Jump to content
empik

W jakie gry gracie i jakie polecacie??

Best soccer?  

369 members have voted

1. 1. Best soccer?

• Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9

Recommended Posts

Nie rozumiem po co wam jakieś Mass Effecty czy inne crapy, skoro jest to:

screenshot0062f.jpg

:) 11/10 i innej gry nie potrzebuję.

Wie ktoś może czy w D3 będzie można grać we dwóch na konsolce? Jak to było na przykład w przypadku PSX i D1 :D.

Skąd niby mielibyśmy posiadać takie informacje, skoro konsolowa wersja nie została nawet oficjalnie zapowiedziana? :]

Nie rozumiem po co wam jakieś Mass Effecty czy inne crapy, skoro jest to:

:) 11/10 i innej gry nie potrzebuję.

Wyleczyłem sie z tego 6 lat temu - gorąco polecam.

• Like 1

Skąd niby mielibyśmy posiadać takie informacje, skoro konsolowa wersja nie została nawet oficjalnie zapowiedziana? :]

Faktycznie, mój błąd :P.

Dzięki za cynk, makak! Jestem właśnie po pierwszej, dwugodzinnej sesji. Grywalność jest na bardzo dobrym poziomie, lokacje klimatyczne. Rozczarował mnie rozwój postaci. Nie ma ładowania punktów w statystyki :( Co jakiś czas tylko rozwijają się skille, i to na pół automatycznie. Wybieramy tylko efekty specjalne. Generalnie widać, że gra jest skrojona na przeciętnego współczesnego nastolatka, który szybko traci koncentrację jeśli nie dostaje specjalnych bodźców. Początek gry obfituje, trochę przesadnie moim zdaniem, w błyszczące tabliczki o kolejnych objective'ach, wykonanych questach, nowo poznanych potworach, etc. Później sytuacja nieco się uspokaja i tylko co jakiś czas naprzykrzy się nowy komunikat. Gra jest dość łatwa. Póki co gram Łowcą Demonów - bardzo szybko podstawowy atak otrzymuje upgrade w postaci szansy na samonaprowadzenie pocisku, przez co naprawdę nie trzeba się wysilać z celowaniem. Właściwie można strzelać trochę obok celu ze sporą szansą, że i tak go trafimy. To moje marudzenie jest chyba głównie spowodowane tym, że nie do końca odnajduję się w dzisiejszym trendzie robienia gier dla możliwie największej liczby potencjalnych klientów, obniżając w ten sposób wymagania jakie przed graczem stawia sama gra. Ale to mój problem :) Nawet pomimo tego, gra jest bardzo fajna i wciąga - tym bardziej im dłużej się gra.

W kwestiach technicznych - wbicie się na serwer nie było takie proste. Klientem europejskim można się łączyć ze wszystkimi serwerami, chociaż te właśnie z Europy i z Azji w ogóle nie odpowiadały. Udało mi się połączyć z amerykańskimi, chociaż wymagało to parunastu minut ciągłych prób zalogowania się. Jeśli wcześniej nie mieliście konta BNet, lub z niego nie korzystaliście, to ustawcie od razu Battle Tag, bo bez tego nie rozpoczniecie gry. Nawet jeśli uda się zalogować bez Taga to gra przekieruje na stronę BNetu, a całą zabawę z logowaniem trzeba będzie powtórzyć.

Pozdro, szatany :)

Gdyby jakaś przemiła osoba miała na zbyciu Guest Pass'a do Diablo 3, to ja chętnie przygarnę.

Serdeczne podziękowania i reputacja gwarantowane. :)

Nie wiem co widzicie w tym Diablo, no ale dobra, każdy może lubić co chce. :)

Gyrla z was ktoś w Guild Wars ?

Polecam Max Payne'a 3, świetny tytuł dla dorosłych graczy.

Kurcze, obowiązkowy tytuł dla graczy, którzy mieli okazję grać w poprzednie części :).

Ja aktualnie mucę Fight Nighta i Mass Effecta 3. Niedługo jeszcze Ghost Recon'a nowego sobie obadam - ktoś miał już okazję w niego zagrać? Mam tu na myśli konsolowców, bo na PCta bodaj jeszcze nie wyszedł (choć mogę się mylić).

Kurcze, obowiązkowy tytuł dla graczy, którzy mieli okazję grać w poprzednie części :).

Ja aktualnie mucę Fight Nighta i Mass Effecta 3. Niedługo jeszcze Ghost Recon'a nowego sobie obadam - ktoś miał już okazję w niego zagrać? Mam tu na myśli konsolowców, bo na PCta bodaj jeszcze nie wyszedł (choć mogę się mylić).

Mowisz o Future Soldier? Miod! Strasznie fajnie się gra, taktyczna gierka zespołowa z gadżetami z kosmosu. Polecam.

Mowisz o Future Soldier? Miod! Strasznie fajnie się gra, taktyczna gierka zespołowa z gadżetami z kosmosu. Polecam.

Dokładnie miałem na myśli Future Soldier. Taktyczna i zespołowa gra - to kocham :). Grałeś na konsolce? Jeżeli tak to chciałbym wiedzieć czy jest co-op na splicie, wiesz coś na ten temat?

Max Payne 3 - po prostu ultra wypas, dawno nie gralem w nic tak dobrego

Polecam

Ja pogrywam w Tere .Gra ma to czego nie mial WoW . Czyli non target system fight. Gra sie super .Szczerze to pierwsze MMO w ktore mi

sie naprawde podoba. Pod paroma wzgledami oczywiscie WoW jest lepszy,niby bardziej rozbudowany ale dla mnie Tera to nowa jakosc a levelowanie nie jest tak nudne jak WoWie.Duzo swietnych pomyslow ,dobry balans, swietna grafa .Gra oczywiscie ma pare brakow .najwiekszy wedlug mnie to brak frakcji. Ale co tu duzo mowic cos czuje ze ta gra jeszcze namiesza.

Polecam

Właśnie się zastanawiałem nad tą grą...mówisz że będzie :D

Diablo 3. Rozegrałem się i gra się naprawdę przyjemnie.

Ja się rozegrałem i właściwie już mi przeszła ochota. Wczoraj zainstalowałem dwójkę :]

Polecam

Chetnie zagram sobie...pod warunkiem ze sie wreszcie odpali :/ gra przyszla 1go a do tej pory nie moge odpalic :/ wlaczaja sie napisy ii wywala do pulpitu :/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/

Bruneq: Dokładnie ten sam problem. Drugi dzień brat mięsem rzuca, bo jest fanem Maxa.

Na szczęście ten trójwymiarowy max działa bez zarzutu.

moze nie spelniacie wymagan sprzetowych?

I jaki system operacyjny macie?

hmm..

AMD Phenom II X6 1090T 3.2GHz

8GB ramu

gforce 560Ti

windows 7 prof x64

Wydaje mi sie ze te 20 klatek powinienem wycisnac.