Jump to content

Prezentacja Młodych Twórców Reklamy ‘Idea Hunters’


Recommended Posts

Na prośbę znajomych wrzucam info nt. festiwalu reklamy Addays w Łodzi, a w szczególności części "Idea Hunters"

 

Zapraszamy młodych ambitnych artystów do współtworzenia Prezentacji Młodych Twórców “Idea Hunters”. Młodzi artyści będą mieli szansę dokonania autoprezentacji swoich pomysłów, ciekawych projektów w dziedzinie reklamy szerszej publiczności.

Prezentacja Idea Hunters to propozycja skierowana do studentów i absolwentów szkół artystycznych, a także do osób zajmujących się reklamą zawodowo niezwiązanych z żadną agencją reklamy. Do przeglądu zapraszamy wszystkich, którzy czują potencjał twórczy w przestrzeni komunikacji społecznej, reklamy, wizualnych form promocji. Idea Hunters skierowany jest do tych, którzy do tej pory jeszcze nie mieli kontaktu z profesjonalną branżą reklamy oraz tych, którzy już zgromadzili doświadczenia zawodowe, ale w innych dziedzinach niż reklama.

Uczestnictwo w festiwalu daje młodym artystom niepowtarzalne korzyści:

• Umożliwia zaprezentowanie swoich dokonań i ciekawych projektów szerszej publiczności. To forma promocji młodego twórcy reklamy w inspirującym i opiniotwórczym środowisku polskiej branży reklamowej. Twórca najciekawszej pracy otrzyma nagrodę.

• Prezentacja ma za zdanie pomóc młodym, uzdolnionym wejść na rynek pracy związany z reklamą, a dyrektorom agencji umożliwi znalezienie nowych uzdolnionych pracowników.

• Daje możliwość sprawdzenie swoich możliwości w pracy zespołowej na wzór pracy w agencji reklamowej. Młodzi kreatorzy zmierzą się z zadanie na projekt komunikacji reklamowej, co da im szansę sprawdzenia się

w “reklamowym realu”.

• Daje szanse bezpośredniego kontaktu z Mistrzami polskiej reklamy, bowiem istotnym punktem festiwalu jest Wystawy Mistrzów Reklamy. Najzdolniejsi pracownicy agencji reklamowych na czas trwania ekspozycji wyjdą zza fasady firm i pokażą się jako indywidualni artyści. Publiczność festiwalowa dzięki tej wystawie będzie mogła poznać twarze autorów swoich ulubionych reklam. Wystawa będzie istotnym źródłem inspiracji, wzorem godnym naśladowania dla młodych artystów.

• Daje możliwość znalezienia się w środowisku branżowym. Poprzez liczne imprezy integracyjne, warsztaty,seminarium, panele dyskusyjne stwarza możliwość bezpośredniego, mniej formalnego kontaktu z reprezentantami polskiej branży reklamowej.

 

Z nadesłanych prac Jury wybierze najciekawsze propozycje kampanii reklamowej, które zaprezentowane zostaną szerszej publiczności na Prezentacji Idea Hunters eksponowanej przez cały czas trwania Festiwalu Reklamy AD Days w Łodzi 19-21 listopada. Jury nagrodzi autora/autorów najciekawszej propozycji na kampanię reklamową nagrodą pieniężną 3 000 zł oraz miesięcznym stażem w wybranej agencji reklamowej.

 

Po więcej info zapraszam na stronę http://www.addays.pl oraz http://www.addays.pl/idea-hunters/

mimo, że na stronie jest informacja o przyjmowaniu zgłoszeń do 2 listopada, można je składać jeszcze do końca tygodnia, więc jeśli ktoś ma pracki pod ręką to niech śmiało przesyła

Edited by sanki
  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy