Jump to content
goral_44

Obiekt 3D: DKM Bismarck

Recommended Posts

Glob - pokaż :D o treści "Ty nigdy nie będziesz taki wytrwały" lub "Nigdy tego nie dokonasz" ? czy jakie ? :D

Naprawdę twój okręt robi furorę :D

Guest Grievous

MASAKRA!! Totalna masakra!! I ty mi mówisz że zrobiłeś go od tak?? Żeby był? 10-12 godzin dziennie? to ty jesteś milionerem, nie pracujesz ??:) chyba że robiłeś ten model dla jakiegoś maniakalnego modelarza za 200 tys. złotych xD 300 renderingów. boże... Nie ja uciekam, bo sie czuje malutki przy tych wszystkich śrubkach, śluzach, wcale byś mnie nie zaskoczył, gdybyś powiedział, że wymodelowałeś też wnętrze statku, naboje w działkach i proch w nabojach. 80 mln poly, ostro.

Ja bym zrobił tak - jak już spędziłeś nad nim rok, to posiedz jeszcze pare miechów nad materiałami, a potem wystaw go na allegro:)

Nie potrafił bym poświęcić roku czasu nad taką pracą, by ją poprostu zrobić... sam model.

Ale widać - może tu się zakreśla granica między grafikiem a Artystą:)

Pełen szacun, praca idealna i genialna. Pozdrawiam

Wspanialy model, jak zawsze :D

Duuzy...

Jak ktos chce tekstury i scene to trzeba wziasc pigulke, kolega zrobil to na prymitywach od poczatku do konca w maxie. Probowal robic w psie generyczne chmurki, i na probowanie wystarczy.

Wazne ze jest bardzo dokladnie wymodelowane i bedzie w albumie :)

Zycze wielu okretow :)

Stary no do filmów takich modeli nie robią. W życiu bardziej skomplikowanego nie widziałem. Jakbym miał wrócić do 3D to tylko właśnie do takiego żmudnego dłubania. Robi wrażenie.

Zgadzam się extra dokładność ale materiały mało realfarba na stali bardziej połysku się domaga:)ale sam model wymiata:)

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy