Jump to content

Recommended Posts

• Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Łukasz Jaskólski wrzucił parę dni temu takie soczyste koncepty postaci, wiem u mnie nie ten poziom, ale malować każdy może... ;D

Nie mam ostatnio za dużo czasu na malowanie, ale tu się poświęcę.

To be continued...

I'll be back...

Release the craken!

52e411736f9c548b15ada06232073ec319985.jpg

• 2 weeks later...

Dolny portret calkiem niezle zrobiony, chodz releacja waloru mogla by byc nieco lepiej dobrana.

U Pana z mieczem krocze powinno yc nizej, na samym dole obrazka, a ramie jest zdecydowanie za male/krotkie.

Widac postep, a to najwazniejsze.

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Szkicowanie to dobra myśl. Co do czasu to ożeń się i zmajstruj np. trojaczki, to zobaczysz ile go miałeś :)

Chyba że rodzinka już na miejscu, to pozostaje połączyć mi się w bólu :) Hyh, żartuję...

I tak podoba mi się cytat z "rodzinka plus osiem" czy jakoś tak - babka ma ośmioraczki, wzięła na wycieczkę za miasto tylko bliźnięta i opowiada do kamery ile teraz ma luzu i jakie wspaniałe wspomnienia jej się uruchamiają z czasu kiedy dzieci było TYLKO dwoje...

Przeciętny człowiek jednak tą godzinkę z dnia da radę wyskubać, czasem nawet więcej. To juz dobry począteek, często wystarczy zmiana pracy na bardziej efektywną, niezbędny rdzeń (malowanie z natury, anatomia, perspektywa, studia konkretnych zagadnień) a czas poświęcony malowaniu kompresuje się do tego czym powinien być.

Tak jak w sporcie, różnica między amatorem i zawodowcem często przekłada się na różnicę w czasie i naciskowi poświęconym treningowi i występom. Nie mówię o sportach zespołowych bo tam to trochę inaczej wygląda.

• 2 months later...

Hmmmm... Rysujesz to może z refki? Mam wrażenie, że jego lewe oko jest po prostu krzywe, tzn. za wysoko może, no i znowuż te usta, nie wiem czemu Ty je takie rysujesz. :p To, że mężczyzna, to nie znaczy, że musi mieć smutne i złe do przesady usta.