Jump to content
SSn4k3

Błąd na forum? - 2019

Recommended Posts

Spróbuj odświeżyć stronę, ja zaraz jeszcze CloudFlare cache'a przeczyszczę.

Wcześniej odświeżanie nic nie dawało, teraz weszłem i działa :)

Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak przywrócić wygląd samego forum (nie strony głównej max3dpl),

tak żeby mi się wyświetlało forum na telefonie, w tej uproszczonej wersji (z białym tłem)?

Wcześniej miałem tak ustawione za każdym razem, i chyba niechcący kliknąłem na tryb normalny jak na zwykłej www.

Gdzie to się ustawia?

Mój tel. Samsung Galaxy S3.

próbuję wrzucić avatar, ale cały czas wyskakuje mi że "nie udało się załadować obrazka" nie wiem w czym problem jest niskiej rozdzielczości i 80x80. Próbowałam różnymi sposobami, przez linka i bezpośrednio z komputera, nic nie działa...

Adku, nie wiem czy problem dotyczy tylko mnie jednak od jakichś 3 tygodni zostaję automatycznie wylogowywany z forum po około 15-20 minutach bezczynności. Sytuacja powtarza się zarówno w mobilnej wersji Chrome'a jak i komputerowej, oczywiście mam włączone zapamiętywanie logowania a problem dotyczy jedynie forum max3d. Możliwe? :)

Pozdrawiam!

No ja nie mam takich problemów. Ale to jakiś problem z ciasteczkami może. Może wyloguj się (usuń ciasteczka wszystkie związane z max3d.pl). Być może miałeś jakieś stare jeszcze ze starej domeny "www.max3d.pl". To zostało usunięte. W tej chwili max3d.pl dostepne jest po prostu jako max3d.pl (bez www).

Witam.

Probowalem zamieścić obrazek lecz zamiast okna, w którym jest możliwy wybór z pośród wygranych już rzeczy jest okno, gdzie tylko mogę wygrać plik, z tabela formatów i rozdzuelczosci dopuszczalnych do zamieszczenia w poscie.

To tylko ja tak mam, że od ostatniej zmiany czasu posty na forum mam z godziną 2h wcześniejszą?

Jak by ktoś/skrypt przesunął zegar w złą stronę. Tylko dziwne, że nikt tego nie zauważył. Może to my mamy coś w profilach przestawione, ale zaglądałem tam...

Przestaw w profilu strefę czasowoą na GMT +2.

Jakby były problemy z zapisaniem tego trzeba czasami przełączyć się na język angielski i to zrobić.

+2 ?? No ok. Swoją droga właśnie zauważyłem że miałem przestawione na zero :D

i rzeczywiście są problemy z zapisem..

Śmiga przy właściwym +1 i korektorem DST zawsze włączonym. Kiedyś to zmieniałem tylko nie zapisywało. Głupie, że zmiana języka pomaga zapisać.

Wiem. Niestety bug vB, którego nie chcą poprawić, a zgłaszany przez wiele osób na ich forum. Odkładany na później...

Wiem. Jest problem. Szukam rozwiązania, na razie bez efektu. Bede to jeszcze debugował. Chodzi faktycznie o przechodzenie do ost. postu z głównej. Zmienilo sie przepisywanie linków :(

problem jest na telefonach gdzie nie można wejść na żadną inną stronę niż na 1 lub ostatnią

jakoś od tygodnia to jest

Ja rowniez wchodzę na forum z telefonu i właśnie jeszcze nigdy nie zdarzyło mi sie by błąd wyskoczył. Korzystam z aplikacji taptalk i jest ok :)

Jadę właśnie reexpem i walcze z tym. Niestety muszę przepisać pod mój serwer wszystkie linki ręcznie. Ale jeden problem z błędną stroną poprawiony. Szablony vb mają złe linki pod mobile widzę. Ale to też poprawię.

Wczoraj sprawdzalem wiele linków, być może coś pominalem. Ale z mobile u mnie juz działa. W ostatnich postach również. Ale może jeszcze coś zostało.

Sent from my mobile phone