Jump to content

Recommended Posts

Witam wszystkich.

 

Jest to mój debiut na tym forum więc mam nadzieję, że nikt nie będzie miał mi za złe jeżeli przedstawię się najzwyczajniej pokazując co tam wieczorami i nie tylko sobie skrobię.

 

pozdrawiam i zapraszam.

 

...dwa najświeższe rysuny:

 

koleszka.jpg

 

podroznik.jpg

Edited by slukas
Link to post
Share on other sites

witamy na forum :)

 

jak zobaczyłam pierwszy obrazek tosobie pomyślałam: "ten facet powinien robić animacje" po czym zauważyłam stopkę z linkiem na Twoje konto na yutube :D

 

obrazki są świetne, mają klimat :)

co do animacji: masz świetne wyczucie ruchu i timelingu :) szkoda tylko że jak postac leci lub zjeżdża czy sie chaotycznie przesuwa to że jej nie animujesz tylko korzystasz z jednej fazy ruchu - troche to sie rzuca w oczy ponieważ całość animacji jest bardzo bogata w animację. a tu naprzyklad ludzik spada z krawędzi i człowiek ma wrażenie że on sie zatrzymał, bo nie ma żadnych odniesień w tle, że leci (bo na przykład tło jest białe lub jednokolorowe) lub sam jako taki sie nie rusza. nie wiem jak mam Ci to jaśniej wytłumaczyć :P ale chyba wiesz o co mi chodzi. gdyby nie ten szczegół, naprawde bym stwierdziła że jesteś master ;)

 

no, czekam na dalsze wpisy :)

bede obserwować.

Link to post
Share on other sites

Dzięki wszystkim za tak pozytywne wsparcie :)

 

Scatmax - Cóż... - to zależy czego szukasz. Najlepiej sam zobacz, wpadnij do katedry, z profesorami pogadaj lub skorzystaj z drzwi otwartych. Tak będzie najlepiej. Ogółem opisując to warunki są bardzo w porządku a kadra na animacji maksymalnie pozytywna. Obowiązków nie ma dużo więc czasu na robienie filmów/ czy czego tam sobie zażyczysz powinieneś mieć sporo (hmmm... przez to w sumie będę miał problem z nadchodzącą sesją - człowiek robi wszystko tylko nic pozwalającego zaliczyć :D).

 

telthona - dziękuję. I masz rację - sporo elementów jest niedociągniętych. No wiesz... terminy. A oprócz nich długie lata nauki sztuki animacj oraz gimnastyki ośrodków odpowiedzialnych za wyobraźnię, które mnie czekają.

 

kolejne obrazki:

 

Wip:

38799918.jpg

 

...i zlepek szkiców

 

20896115.jpg

Edited by slukas
Link to post
Share on other sites

szkice są super o_o naprawdę masz skilla to tworzenia "charakterów" (nawet nie postaci, tylko właśnie charakterów. bo postać może być nijaka i bylejaka a charakter to jest postac która już na wstępie ma określoną osobowość) pozazdrościć takiej umiejętności :D

 

 

a zamierzasz sie wybrac na jakieś studia w tym kierunku? Wyglądasz mi na osobę która raczej ma ten etap za sobą :P

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy