Skocz do zawartości

Question/Answer - DRIMAGINE 2010


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zamierzam pojechać do Nowego Sącza i złożyć papiery i teczkę osobiście. Czy jeśli na stronie pisze że aplikacje można składać do piątego to ten dzień liczony jest włącznie? To znaczy czy jeśli przyjadę piątego w okolicach południa to nie będzie problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kisiel_MAD - Uczestnicy z pierwszej edycji jeszcze nie zakończyli szkoleń.

 

Monio - Można złożyć aplikacje osobiście w dniu 5 Maja. Proszę podejść do budynku C do Biura Projektu na drugim piętrze (C213).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co było powodem przedłużenia rekrutacji do 1 czerwca ?

ja jestem tegorocznym maturzystą i jakoś dałem rade się ze wszystkim wyrobić widocznie nie którym tak bardzo nie zależy -,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie praktyczne w związku, że przedłużyła się rekrutacja.

 

29 maja upływa termin złożenia dokumentów do szkoły ASP w Poznaniu. Z racji że złożyłem swoją jedyną kopię świadectwa maturalnego i jest to do tego odpis (oryginał zaginął i też miałem problemy w zeszłym roku w Poznaniu w związku z tym, ale nie chciałbym tej sytuacji rozkopywać) do Waszej szkoły, to nie mogę teraz złożyć dokumentów w Poznaniu.

 

Czy jest jakaś możliwość, bym mógł jednocześnie dalej startować w tegorocznej rekrutacji do waszej szkoły, jak też odzyskać dokumenty, bym mógł złożyć równolegle do Poznania?

 

EDIT - Czy w związku, że rekutacja się przedłużyła, to moje portfolio które przyniosę na rozmowę w czerwcu będzie brane pod uwagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coyote: celem przedłużenia rekrutacji jest aby mieć jak najbardziej efektywną rekrutacje. Było również dużo prośb od chętnych. Jednak osoby które aplikowały w pierwszej edycji mają pierszeństwo.

 

Xaoc:

 

29 maja upływa termin złożenia dokumentów do szkoły ASP w Poznaniu. Z racji że złożyłem swoją jedyną kopię świadectwa maturalnego i jest to do tego odpis (oryginał zaginął i też miałem problemy w zeszłym roku w Poznaniu w związku z tym, ale nie chciałbym tej sytuacji rozkopywać) do Waszej szkoły, to nie mogę teraz złożyć dokumentów w Poznaniu.

 

Może Pan wysłać tylko kopię dokumentów.

 

Czy jest jakaś możliwość, bym mógł jednocześnie dalej startować w tegorocznej rekrutacji do waszej szkoły, jak też odzyskać dokumenty, bym mógł złożyć równolegle do Poznania?

 

Tak

 

EDIT - Czy w związku, że rekutacja się przedłużyła, to moje portfolio które przyniosę na rozmowę w czerwcu będzie brane pod uwagę?

 

Oczywiście jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy nastąpi ogłoszenie wyników? Czy będzie różne dla pierwszej i drugiej grupy? Czy w związku z przedłużeniem rekrutacji zmienia się termin rozpoczęcia zajęć ? Powiem szczerze, że ewentualnie tak szybka przeprowadzka mnie lekko przeraża.

Czy w związku z przedłużeniem rekrutacji możliwe jest dopracowanie portfolio i nadesłanie do zakończenia nowego terminu rekrutacji i czy będzie miało to ew. wpływ na pierwszeństwo/drugorzędność. Jednym słowem czy się opłaca poświęcenie tego miesiąca na polepszenie portfolio? Czy miejsca w akademikach są pewne od rozpoczęcia zajęć? Jaka jest możliwość przydziału tzw "jedynki" i jakie są tego koszta? Czy w związku z rozmową kwalifikacyjną między 18/20 maja są dostępne miejsca w akademikach na pobyt i jakie są ew. ceny noclegu, gdzie dzwonić w tej sprawie?

Czy w związku z rozmową rekrutacyjną jest ewentualna możliwość upłynnienia/ przekładania ustalonych terminów i godzin między 18, a 20 maja, spowodowane utrudnieniami w komunikacji czy np. utrudnieniami z przepływem impulsów elektrycznych między synapsami u przełożonego w pracy skutkujące utrudnieniami dojazdu/urlopu ?:)

(...) Czy uwydatnienie biustu będzie miało wpływ na "pozytywny" przebieg rekrutacji? Czy zapomniałem wyłączyć żelazka po wyjściu z domu?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vithel

Witam, jestem uczniem klasy 1 liceum, zastanawia mnie czy w 2012 roku szkolenia te nadal będą bezpłatne, a także co warto ćwiczyć do tego czasu, aby zwiększyć swoje szanse na przyjęcie i w takim wypadku optymalne przygotowane do zajęć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kotisded

Kiedy nastąpi ogłoszenie wyników? Czy będzie różne dla pierwszej i drugiej grupy?

Ogłoszenie wyników dla pierwszej tury będzie parę dni po rozmowach kwalifikacyjnych które odbywają się od 18-20 Maja. Wyniki drugiej tury będą w pierwszym tygodniu Czerwca.

 

 

Czy w związku z przedłużeniem rekrutacji zmienia się termin rozpoczęcia zajęć ? Powiem szczerze, że ewentualnie tak szybka przeprowadzka mnie lekko przeraża.

Przedłużenie rekrutacji nie oznacza opóźnienia rozpoczęcia zajęć. Nadal jest to data 28 Czerwca, lecz nie wykluczamy że opóźnienie jest niemożliwe. Maksymalne opóźnienie byłoby około 2 tygodnie.

 

Czy w związku z przedłużeniem rekrutacji możliwe jest dopracowanie portfolio i nadesłanie do zakończenia nowego terminu rekrutacji i czy będzie miało to ew. wpływ na pierwszeństwo/drugorzędność. Jednym słowem czy się opłaca poświęcenie tego miesiąca na polepszenie portfolio?

Portfolio to nie jest najważniejsza rzeczą. Są też inne rzeczy na które zwracamy uwagę np. Chęć i pasja. Może Pan złożyć aplikacje z obecnym portfolio i ewentualnie donieść parę prac na rozmowę kwalifikacyjną.

 

 

Czy miejsca w akademikach są pewne od rozpoczęcia zajęć? Jaka jest możliwość przydziału tzw "jedynki" i jakie są tego koszta?

Czy w związku z rozmową kwalifikacyjną między 18/20 maja są dostępne miejsca w akademikach na pobyt i jakie są ew. ceny noclegu, gdzie dzwonić w tej sprawie?

Info na temat akademika pod nr telefonu: +48 18 44 99 217

 

Info: http://www.wsb-nlu.edu.pl/pl/miasto/akademiki.html

 

Strona Akademika: http://www.osiedlecampus.pl/index.php

 

Można również pisać na [email protected]

 

 

Czy w związku z rozmową rekrutacyjną jest ewentualna możliwość upłynnienia/ przekładania ustalonych terminów i godzin między 18, a 20 maja, spowodowane utrudnieniami w komunikacji czy np. utrudnieniami z przepływem impulsów elektrycznych między synapsami u przełożonego w pracy skutkujące utrudnieniami dojazdu/urlopu ?

Można , ale trzeba dać znać wcześniej przez email.

 

(...) Czy uwydatnienie biustu będzie miało wpływ na "pozytywny" przebieg rekrutacji? Czy zapomniałem wyłączyć żelazka po wyjściu z domu?

Nie rozumiem o co chodzi w tym pytaniu.

 

 

 

Vithel:

Witam, jestem uczniem klasy 1 liceum, zastanawia mnie czy w 2012 roku szkolenia te nadal będą bezpłatne, a także co warto ćwiczyć do tego czasu, aby zwiększyć swoje szanse na przyjęcie i w takim wypadku optymalne przygotowane do zajęć?

W roku 2012 szkolenia mogą byc płatne. Staramy się o kolejne dofinansowania lecz narazie nic nie wiadomo.

Zapoznanie się ze sztuką plastyczną, oraz oprogramowaniem dużo pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze jest głupia sytuacja, w mojej szkole matura ustna z angielskiego jest 19tego maja o 10:45 mam termin, rozmowe mam ustaloną o 11tej, jestem z Lublina, więc jest to kłopot.

Czy projekt sprosta temu problemowi? myśle że będe dzwonił w poniedziałek nic innego mi nie zostaje,kurcze no i nie chciałbym też być przesunięty na czerwiec, w końcu nie po to dzień przed wysyłałem aplikacje kurierem, no ale cóż jeśli będzie wymagało to pokory, to myśle że na tyle jej posiadam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszło mnie pytanie: Czy Drimagine może być szkołą również dla tych, którzy lubią zajmować się wizkami architektonicznymi ale zwykle nie przepadają za robieniem animacji 3D (postacie, animacje ruchome, etc. wyjątek: animacje statyczne architektury np. dla klienta) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ilu procentach jest oceniana osoba a w ilu portfolio

i co decyduje o dostaniu się...

Portfolio to nie jest najważniejsza rzeczą. Są też inne rzeczy na które zwracamy uwagę np. Chęć i pasja. Może Pan złożyć aplikacje z obecnym portfolio i ewentualnie donieść parę prac na rozmowę kwalifikacyjną.

 

jeśli sie wcinam to sorry :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko co do softu. Czy to wszystko co jest na stronie (programy) bedzie omawiane/uzywane na zajeciach? Poniewaz bardzo mnie interesuje poznanie Nuke'a.

Autodesk MAYA

Autodesk 3DS Max

Adobe After Effects

Adobe Photoshop CS

Adobe Flash CS

The Foundry Nuke

Pixologic Zbrush

 

Czy cos jeszcze z poza listy moze zostac zawarte w programie.

 

@edit

Jeszcze pytanie o praktyki czy jest opcja praktykowania za granica.

Powiedzmy Londyn albo nawet Vancouver:P

Edytowane przez guru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virtual:

Nie mamy jeszcze konkretnej daty. Będzie to najprawdopodobnie 7-9 Czerwca. Ta data jednak nie jest zagwarantowana.Każda osoba która nie była w stanie dotrzeć na rozmowy kwalifikacyjne otrzyma maila ze szczegółami.

 

 

 

Alfi1986:

Każdego kandydata oceniamy indywidualnie. Nie da się określić na ile procent np. oceniamy portfolio. Do każdego mamy inne podejście.

Uczestnicy Drimagine nie otrzymują legitymacji oraz ubezpieczenia, dlatego że to są szkolenia nie studia.

Coyote: Otrzymuje się status UCZESTNIKA.

 

Guru:

Wszystko to co jest na stronie posiadamy. Będziemy omawiać Maya, After Effects, Photoshop, Flash ewentualnie Nuke. Jest szansa że będzie Boujou, jednak to nie jest zagwarantowane.

 

Praktyki można realizować za granica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sabira

Witam,

 

czy to oznacza, że bezcelowa staje się prośba o możliwość powtórzenia rozmowy kwalifikacyjnej, która przebiegła chaotycznie z winy kandydata z dość dobrym portfolio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Status uczestnika umożliwia wzięcie jakiegoś kredytu na w miarę sensownych warunkach dla osób które nie są w stanie opłacać same akademiku?

 

http://kredytstudencki.info.pl/kredyt-studencki-jak-dostac-/jak-otrzymac-studencki-kredyt.html

według powyższego linku,trzeba mieć zaświadczenie, którego jak z czytanych wyżej postów zrozumiałem nie otrzyma się z racji statusu kursanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności