Jump to content

muzyka (w tle) podczas pracy

Recommended Posts

Polecam ten set do pracy...najlepsze od 29tej minuty.

Pięknie się zapowiada. Przeleciałem go tak miejscami i jutro odpalam jak siądę do Maxa. Dawno nie słyszałem tak głębokiego i czystego basu.

Jeżeli ktoś lubi Drum&Bass gorąco polecam:

Pięknie sklejone. Pół godziny Drumu z najwyższej półki.

• 1 month later...
  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 4 weeks later...

Dla mnie absolutna czołówka do KAŻDEJ pracy, to jest Beethoven, Mozart, Bach, Vivaldi, Mendelson, Haydn, Haendel, iw ogóle muzyka symfoniczna. Lub ogólnie barokowa. Dodają takiego powera, jak żadna inna. A jak przy takiej muzyce robi się remonty.... Ręce same śmigają. na przykład tu:

Ale też lubię posłuchać wykonań Richarda Claydermanna:

https://www.youtube.com/watch?v=gik357s0dFo

lub Gregorians:

Genialne!!!

mi szybko przeszło słuchanie klasyki - bardzo fajna do pracy koncepcyjnej ale cięższe tematy już programowanie to raczej muzyka elektroniczna.

Niemniej jakbym miał wybrać klasyka przy którym najlepiej się pracowało, to czajkowski i rimski-korsakov.

ja podczas robienia digitala słucham epic music który by pasował pod klimat :) albo gotowe mixy epic music na youtube. Najważniejsze są pierwsze utwory, dalej to jak już tam pójdzie. np.

Czasem puszczam sobie trailery, więc dialogi z muzyka też wprawiają mnie w konkretne klimaty

a to jest największy klasyk epic music :) najlepszy do heroicznych

[video=youtube;dJ-QLl5qjLg]

karol90: A miles moze okazje eksperymentowac? zauwazylem ze od tego co robisz zalezy muzyka. czasem niektore dzwieki zwyczajnie nie pozwalaja sie skupic na okrelonym dzialaniu, przy innej pracy ta sama nuta dziala doskonale.

co nie zmienia faktu ze u mnie najczesciej i tak panuje cisza bo rzeszte czestotliwosci w mozgu mozna wtedy uzyc do innych prac ;-)

Hmm... ja mam na playliście ogromną mieszanką zespołów i gatunków od klasyki przez jazz, metal po electro swing zmieniające się klimaty muzyczne jakoś lepiej na mnie działają staram się unikać jedynie muzyki polskojęzycznej, bo wtedy mózg skupia się nieco na słowach co trochę przeszkadza w myśleniu mi.

• 3 weeks later...

Zależy od tego co robię :) Modelowanie i rzeczy przy, których trzeba trochę pogrzebać wtedy wyposażam się w Hansa Zimmera, Mozarta lub coś innego z klasyki.

Speed w PS to tylko i wyłącznie ciężki rock/metal :)

Ja ostatnio męcze te dwa albumy, oba (a jest jeszcze jeden) jako playlisty na oficjalnym profilu youtube wytwórni.

Melodyjny drum&bass / liquid funk

Mój faworyt:

I jeszcze z inny utwór z klimatów saksofoniczno-perkusyjno-bassowych:

[video=youtube;8Rodln-CjQc]

• 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...