Skocz do zawartości

Cyanide sculpting


Cyanide

Rekomendowane odpowiedzi

O podest to dobry pomysł, dzięki Coyote.

 

Hehe, no właśnie to troszkę zagadka dla mnie. Jak ta róża mu się tam trzymała, żadnej butonierki a nic takiego tam nie ma. Może jest jakoś mocno delikatnie przyczepiona od strony która styka się z klapą za pomocą jakiejś niteczki drucika czy czegoś tam innego. Rzeczywiście jakoś dziwnie wygląda, jakby lewitowała :D .

 

Pozdrawiam, Cyanide.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi się udało dopatrzeć na fotach, ta róża jest przyszyta czarną nitką (chyba) w poprzek zaraz przy górnej części łodygi... więc i łodyga powinna mieć zgięcie na wysokości tej "nitki" (którą dorobisz w minute) .....

Edytowane przez olafpozoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej. Zrobiłem podest, nawet dwie wersje, tzn prostą i bardziej skomplikowaną. Daję dwie bo efekt tej bardziej skomplikowanej nie jest dokładnie taki jaki zamierzałem a to przez to, że noise mi jakoś dziwnie działa i cuda straszne się robiły. Mówcie która lepsza, ewentualnie co poprawić.

Olaf Ty to masz oko, ja tam patrzyłem, przyglądałem się itd. i nic nie dojrzałem. Nitka już dorobiona, żeby nie było, że róża lewituje czy coś tam.

Dzięki za odzew panowie.

 

p2.jpg

 

p1.jpg

 

Pozdrawiam, Cyanide.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gryzie po oczach ten noise z zbrusha. Na większych rozmiarach niestety nie nadaje się on do niczego. Możesz zrobić tam kilka krawędzi z użyciem "trim dynamic" a potem potraktować to mniejszym noisem - na pewno lepiej to wyjdzie.

 

A sam modelik się podoba. Popraw jeszcze movem tę muszkę bo wygląda jak z kartonu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, wszedłem rano na forum i jak mi się miło od razu zrobiło, a jaka motywacja do racy jest.

 

smoku, slowiak dzięki za dobre słowo chłopaki!

 

lee666, Lucek no rzeczywiście nie wyszło najlepiej, poprawiłem co nieco, a raczej zrobiłem od nowa. Zrobiłem jak mówisz Lucek znaczy trim brush trochę zabawy plus noise, mam nadzieję, że będzie lepiej.

 

plasti miło słyszeć. Sporo dobrych sculpterów jakoś nie wrzuca tutaj prac ostatnimi czasy to korzystam z danego mi czqsau i się staram ich dogonić. :D

 

kotisded ooo nie ktoś wpadł na ten pomysł, którego się obawiałem kiedy sam zajrzałem na początek teczki. Teraz z ciekawości pewnie ludzie zaczną zaglądać na pierwszą stronę i się wyda co wyprawiałem kiedyś :D. Render na pewno będzie, już nad tym pracuję co widać poniżej.

 

Cisnę ten render ale trochę podrdzewiałem od czasu kiedy ogarniałem mentala i jest jak jest. Nie mam pojęcia skąd wzięły się te kreseczki, jakby krawędzie poligonów pod szczęką tam na muszce i koszuli. Do tego jakby mi ktoś mógł powiedzieć jak sprawić aby ten render był lepszej jakości tzn aby cienie nie wyglądały jak wyglądają. Zarzucam dwie wersje jedną suchą, a drugą po zabawie w PS.

 

r1.jpg

 

r1pp.jpg

 

Pozdrawiam, Cyanide.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

Zauważyłem na facebooku jakieś posty odnośnie prób wskrzeszania forum. Dawno mnie tu nie było i nie wiedziałem nawet co i jak się tutaj dzieje. Dziś postanowiłem zalogować się na stare konto. Poprzeglądałem stare posty i wróciły fajne wspomnienia. Widzę, że ludzie dalej się udzielają i fajnie to wygląda.

Postanowiłem wrzucić do mojej bardzo starej teczki kilka rzeczy, które gdzieś tam robiłem. Dziś niestety dużo mniej bawię się w ZBrushu, ale czasem coś tam sklecę. Niżej wrzucam kilka prac z różnego okresu. Kto wie, może od czasu do czasu coś zapostuję. Wiem, że szału z pracami nie ma, ale może coś się komuś spodoba.

Possessed King speed

baton-bs-render-as.thumb.jpg.717ec754bd81e0c91ccd1247b52e388c.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vampire

baton-bs-untitled.thumb.jpg.bbb5ec1ce2d88992d5a0bb7d62038b93.jpg

baton-bs-zbrush-document.thumb.jpg.ee909cbe59c250da6f3fffd5b27035aa.jpg

Blind scream

baton-bs-scream-render.thumb.jpg.3c93733d6dc76666394990b124c9c5e3.jpg

Female head study

baton-bs-2.thumb.jpg.35b9745844e5200814025c107ca20e70.jpg

baton-bs-zbrush-document.thumb.jpg.203b85a71fc6d473b72edb39d428c58b.jpg

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi miło, że się podoba.

Króla niestety już raczej nigdzie nie pociągnę. Był to sculpt robiony raczej na szybko i już jakiś czas temu więc wracał do niego nie będę 🙂. Nie jestem nawet pewien czy mam jeszcze tego toola.
@michalo Koncepty moje, z tego co zebrałem w swojej głowie i ewentualnych refkach. Odstępstwo to Female head study, tutaj robione było ze zdjęcia. Dokładnie tego.

Postaram się niedługo wrzucić coś nowego, muszę tylko znaleźć troszkę czasu 🙂
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również sądzę że ludzie wyszli tutaj dużo zgrabniej. Urzekła mnie szczególnie pani z ostatniego renderu. Chciałam rzucić komplement odnośnie progresu, ale teraz spostrzegłam że ostatnie posty były z 2012 roku, to jak gratulowanie licealiście że potrafi czytać 😆 (tak czy inaczej gratki;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności