Jump to content
SSn4k3

Błąd na forum? - 2019

Recommended Posts

No ja właśnie zrobiłem poranny przegląd max3d i na wszystkich tematach przeszło od razu na pierwszą stronę. Jakby co to awsze klikam w te pomarańczowe kółeczko z dwoma trójkącikami kierowanymi w dół :-)

Wrzuc link do tej pierwszej strony która twoim zdaniem nie powinna być pierwsza

Sent from my mobile phone

Skąd ty wytrzasnales taki link? Gdzieś jeszcze coś zostało w takim razie. Możesz napisać całą ścieżkę od wejścia na forum. Mam inne adresy zupełnie .

Sent from my mobile phone

siema, od kilku dni jak wejde sobie w 'dzisiejsze posty', to strona nadal się ładuje - kręci się kółko i po minucie mi się włącza wiatrak w lapku. wszystkie inne podstrony są ok.

podaj link o ktore chodzi? Bo sa ostatnie posty i nowe posty.

edit: ok. w menu. mam. to sa wyniki indeksowanych postow (baza ponad 1.5gb). Ostatnio byly problem z indeksami (przez co byly chwilowe przerwy). To moze byc cos z tym zwiazane. Sprawdze (chociaz u mnie bez problemu dziala teraz)

Takie pytanko - kiedyś miałem zasubskrybowane kanały rss co do ostatnio utworzonych tematów. Teraz nie widzę w ogóle opcji śledzenia rss tutaj na forum. Źle szukam czy nie ma?

Szybkie menu > Dzisiejsze posty. Link podać ciężko, bo to tylko 'searchid='

Niemniej problem pojawił się też w poszczególnych tematach.

Nie wiem czy to błąd czy zamierzona autokorekta ale przy zakładaniu (i próbie edycji) tematu w dziale WIP jego tytuł, który celowo napisałem dużymi literami, został automatycznie zamieniony na małe litery (RWD stało się Rwd). Niby drobiazg ale trochę drażni;)

Witam.

Od jakiegoś czasu nie mogę zmienić swojego podpisu na forum. NIBY wszystko działa, ale jak już kliknę "Zapisz podpis", pojawia się pusta biała strona i tylko tekst błędu "Internal Server Error". Czy tylko ja tak mam? To samo jest we wszystkich przeglądarkach.

Mam ostatnio problem z edycją danych na forumku. Chcę zmienić lokalizację, a tu wyskakuję komunikat że "Serwer jest przeciążony i żebym spróbował ponownie". Na forum jest 100 aktywnych urzytkowników w tej chwili i nie sądze aby serwer mulił.

W stopce zakładki Forum i Galeria nie działają. 

• Thanks 1