Jump to content

Recommended Posts

no okej a jak sobie organizujesz ubezpieczenie ?

ogólnie się zastanawiam bo nie orientuje się w tym temacie właśnie skończyłem i jak to wygląda nie wiesz może?

• Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bedę sie zastanawial nad tym jak bede znal decyzje, narazie nie mam co myslec na przod. Mam paskudnie wiele do zrobienia duzo do zaplacenia, oddania kasy a jeszcze by sie przydalo cos dla siebie zarobic. Do tego zapomnialem o wczorajszych urodzinach starej....:/ Do kitu ten dzien:/

EDIT - ale ubezp to nie jest droga sprawa. Jesli poprostu chcesz miec podstawowe to 40zl styknie, jak chcesz miec siakies lepsze to 100+, ale te za 40zl powinno wystarczyc

EDITEDIT - 40zl/mies

Edited by XaoC
zarejestruj się jako osoba bezrobotna w swoim Urzędzie Pracy

No juz bez przesady. Przeciez jemu chodzi o ubezpieczenie na okres nauki. Jak rejestrujesz sie jako bezrobotny, to MUSISZ stawiac sie co jakis czas, na okreslona date (jak sie nie stawisz, to tracisz status). Poza tym jakikolwiek dochod z racji pracy powoduje utrate statusu bezrobotnego, czyli tez ubezpieczenia. ODRADZAM!!!

Hm a zasiłek dla bezrobotnego się bierze pewnie po jakimś okresie pracy co nie?

bo jakby od razu dawali,zarejestrowałbym się w NS jako bezrobotny to miałbym normalnie akademik za darmo hahaha :D

hm no to mi troche mina zbrzydła,

http://kredytstudencki.info.pl/kredyt-studencki-jak-dostac-/jak-otrzymac-studencki-kredyt.html

według tego linku, trzeba mieć zaświadczenie że jest się studentem, my bylibyśmy tylko kursantami, więc nie dostalibyśmy takiego zaświadczenia, więc jakby opcja "życie na kredycie" by odpadała,jakieś inne pomysły?

Edited by Swiezy

ja zamierzam się utrzymać z jakiś zleconek. które przywiozę ze sobą z Warszawy.

Może się uda. Najważniejsze to się dostać a potem się można zastanawiać co i jak. Jak by co jak miał bym za dużo dla siebie samego to mogę się podzielić z procentem dla mnie :)

Ja dzis sobie tak myslalem. Skoro tyle osob bedzie sie uczyc, malo kto bedzie mial czas. Czesc osob bedzie miala swoje zrodlo dochodow, inni nie. A co np rzucic sie na wieksze wzleconko w grupie? Kazdy przeciez jest w czyms dobry, w czyms gorszy. Np ktos jest dobry w 2D to bierze sie za postprodukcję, ktos dobrze modeluje, a ktos zajmuje sie materialami i renderem.... taki przyklad, zalezaloby od zleconka. Bo ja jestem za tym, ze w grupie idzie lepiej niz samemu

no masz racje Xaoc ;) jeśli tylko będzie jakiś sensowy projekt,jestem za pracą w grupie,

masz jakieś konkretne już myśli, czy rozmawiamy na sucho ?:)

Daj mi 1-2tyg i bede wiedzial co i kiedy

no ladnie ladnie

to kto z szanownego grona byl jeszcze 20ego? (oprocz Swiezego ktory dorwal mnie zaraz po wyjsciu z rozmowy pytaniem czy mam konto na forum :) ).

@Monio - nie jestes sam :D

Gdańszczanin - XaoC i Warszawiak - alfi1986 więc to z wami rozmawiałem przy wyjściu z uczelni ;]

No tak, jak byles 18, to tak:) Ale chyba juz kojarze.... szybko uciekles i nie chciales sie chwalic rozmowa:P

to kto z szanownego grona byl jeszcze 20ego

Ja byłem. Bartek, ten w brązowej bluzie w kratę. Ty to który? :D

Proponuje żeby osoby które były 18 i 19 przesłały linka do tematu ludziom którzy byli na rozmowach ale nie ma ich na forum. Lista adresów jest w mailu z godzinami rozmów. Ja zaraz prześle do ludzików którzy byli dwudziestego.

Pytanie: Po ile sztuk ludzi było na rozmowach 18 i 19?

Witam wszystkich

Ja miałem być 19-ego , jednak z powodu powodzi nie dotarłem , rozmowę mam przełożoną na czerwiec, jeśli ktoś z okolic Krakowa wybiera się w terminie czerwcowym niech pisze .

Pomysł z projektem w grupie bardzo dobry popieram.