Jump to content
empik

W jakie gry gracie i jakie polecacie??

Best soccer?  

369 members have voted

1. 1. Best soccer?

• Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9

Recommended Posts

Ostatnio przeszedłem nowego Batmana AO i polecam, może nie najlpesza część ze wszystkich ale dobra rozrywka na parę godzin. Teraz przeszedłem na tryb multi i przyznam, że fajnie wypadł. Jedynie na co można tam narzekać to na małą liczbę trybów gry ale multi na parę godzin jest i tak świetny :)

gram głównie w multi Crysis 3 cell vs rebel //dość spokojna gra

25.03.2014 //coś mi się wydaje że trzeba będzie zaprzestać grania bo straszliwa dzieciarnia tam siedzi, pełno niedorozwojów umysłowych nie znających zasad tylko lubujących wyrzucanie

Edited by mandragora

Guest widlowy

Ja uwielbiam Batlefielda, pewnie jak wiele osób tutaj

Sorry ale BF i Cod to dla mnie jedno wielkie G**** akurat :)

Ostatnio zakupilem sobie BLOOD DRAGON!!! Jak lubisz walczyc z laserowymi smokami i nie lubisz sterydow to jest gra dla ciebie!

Ja ostatnio zagrywam w Arme III, ale tylko single player, teraz są już 3 epizody (ostatni wyszedł 20go marca), bardzo mi się ta gra podoba ze względu na taktyczne podejście do misji a nie sieczka non stop, olbrzymi teren działań oraz piękną grafikę, miła odskocznia od CODa oraz BFa.

Mam zatrzesienie gier ktore kupowalem na rozne okazje obnizek - ostatnio sprobowalem nasza rodzima Dead Island. Nie lubie zombich, nie pamietam juz co mnie sklonilo - chcialem odreagowac i kogos wirtualnie rozwalic chyba. W kazdym razie wsiaklem totalnie. Jak dla mnie na prawde kapitalna gra - rozwijanie postaci, loot, umiarkowana wolnosc tego co chce sie zrobic i kiedy. Rewelka. Jeszcze zanim skonczylem zakupilem DI - Riptide, ktora wlasnie zaczalem. Jesli czyta to ktos z osob pracujacych nad ta gra - wielkie dzieki! Kawal dobrej rozrywki. No i ten wasz engine... dobre! Nie moge sie doczekac Dying Light - ale na razie nie mam kaski. mam nadzieje ze jeszcze sie zalapie na przedplate ;)

Mam klucz do Watch_Dogs (Uplay), z którego nie planuję korzystać. Mogę wymienić się na Steamową wersję Xenonauts. Chętny ktoś?

fatalny pomysł. trzeba spotykać się z ludzmi.

Mi strasznie brakuje mmorpg w zyciu ale jeszcze sie trzymam.

kurka wodna Watch Dogs jest MEGA, podobało mi się doszczędnie wszystko: misje, fabuła, klimat, postacie, właściwie najlepsza gra od ubi jak dla mnie, moje ulubione gry Deus Ex HR, GTA(najbardziej 3 i 4), manhunt, hitman a WD jest tak jakby mixem tych gier

Polecam rosyjską ruletke, sam grywam od czasu do czasu.

zabójcza gra dla twardzieli

Polecam rosyjską ruletke, sam grywam od czasu do czasu.

Musisz mieć mocne nerwy, chyba że pistoletem na wodę.

Ja ostatnio od czasu do czasu grywam w Taern od http://www.whitemoon.pl/ - fajna gierka mmo rpg polskiego developera gier. Warto zagrać i sprawdzić co Polak potrafi ;)

przez monitor czuć palonego janusza

Co do gier MMO RPG ja mogę polecić neverwinter online, ciekawy rozwój postaci, możliwość uników (chociaż Tera online jest pod tym względem lepsza) generalnie wiele fajnych rzeczy. Co do WD to nie grałem ale bardzo podobało mi się assassins creed (1 trochę słabsza ale 2 i 4 genialna) jedna z lepszych serii gier w jakie grałem, więc przypuszczam, że Watch Dogs też powinno być genialne :)

Jest tu może ktoś kto posiada FarCry4 na PS4 i byłby tak dobry, że podzieliłby się kodem do kyratu? Potrzebne mi to to do uruchomienia wersji demo, a w ciemno gry kupować nie bardzo mi się uśmiecha...

Jest ktoś kto posiada Battlefielda 4 na PC? Ostatnio sobie zakupiłem, ale samemu nudno pocinać. Kiedys kilka osób się zgrało i razem graliśmy w BF3, może znowu się uda. Ewentualnie mogę pograć w Titanfall bo wczoraj była taka promocja, że trudno było nie kupić.

Ostatnio zacząłem grywać w Sid Meier's Civilization V, świetna gra:)

w civ5 mam chyba z 300 godzin przegrane :) Chyba moja ulubiona gra ever :) Jakby ktoś chciał kiedyś jakieś małe multi to ja bardoz chętnie (tylko skąd na to czas...?)

Wczoraj odpaliłem Cities Skyline i wsiąkłem na dobre. Dobra wkrętka. Jak ktos grał w SC2000 to jest w domu :) bardzo fajna gra bez ograniczeń jakie są w ostatnim Simcity.

ja ostatnio na deskopie gram w gry lumosity, bardzo fajne gierki, są też na telefon ale zdecydowanie mniej ..

a poza komputerem gram w GTA