Jump to content
empik

W jakie gry gracie i jakie polecacie??

Best soccer?  

369 members have voted

1. 1. Best soccer?

• Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9

Recommended Posts

Deus Ex? Mi przejcie zajęło 30+h A jeszcze został mi jeden quest do zaliczenia, ale go przeoczyłem. A jak jeszcze będziesz się wszędzie skradał i wszystko hackował, to pewnie jeszcze więcej Ci czasu na nim zejdzie.

ezils - gra jest bardzo dobra a to co dobre zawsze za szybko się kończy :)

Simcity 5 - pomijając problemy z logowanie, DRMem i bólem z serwerami - gra jest fajowa. Trochę małe te miasta - to minus, ale za to można zrobić ich kilka tak, żeby współpracowały ze sobą. Trochę zmienia się sposób planowania strategicznego - w jednym mieście ludzie mieszkają, ale nie mają żadnych nieczystości, bo kupują to inne miasta.

Kupiłem dzisiaj Rage w Biedronce :) Czy warto wrócić się po Alan Wake?

to masz dobra recenzje

polecam tez inne tego pana :D

Ok, nowe wydanie gry prosto ze sklepu, oczywiście wymaga Steama, i od razu po instalacji ściąga jakieś 10 GB aktualizacji. Tak wygląda granie w XXI wieku.

właśnie się zastanawiam czy zaczynać nowego bioshocka czy crisis 3

Z tego co piszą to lepiej Bioshocka :)

Zaczalem grac w Tomb Raider na PS3. Jest dobrze, ale denerwuja mnie spadki FPS. Moze czyszczenie konsoli cos pomoze - ponoc pomaga jak dawno sie nie czyscilo.

Póki co, Lara mnie nie przekonuje tak jak Drake z Uncharted. Zobaczymy dalej.

Edited by ezils

Ostatnio troche kasy mi poszło na gry :)

Tomb raider 7/10, gre przeszedłem bez korzystania z mapy raz albo dwa na nią spojrzałem, po zakończeniu gry postęp 63% nie lubie tego, sztuczne wydłużanie gry przez znajdźki itp ale żeby aż prawie 50%? grasz sobie widzisz 50% ukonczone i myslisz ale sobie pogram a tu zonk koniec gry...

Bioshock infinite 7+/10, moim zdaniem 1 i 2 były lepsze, gra fajna ale zbyt cukierkowo i rażą kwadratowe krawędzie na obiektach, wydaje mi się że sporo wysokich ocen poleciało pod wpływem początku gry (pierwsze 2-3 godz są świetne później stagnacja i nudnawe strzelanie i bieganie tam i z powrotem, koniec podobno tez dobry ale nie dotrwałem bo po prostu mnie znudził i odłożyłem go na później))

War Thunder 8+/10 darmowa gra online, samoloty dopracowane chyba najbardziej ze wszystkich gier o samolotach IIWŚ

Dla mnie najlepszą grą jaka mnie przykuła ostatnimi czasy do monitora to był Far Cry 3, grałem w niego nie zmuszajac się aby przejść jak najszybciej, ogromnie mnie wciągnął...

No i Tomb Raider ukończony, 92% i nie chce mi się już grać po napisach końcowych.

Zdecydowanie poniżej oczekiwań. Spodziewałem się o wiele więcej i lepszej akcji. Postacie płytkie i bez charyzmy. Jakoś nie związałem się za bardzo z Larą i nie czułem klimatu "Lost", albo mega wariatów na wyspie. Mogli to lepiej pociągnąć.

Jestem ogromnym fanem serii Uncharted i śmiem twierdzić, iż TR zapożyczył sporo z produkcji Naughty Dog. Widać to gołym okiem i wypada gorzej.

W Uncharted (szczególnie 2 i 3) postacie, dialogi, akcja i cała reszta - rewelacja. Tutaj? Meeh, na siłę wiele elementów, czuć sztuczność. Niestety, ale 6.5-7/10 to max co mogę dać - kilka momentów wartych uwagi, projekty poziomów dobre, ale zbyt powtarzalne w późniejszej części.

Całkiem nieźle ukazali wpływ warunków atmosferycznych. Rozrywane deski etc.

Im bliżej końca, tym gra nabiera tempa i po prostu dzieje się, ale po Uncharted to zdecydowanie za mało.

Jak to ktoś powiedział: "Tomb Raider to takie Uncharted dla PCtowców". I stąd te wszystkie ochy i achy wg mnie.

Przez całą grę 100% powagi, przez co w wielu momentach zajeżdżało lekkim kiczem wręcz... Jakiś tam klimat był, ale nie wczułem się w niego tak jak oczekiwałem.

Mimo wszystko - najlepsze wydanie Lary.

Edited by ezils

Gears of War: Judgment - trochę odgrzewany ale jak zwykle bardzo grywalny :)

Wczoraj skonczylem Dead Space 3. Jesli ktos sie martwil, ze zrobia z tego Gears of War (ja sie o to balem po ograniu dema) to nie ma strachu - to jest stary, dobry Dead Space. Jest kilka nowych (i fajnych, jak na przyklad budowanie giwer z komponentow) elementow gameplayowych tu i uwdzie, ale trzyma klimat serii, historia dobrze pociagnieta dalej i fani poprzednich czesci powinni wskoczyc w nowy kombinezon i poczuc sie jak w domu. Po prostu dostajemy wiecej tego samego i kilka nowych patentow no i nowy rozdzial opowiesci. Jak na dzisiejsze standardy gra jest dosyc dluga ale nie sztucznie przedluzana jak to sie dzisiaj czesto zdarza. Poboczne misje lykalem nie z obowiazku, ale z checi, bo zawieraja nowe miejsca do zwiedzenia i kawalki historii ktore wzbogacaja cala przejazdzke. Mozna tez sie pobawic w coop ale ja nie sprawdzilem jak z tym jest. Fanom serii polecam.

Nowy Bioshock. Może i graficznie nie powala za to stylistycznie urywa głowe. :) Fajny patent z 'tearami' ale przez to wymusza troche backtracking. No i songbird:) Jak ktoś się waha, to moim zdaniem nie ma na co czekać tylko brać i grać:)

Ja polecam zagrać w Batmana : Arkham City. Dla mnie osobiście jest to najlepsza gra o super bohaterze. Inne nawet nie dorastają jej do pięt.

Widzę, że jest tu odpowiedni dział dla mojego pytania...

Chodzi o to że zainstalowałem ostatnio grę "Guild wars 2" na moim laptopiku.

Laptko w miarę "nowy":

Lenovo B580,

grafika: NVidia Geforce 610m.

Win 7 64, HDD SSD (160 GB - tu siedzi system) + HDD (na nim jest gra)

4GB RAM

Procek: intel core i5 - 3210m 2x 2500 MHz

Guild wars 2 ledwo zipie na najniższych ustawieniach :/

Nie orientujecie się może co może być tego przyczyną ? W sieci czytałem, że niby ta karta powinna uciągnąc tego typu gry.

Sterowniki instalowałem ostatnio nowe, więc to raczej nie w tym problem.

Jakieś propozycje / opinie ?

Upewnij się czy aby na pewno aplikacja uruchamia się na dedykowanej grafice, a nie na zintegrowanej.

właśnie chciałem to samo napiasać co La R - bo dokładnie taki sam problem miałem i to było rozwiązaniem. Ale co się nawk^^ i naklnąłem to moje ;) tydzień walczyłem.

Znaczy się tak...

Ja ogólnie jestem leniwy jeśli chodzi o zabawę ze sprzętem, dlatego też w opcjach NVidii (ustawienia globalne) ustawiłem że ma być ona używana zawsze, bez przełączana między Intelem a NVidią.

Wczoraj też jeszcze z palca dodałem do listy programów Guild Wars 2 i tam też ustawiłem NVidie.

Po tym wszystkim uruchomiłem grę, ustawiłem detale, tekstury itp na "medium" i ... dupa - 10 fps ;D

No i nie wiem co jest grane ;/

a raczej nie grane ;D

Edited by stobolewski

GPU-Z ściągnij sobie i sprawdź czy na pewno korzysta z tej co trzeba.

Ja polecam nowe mmofps - Ghost Recon Online - może nie jest najnowsze ale jest w fazie bety i chyba teraz zdobywa najwięcej fanów, ogólnie rozgrywka jest nastawiona silnie na współpracę, jak na betę i w pełni darmową grę z płatnymi dodatkami nic nie wnoszącymi do rozgrywki to jest naprawdę git. Oby po wyjściu pełnej wersji utrzymali obrany kierunek.

La R

Śćiągnąłęm GPU-z, odpaliłem i na dzień dobry widzę "Name: NVIDIA..." więc rozumiem że działam na GeForce'ie ?

Nie NVIDIA tylko sprawdź, który karta pracuje ( jest obciążona ) podczas gry - wydawało mi się to oczywiste, wybacz ;).