Jump to content
Mario

Wiz: Korona & Nowe Powiśle

Recommended Posts

Ta Korona to przypomina mi pasaż grunwaldzki we wrocławiu. Korona natomiast jest dużo mniejsza, ale jest moim ulubionym miejscem zakupów. Staranna proca masz 5

no miazga... heh kupa kupa roboty, pisales gdzies ile zajelo ci czasu przygotowanie tego projektu ? jak to to pytanie aktualne, jestem ciekaw...

Ała....................

Mario w tej docelowej wygląda to przezajebiaszczo.

Pionix: Korony nie znalazłem, ale

http://www.nowepowisle.pl/

Co ciekawe są tam też wnętrza, zdaje się, Bonifatza lub Grigorioba, nie pamiętam który pokazywał.

Wielka szkoda, że wszystko było robione tylko pod animację. Wnętrza wyszły super i widoki z lotu ptaka też. Reszta niestety słabiej.

Praca powalająca..... *****

Czy sceny zewnętrzne z tą ilością pojazdów i drzew przeliczane były jednokrotnie czy dzieliłeś? Jeśli wszystko za 1 razem to zdradź proszę jaki zestaw Ci to wszystko przeliczył oraz w jakim czasie :) . Pozdrawiam i gratulacje.

kawał niezłej roboty :) mi też najbardziej podobają się rendery z lotu ptaka. a we wnętrzu widzę mebelki miesa van der rohe? nice :)

Jakbym placil za te wizki to bym sie - za przeproszeniem - zesral ze szczescia i jeszcze dorzucil stowke ;))))

Mega.

sprzęt to kilka quadów ostro przetaktowanych (3,3-3,9GHz)

roboczy sprzęt to quad 3,8GHz, 8GBramu, GF7900GTX

Statyczne rendery liczyły się nocami „Korona” w rozdzielczości 10k około 7-10h

Animacje liczyły się kilkanaście dni

o matko o_O gdzieś te animacje można zoabczyć?

Projekt super, pierwsze dwa są genialne momo że drzewka wyglądają ostentacyjni jak makieta. Na 11 na kompie widać forum max3d chyba :D

Ogólnie 5 gwiazdek, profesjonalna robota.

Doskonałe wizualizacje! Rendery z "Koroną" odbierają mowę! Niesamowita dbałość o szczegół w tak ogromnej scenie! Finał godny "złotej" Gratulacje! 5*****

::Pionier, grigoriob, duff, Knysha, Tores,

Dzięki wielkie

::Morphe

Docelowy czas to miał być ponad 2 miesiące ale było bardzo dużo poprawek w samej architekturze obiektu i czas znacznie się wydłużył.

::Maestro101

pierwotny model korony był robiony przez 2 osoby natomiast resztę to już ja robiłem (przygotowanie sceny, światła, tekstury, animacja itd).

::pressenter

to co znalazłeś to jest pierwsza animacja ja nie miałem z nią nic wspólnego.

::chudy

animacja do korony byłą liczona w rozdzielczości 1024x576

::kuback

scena była liczona za jednym razem. Kilka postów prędzej podawałem jaki sprzęt był użyty

::panisowa

meble z serii barcelona

::Reanimator

Ha ha - dobre

::hcpiter

ogień nie był już animowany. Ta wersja recepcji była zmieniana i już zrezygnowali z animacji a szkoda bo już wszystko było przygotowane do liczenia.

::comander_barnik

animacja będzie już za jakiś czas w demo firmowym

::remanent

czasami włos na głowie się jeżył jak słyszałem o nowych poprawkach a z cierpliwością było kiepsko :P

::peter_f

Dzięki

Składam Wielkie podziękowania za Fronta :)

Mario -> Wydaje mi się że używasz złego nazewnictwa.

"Poprawkami" mógłbyś nazwać naprawę błędów popełnionych przez ciebie. Jeśli klient zmienia zdanie to już jest "zmiana w projekcie". Której ty nie jesteś winien.

Zapłacił ci ktoś jakąś dodatkową kasę za te kaprysy architektów?

Pozdrawiam

Lis.

jak dla mnie jestes bogiem wizek, tylko zazdroscic umiejetnosci z wywalonym jezorem i ociekajaca slina, klnac na wszytko ze tak nie potrafie:]

Masakra. Świetne. Mnie zawsze zastanawiało jak ludzie robią takie rzeczy. Bo jak ja próbuję to mi nigdy nie wychodzi. Mario może byś się pochwalił, jeśli to żadna tajemnica, jakiś świateł używasz do oświetlenia takiej sceny?

Hehe, projekt Korony wygląda znajomo... może temu że moja łapa też na nim troszke leżała ;)

Kawał dobrej roboty Mario! :)

piękna praca ja dopier zaczynam więc dla mnie to jest świetne i nie trzeba żadnych poprawek

... :D masakra ^^ gratuluje tyle zaparcia bo pewnie roboty niemalo. ;) najbardzie mi sie podobaja renderki widoku z lotu ptaka:D szacun i pozdrawiam ;))

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy