Jump to content
empik

W jakie gry gracie i jakie polecacie??

Best soccer?  

369 members have voted

1. 1. Best soccer?

• Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9

Recommended Posts

A w kwestii samej gry co mam kupić?

https://store.bistudio.com/products/arma3 ?

Bym radzil kupic na Steam podstawke (34,99€) oraz jeden DLC: APEX (niektorzy grymasza ze za drogi w stsunku do kontentu ale ja mam inne zdanie). Ale widze ze jest bundle z tym DLC (jak i ze wszystkimi) http://store.steampowered.com/sub/95419/ - wychodzi taniej :)

A potem masz setki tysiecy modow do wyboru z Steam Workshop, lub mozesz samemu tworzyc scenariusze czy cale kampanie nic nie kodujac (chociaz jakies proste komendy przydaloby sie znac, ale po prostu kopiuj wklej z google)

Ja uwielbiam starego dobrego Transport Tycoona, czyli rozwój własnych sieci komunikacji (pociągi ... głównie pociągi :) ). Chociaż świat grafiki poszedł do przodu, to ta z tej gry ma w sobie klimat. Ostatnio zarwałem nockę ...

Ja uwielbiam starego dobrego Transport Tycoona, czyli rozwój własnych sieci komunikacji (pociągi ... głównie pociągi :) ). Chociaż świat grafiki poszedł do przodu, to ta z tej gry ma w sobie klimat. Ostatnio zarwałem nockę ...

Bardzo fajna giera, tez duzo w to gralem - ale w wersji OpenTTD: https://www.openttd.org/en/ ktora zreszta polecam bardziej niz komercyjny wzor.

moze da sie ich oznaczyc wizualnie jakos np. newcomer badge, by latwiej bylo ignorowac wizualnie kazdego z kontem ponizej 30dni

Dałeś się wciągnąć w dialog ze spamerem :)

No fakt, mialem podejrzenie, ale ten brak podpisu mnie zwiodl :D

A myślałem, że o planszówkach też rozmawiacie. Bo ja to głównie w planszóweczki sobie pykam.

Udało mi się skończyć Horizon i muszę powiedzieć, że jestem pod dużym wrażeniem przedstawionej historii. A konkretnie pomysłu na apokalipsę i tego, jak jest ona opowiadana.

Polecam grę Shadows of Mordor, kontrolujemy potężnego elfa, który potrafi swoją mocą przejąć kontrolę nad dowódcami orków z Mordoru, dzięki czemu w późniejszej fazie gry mamy swoją własną armię orków. Super zabawa !

Zacząłem Little Nightmares. Na razie się rozkręcam staram się tym razem dozować rozrywkę.

Styx Shard of Darkness, ale ostatnio wiecej czytam ksiazek. Gra ogolnie ladna oprocz postaci xD. Wyjatkiem jest glowna postac ktora jest poprostu ladna reszta brzydka jak noc. Otoczenie ok. Gra trudna ale calkiem przyjemna choc jestem dopiero w 2 misji po prologu.

A ja właśnie skończyłem dwie części gry Portal. Pierwsza dosyć krótka, druga o wiele dłuższa. Obie MEGA wciągające. Logiczno-zręcznościowe. Normalnie oderwać się nie idzie.

Po za tym niedawno dowiedziałem się, że na PC wyszła moja najukochańsza gra konsolowa, a mianowicie Final Fantasy X. (No dobra. Druga najukochańsza, bo pierwsza była Final Fantasy VII). Dla niej kupiłem PS2 za 1500zł (i grę za kolejne 250). Na PC też muszę ją przejść :)

O Wiedźminie 3 z dodatkami nawet nie będę wspominał, bo to już pewnie truizm :D

Edited by Ajgor

Nie moje screenshoty, ale jak gra wyjdzie na bank kupuje.

Screeny od "kolegi" z neogaf - Project Cars 2 (Beta build)

35733728954_5fb5c90767_o.jpg

36177054050_c07d0025f3_o.jpg

36177054510_32f6c1b0dc_o.jpg

35733729644_f98c21fb88_o.jpg

35733729484_5edd3fba2d_o.jpg

Wygląda ładnie, ale to render który z finalnym rezultatem gry może dość sporo się różnić. Nie chcę być nie uprzejmy, ale lepiej nie oczekiwać za wiele :)

no właśnie marek to nie rendery. grałem sam i grafa realtime gameplay identyczna, ale bez kiery i doświadczenia w prowadzeniu różnych napędów zajedziesz daleko i szybko jak na ślizgawce w trakcie mżawki po burzy piaskowej

PS wirtualna rzeczywistość coraz bardziej rzeczywista.. chcecie tego?

Wygląda ładnie, ale to render który z finalnym rezultatem gry może dość sporo się różnić. Nie chcę być nie uprzejmy, ale lepiej nie oczekiwać za wiele :)

Zupelnie masz racje ze lepiej nie oczekiwac za duzo zbyt wczesnie, bo sie mozna rozczarowac.

Nie mniej "kolega" zrobil te screeny wlasnorecznie grajac na swoim PC w beta do ktorej sie zapisal. Pisze rowniez ze wymagania sprzetowe sa mniejsze niz Project Cars 1. W sumie sie nie dziwie bo Project Cars 1 na moim dosyc dobrym rigu jest jedyna gra ktora nie trzyma 60fps na maxymalnych ustawieniach a w cale tak dobrze nie wyglada.

Tutaj orginalny post: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?p=246292498#post246292498

no właśnie marek to nie rendery. grałem sam i grafa realtime gameplay identyczna, ale bez kiery i doświadczenia w prowadzeniu różnych napędów zajedziesz daleko i szybko jak na ślizgawce w trakcie mżawki po burzy piaskowej

Masz dostep do beta?

Ostatnio skonczylem Wolfenstein - Old Blood. Sympatyczne odmozdzenie. Tak mi sie spodobaly te poziomy z klasycznym wygladem ze pocinam teraz w oryginalnego Wolfensteina 3D :D

W takim razie zwracam honor, grafika na wysokim poziomie i z tego co piszecie wymagająca.