Jump to content

Recommended Posts

ja dzwoniłem, maja coś przygotować, boję się tylko, ze będzie jakiś problem z numerami licencji itd, bo kupowałem XSI 7 jeszcze przed premierą, czyli wersja download, pudełko mam 6.5 a na fakturze też 6.5 :( , w użyciu 7.01. A gość z rupika powiedział że z licencjami maja straszny burdel. No ale zobaczymy.

Link to post
Share on other sites

Tak, tak, upust 50% tylko dla wersji z subskrypcją, jest wyraźnie zaznaczone w faq'u. I tak dobrze zrobili, że jest opcja 'any version to 2010', bo jak dzwoniłem z miesiąc temu, to powiedzieli, że z 7.01 to 2010 nie da rady i trzeba nową licencję, czym ad przysporzył sobie kolejnego wkurzonego klienta. Ale myślę, że -50% (szkoda, że tylko w pakiecie z subskrypcją, bo jest mi ona jak śnieg w lecie potrzebna) pomoże mnie udobruchać ;)

Link to post
Share on other sites

W sumie to przypuszczałem, że zmienią taktykę, a raczej że jej nie zmienią, tylko przejdą do następnego etapu :) A wiesz jaki jest koszt subskrypcji? I czy na subskrypcje też jest upust - 50% :)

Link to post
Share on other sites

Nigdy nie miałem subskrypcji, więc mogę tylko przypuszczać, że kosztuje 400 albo 500 baksów, bo taka jest różnica między nowym softem z nią i bez niej (wg. ad online shop). A tutaj wydaje mi się, że będzie upust -50% na całość

Link to post
Share on other sites

Dobra, mam cennik

Niestety wchodzi do tego subskrypcja Gold 1 year :( I poza nowa wersją programu, wielkiego supportu raczej nie ma, z tego co sprawdzałem, materiałów i treningów jest tak mało że płacić za to to żenada niestety.

 

Cennik:

 

Autodesk Softimage 2010 Commercial SLM WIN 1150 EUR netto/1403 EUR brutto

Autodesk Softimage Commercial Subscription Gold Suport (1year) 615 EUR netto/ 750,30 EUR brutto

RAZEM: 1765 EUR netto / 2153,30 EUR brutto

 

UFF...

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy