Jump to content
adek

Skechbook Pro dla iPhone i iPod Touch

Recommended Posts

Sorry ale mt mi do nieczego nie jest potrzebne bo ipod i tak moze sobie grac w bg, safari zmiata z powierzchni ziemi opere mobile na parę dobrych km, a funkcjonalnosc urzadzenia jest 10x niz wm, spr zrobic szybko zdjęcie htc urzadzeniem to szybciej ludzie odejdą i pomyslą ze juz zrobiłes niz wlaczysz aparat w PDA...

Nezumi to przez ip bo wczoraj pisałem własnie z niego, w słowniku wg apple tak trza pisac po polskiemu, po za tym opuszczałem trochę lekcji polskiego.

iPhone jest telefonem o ogromnej funkcjonalności, iPhone to nie iPDA i dzięki bogu.

tylko muddy za tyle samo kupisz ip i htc cruis'a albo diamonda (ktory wg mnie jest jeszcze wolniejszy od cruise'a)

Wg mnie nad jabłkiem apple powinno być jeszcze logo windowsa to by nikt na to fajne urządzonko nie jechał, bo by nikt nie kupił.

tak na nvidie tegre to nie tylko ty czekasz...

nie słyszałem też o Snapgragonie, ciekaw jestem ile będzie trzymać bateria...

Sketchbook niezly i tani, ale ma nieco zbyt zawiklana sciezke poprzez interfejs do niektorych opcji. Pare patentow jest jednak swietnych (aktywne transparentne pola dla undo i redo, duuuzy zoom, optymalizacja pod IPhone 3GS i iPod Touch 3G, etc.), do szykiego malowanka preferuję jednak Brushes, choc warto na Sketchbooka zerkac od czasu do czasu w oczekiwaniu updejtow - ciekawe jak i czy sie bedzie rozwijal - fajnie ze Autodesk laskawym okiem zerknal na japcowa platforme mobilna:)

@Nezumi: oczywiscie, ze 3,5" ekranik nie jest pelnoprawnym zamienniekiem dla 21" cintiqa czy intuosa, ale na grube palce ciezko narzekac - mozna uzyskac naprawde bardzo duza precyzje i moje odczucia sa bardzo organiczne/naturalne :) Tym bardziej ze pracuje to wszytsko calkiem plynnie, bez lagów. Ciezko w podrozy czy wieczorkiem przed snem w łóżeczku mieć ze sobą całą maszynerie wacomową, a iphone czy ipod zawsze pod reka gdy tylko przyjdzie do klowy troszke pomaziac ;)

Właśnie program świetny do zabicia czasu. Szkoda, że nie miałem PDA na zajęciach z BHP, ergonomii pracy itp :|

Snapdragon zamiata na razie konkurencje w swojej rodzinie Qualcomma. Może nie odstaje już tak bardzo od Intela/Samsunga ale jednak jest szybszy. Na razie wykorzystuje go Toshiba TG01, za niedługo wchodzi Acer F1 a później Touch HD2. Bateria pada szybko fakt, ale w Toshibie to głównie wina kiepskiego ogniwa które zostało poświęcona na rzecz grubości

Nezumi czytając Twoje posty można wywnioskować ze chcesz sprzęt i soft który zrobi za Ciebie wszystko od modelu po render, będzie małe jak neonode n2 ( chyba tak się to nazywa ) będzie tez miało rozwijany ekran od wacoma cintiqa oczywiście 32" bo po co się ograniczać do tego moc obliczeniową serwerowni polibudy, ale wielkość neonode...

Oczywiście program nie zrobi z ip urzadzenia idealnego do eszkicu ale zawsze coś w podróży.

Tak btw widziałem ostatnio grafika w PKP z wacomem intuosem A4 i lapkiem 17-19 cali jakos zestaw nie wyglądał na mobilny ale można i tak...

Sorry za duble post

ale dziwne wydaje się mi to ze autodesk i 2,5€ może po updejtach w końcu będzie to kosztować z 2,5k €...

cortes - dodalem tego newsa zebys ty i inni fani i-sprzetu mieli frajde. Kupuj, maziaj i - jako ze nie przychodzi mi do glowy nic adekwatnego po polsku - stop breaking my balls with that bullshit, will ya?

Edited by Nezumi

Guest i-riss

Przepis na sketchbooka. "Bierzesz troche kartek a4, linijke i nożyk. Tniesz je na 4 części od linijki. Wkładasz do kieszeni razem z ołówkiem. Zalety? Nigdy w ajfonie nie bedziesz miał takiej rozdzielczości ;)"