Jump to content

W jakie gry gracie i jakie polecacie??

Best soccer?  

369 members have voted

1. 1. Best soccer?

• Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9

Recommended Posts

Battlefield 3 na multi. Czemu to nie CoD ktoś zapyta? Bo za free do karty dostałem, to nie narzekam.

W każdym bądź razie gra się naprawdę przyjemnie, szczególnie na premium jest masa zabawy, dali trochę fajnych trybów. Jeśli ktoś gra, to zapraszam. Można mnie znaleźć przez nick "Werminard".

No i polecam Assassins Creed 3, zawsze jest przyjemnie sobie pomordować dla rozluźnienia od rozkładania siatek :)

• Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

SpecOps: The Line - ta gra jest dla strzelanin tym, czym Wiedźmin 2 jest dla RPGów Fantasy. Nareszcie wojna podana w sposób dojrzały, a nie jak fantazja nastolatka a'la CoD. Trup ściele sie gęsto, strzela sie fajnie, grafa wygląda spoko, muzyka wymiata, ale to dla historii i doznań duchowych należy w to zagrać.

The Cave - ja p... ale arcydzieło! Twórca serii Monkey Island raczy nas wspaniałą, śmieszno-mroczną podróżą w głąb niepokojących zakamarków ludzkiej duszy. Pięknie wygląda, można pograć nawet w 3 osoby na raz (ja gram ze swoją lepszą połową i jest przednio) a klimat taki, że niech Tim Burton się schowa.

Zacząłem grać w Crysisa 3 i powiem szczerze, ze gra b. dobra. Nie rozumiem tych negatywnych opinii. Póki co gram na singlu i sporo frajdy jest. Nie biegne jedynie od pkt A do B, a staram się przechodzic misje na wiele różnych sposobów. Polecam :) Graficznie miazga, ale to pewnie już każdy wie.

Fanom PS3 polecam Uncharted ;)

Mass Effect też przeszedłem całą trylogię - rewelacja!

Tomb Raider też jest na mojej liście, tylko nie wiem, czy grać po polsku, czy w oryginale?

Grass, jak Ty grałeś, PL? Jeśli tak, to co, daje radę to tłumaczenie?

Tomb Raider - moja ocena 9/10 naprawdę rewelacyjna zabawa :)

A powiedz proszę jak tam z wymaganiami sprzętowymi? Na jakim sprzęcie grałeś i jak ci to śmigało?

Generalnie w ogóle nie śledzę nowości na rynku gier i stąd nie mam specjalnie rozeznania w sprzęcie i ich możliwościach ale jako wierny fan serii z chęcią bym zakupił. Dema niestety nie ma, a mając laptopowe GPU (GTS 250M)ciężko jest mi to odnieść do innych kart opisywanych w benchmarkach czy recenzjach.

Tłumaczenie daje radę całkiem nieźle dla mnie np w Tomb Raiderze. Świetnie jest zrobiony, jest tu takie wręcz sentymentalne nawiązanie do pierwszych części. Co do wymagań, to z 8gb ramu i kartą gtx 560ti mam max (prócz tych najlepszych włosów, ale one tylko pod radeonami są supportowane).

Zdecydowanie mogę polecić. DObra idę kończyć powoli TR xD

• KLICEK unpinned this topic