Jump to content

Drimagine - Rekrutacja 2010 - Szkoła Animacji 3D i Efektów Specjalnych


Recommended Posts

Jak już wiele osób zauważyło, rozpoczął się nowy nabór (rekrutacja 2010) do Szkoły Animacji i Efektów Specjalnych Drimagine.

 

Oto oficjalna notka jaką dostałem. Dodam jeszcze od siebie, że dowiedziałem się również, że za jakiś czas na stronie pojawią się reele osób sprzed roku.

 

Oficjalna informacja:

Pragnę poinformować iż Szkoła Animacji i Grafiki 3D – DRIMAGINE uruchomiła rekrutację na rok 2010/2011. Drimagine kształci specjalistów w dziedzinie grafiki 3D. Zapewnia studentom wiedzę i umiejętności potrzebne podczas całego procesu produkcji animacji 3d i realizacji cyfrowych efektów specjalnych. Student ma możliwość zapoznania się z niezbędnymi technikami tradycyjnymi i komputerowymi wykorzystywanymi przy każdym etapie produkcji od developmentu aż do postprodukcji.

 

Dwa lata w Drimagine pomoże Ci zostać profesjonalnym artystą 3d. Gwarantujemy rozwój zarówno technicznych jak i artystycznych umiejętności, tak by umożliwiały one realizację najśmielszych wizji i założeń. Szkolenia w zakresie animacji 3D są jednymi z najdroższych na świecie, ale dzięki dofinansowaniu z Programu Operacyjnego Kapitał Łudzki udział w szkoleniach jest całkowicie bezpłatny!

 

Jedyny warunek jaki musisz spełnić to mieć ukończone 18 lat i posiadać pasje* *do tworzenia multimediów.* *Proces rekrutacji został już uruchomiony i potrwa do 5 Maja 2010 roku. Rocznie możemy przyjąć ograniczoną liczbę studentów, ale każdy z nich dostanie rok szkoleń oraz roczną praktykę zawodową.

 

Wszelkie informacje dotyczące szkoleń oraz rekrutacji znajdziecie na oficjalnej stronie www.drimagine.com . Chcesz dołączyć do grona najlepszych? Nie czekaj – aplikuj już dziś www.drimagine.com/rekrutacja

 

drimagine-2010-w520.jpg

Edited by Adek
Link to post
Share on other sites

To jest prawdopodobnie ostatnia darmowa rekrutacja (bądź w ogóle), gdyż na tyle dostała szkoła dofinansowanie. Nie wiadomo czy będą kolejne edycje. Tryb dzienny - 5 razy w tygodniu po około 8h dziennie.

Link to post
Share on other sites

W tym zeszłym roku przyjęto ok 20 paru osób. W tym wg nieoficjalnych danych mają przyjąć nawet ok 60. Ja startowałem w tamtym roku i się nie dostałem. Myślę jednak, że nie jest trudno się dostać.

Link to post
Share on other sites

:) dobra okazja pracy w zdolnym zespole ... moim zdaniem bardzo warto spróbować , bo taki rok w otoczeniu ludzi którym naprawde zalezy na rozwoju , praca w grupie ,bardzo fajna sprawa .. w zeszłym roku myślałem o tym lecz nie chciałem się ośmieszyć ... w tym roku spróbuję ...myślę ze bardzo dobra sprawa ... i własnie na to pieniądze z unii powinny iść ... powodzenia życze wszystkim :) Pozdro

 

Link to post
Share on other sites

"Program zawiera 1 rok szkoleń i 1 rok praktyki zawodowej"

 

Co to znaczy? Brzmi dziwnie. Rzeczywistego szkolenia rok, a potem musisz odwalić cały rok praktyki w jakiejś firmie, za kilkaset złoty, żeby dostać papier?

Na stronie piszą zajęcia 6 dni w tygodniu, a tu w komentarzach, że 5.

 

Niech mi ktoś to wyjaśni

Link to post
Share on other sites

Skoro tak piszą na stronie to pewno tak jest ;) Widocznie mój błąd. Piszę jedynie to co "zasłyszałem", nie jestem w Drimagine, a jedynie studiuję w szkole, gdzie to się odbywa. Wydawało mi się, że dotychczas zajęcia były 5 razy w tygodniu, choć w rzeczywistości ludzie siedzieli dłużej w szkole nad swoimi projektami.

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy