Jump to content
empik

W jakie gry gracie i jakie polecacie??

Best soccer?  

369 members have voted

1. 1. Best soccer?

• Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9

Recommended Posts

Bruneq: Poszedł. Wywal wszystkie wersje .net framwork i zainstaluj 3.5 od nowa.

Ja mam 2600k i gtx 285 - śmiga na najwyższych aż miło.

hmm..

AMD Phenom II X6 1090T 3.2GHz

8GB ramu

gforce 560Ti

windows 7 prof x64

Wydaje mi sie ze te 20 klatek powinienem wycisnac.

stary, na takim sprzecie to powinno isc jak blyskawica w full ustawieniach na 1920X1080, Rockstar niepotrzebnie postraszyl tymi ustawieniami ;]

tr3buh - to o 20 klatkach to ironicznie powiedzialem:P

Lucek - nooo tak wlasnie mialem to zrobic jak tylko o tym przeczytalem, ale balem sie wywalic zeby mi inne gry chodzily:P

Dobra, to tak dla dobra ogolu sie zapytam, jak ktos ma tego NetFramwework 3.5 to Battlefield 3 bedzie mu chodzil?:) Lamerskie pytanie, nie znam sie.

Sprawdźcie czy po wywalaniu Frameworka śmiga wam Max czy tam inne programy graficzne. Miałem kłopot jak chciałem zostawić sobie tylko najnowszą wersję - potem musiałem instalować jeszcze raz wszystkie Fameworki, aż utrafiłem ten który był powiązany (w moim przypadku) z Maxem.

Dla tych ktorzy maja problemy z Maxem, wczoraj po nowym patchu smiga wszystko cacy. Szkoda ze trzeba bylo na tego patcha czekac ponad tydzien...no coz...ale gra sie bardzo fajnie.

Ja ostatnio odkurzyłem NFS Porsche 2000. Gra rewelacyjna, nie zestarzała się ani trochę. Żeby tylko w obecnych grach była taka fizyka jazdy... świetnie da się wyczuć różnice w prowadzeniu nieokiełznanych 911 z lat 70 a "nówkami" z przed 2000 roku. Do tego jedne z najlepszych(imho) trybów kariery. Oby Test Drive: Ferrari był w połowie tak dobry!

pxl666 - dopiero 12 grudnia, a ja sie napalilem;/

A ja czekam na darksiders 2 i nie mogę się doczekać. Jedynka dla mnie była super pod każdym względem. Najfajniejsze były zagadki. Diablo 3 mi sie szybko znudziło. Tak samo jak gra o tron. Teraz pykam w warhammera dawno of war 2 w dodatki.

Siema ludziska. Grał ktoś może w bete Ghost Recon online i ma zamiar grać dalej jak już otworzą serwery dla wszystkich?

A grywa ktoś z was czasem w Ghost Recon Future Soldier? Dziś wyszedł patch 1.4, który to sprawia, że w końcu da się normalnie grać. Na mojej konfiguracji po patchu mam między ok. 20 FPS więcej (wreszcie mogę ustawić 1080p - sick!). Sama gra jest bardzo dobra - jakby się skoś znalazł, to jestem chętny na Co-op'a.

Już myślałem, że jestem za stary na gry, że już mnie nie bawią, blebleble, a tu nagle zagrałem w Max Payne 3. Firma Rockstar trzyma poziom! Historia, atmosfera, postacie, gameplay, muza, grafa, wszystko jest jak trzeba.

Xboxowy wiedźmin2 też jest fajny jeśli ktoś jest gotów pogodzić się z wiekiem maszyny, która nie zaimponuje grafiką tak, jak potrafią dzisiejsze piece.

Ja niedawno kupiłem za 4 E Red Orchestrę 2. Myślę że to właściwa cena. Ponad rok po premierze i mam poważne problemy z ukończeniem misji z powodu ciągłych crashy. Poza tym wygląda miejscami prawie tak brzydko jak jedynka. A nad jedynką spędziłem wiele nocy na multi.

EC wez zrob jakis fajny fanart do maksia ;] z twoim talentem na pewno wyszłoby coś ekstra, po drugie w twojej teczce przyda się obrazek w czasach współczesnych a nie tylko rycerze i rycerze ;P

Ja teraz czekam na Darksiders 2, po trailerach i gameplayach jestem w 100% pewny ze gra bedzie miażdzyć jądra, poza tym gra podoba mi się od strony artystycznej... te designy potworków, lokacji itp.

ja pewnie włożę kij w mrowisko ale Max Payne 3 mocno słaby w porównaniu z Kayne&Lynch 2. Bardzo podobne gry, K&L nie ma bullet time, ale za to klimatem bije na głowę MP3. MP3 znudził mi się w połowie i kończyłem go tylko dla tego, że myślałem, że za chwilę koniec... a tu nie. jeszcze sporo roboty - bardzo schematycznej roboty. Każdy rozdział bardzo podobny do poprzedniego, tylko lokacja się zmienia. W zasadzie podobny problem był z K&L ale tam nie miałem takiego wrażenia oskryptowania przeciwników, że za każdym razem pojawiają się dokładnie w tym samym miejscu i tej samej porze.

No i klimat - w zasadzie to już mocno kwestia gustu - ale K&L 2 ma jeden z najlepszych, ciężkich, mrocznych klimatów. Naprawdę czułem się jakbym grał w filmie akcji z Hongkongu z lat 90.

a ostatnio pogrywam w Civilizację 5 - naprawdę dobra gra :) trochę krótka i uproszczona w porównaniu z poprzednimi częściami, ale ogólnie bardzo fajna :)

Widocznie kwestia gustu, bo mi się Kane and Lynch 2 w ogóle nie podobało, ani samo strzelanie nie było fajną zabawą, ani historia. No,co kto lubi, dla mnie Max3 to najlepsza pozycja tego roku jak na razie.

Właśnie gram w Maxa 3 przeszedłem jakieś 70%, bardzo fajna :), póki co to nie ma w tym okresie nic ciekawego mnie na pewno zainteresują w najbliższym czasie Dishonored oraz Far Cry 3

W tym roku to Hitman only , reszta to mnie mało interesuje, Dishonored zapowiada się zacnie, może nawet przeboleję że jest to steampunk którego wyjątkowo nie trawię ;]

przeszedlem Darksiders 2, świetna rzecz

a ja w weekend wsiąkłem w Sleeping dogs. Bardzo dobre. Nie wyjątkowe - można to śmiało nazwać kreatywnym klonem GTA. Ale jednak gra się bardzo fajnie, fabuła fajna - trochę jakby klarowniejsza niż w GTA 4. No i jest nawet jakiś tam rozwój postaci, co akurat bardzo lubię.

no i jest kung fu - proste do opanowania, szybkie, ale wymagające sprawnych paluchów :)

Ostatnio przeszedłem Dungeon Keeper 2 i Asasyna Brotherhood i teraz gram w Icewind Dale I i Fallout New Vegas jednocześnie.

Jak skończą z tymi DLC do Mass Effect 3 to kupię wszystko na raz i zagram w następnej kolejności, potem może Batman Arkham City...

Eeeech za dużo dobrych gier jest i nie idzie nadążyć :)

Sniper Elite V2 oraz Sleeping Dogs(w sumie to taki mod GTA, ale klimacik mi spasował).