a niebo wychodzilo z ziemi. W sumie jest na 2+... Wez sie do roboty i pokaz co potrafisz! Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie widze że jedt źle :D. Tą budowle juz wywaliłem bo rzeczywiście nie pasuje (tu Maćkowi azelowi zwracam honor i zgadzam sie ;) {jeśli zrobiłem w tym błąd to wybacz i popraw, ale przed końcem bitwy nie skończe niestety} )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło by było jak tys koło glowy dodał jakąs uciętą perfidnei reke hehe i jeszcz ekrew z nije sie leje aaa i jeszsz cze jas trup w oddali albo jego polowa bys ie przydała hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności