Skocz do zawartości

Pomoc do filmu 7 Mocy - Powrót do królestwa antychrystów


Vordak

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem tu nowy ale z 3d nie zielony!

 

Więc tak:

 

Potrzebuje kogoś kto by mi pomógł w moim nowym filmie (nazwa zamieszczona w temacie). Potrzebuje kogoś kto spełnia wymagania:

- Potrafi oświetlać scenę

- Jest dobry w 3D Studio Max 2010 (bo tylko do niego udało mi się znaleść full)

- Potrafi tworzyć fajne i realistyczne efekty (ogień (byle by nie Fire Effect) efekt wody, błyskawice, trawę, lawę, reflektory (takie jak na koncertach) lasery (karabiny laserowe) i wiatr (żeby naprzykład poruszała się trawa))

 

Nie musi być jedna osoba. Może być naprzykład 3 (jeden do efektów, jeden do oświetlenia i jeden do animacji).

 

Chętni niech się wpisują w tym temacie.

 

Pozdro.

Edytowane przez Vordak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Napisano (edytowane)

Ale zamiast tych reflektorów można dać słabe, kolorowe światło. I dzięki za linki ale niezbyt dobrze znam angielski, poza tym będą chcieli zapłaty. Sam ze wszystki się nie ogarne. Szkoda. I co to jest ten zielony kwadracik pod liczniku postów?

Edytowane przez Vordak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jest dobry w 3D Studio Max 2010 (bo tylko do niego udało mi się znaleść full)

 

ciezkie wymagania oj ciezkie ;)

 

poza tym będą chcieli zapłaty.

 

tak to juz zwykle jest, jak chcesz zeby ktos cos dla ciebie zrobil, to przydaje sie moc mu zaplacic.

 

A, i zamiast chwalic sie tym ze moze kiedys bedziesz mial fajny komputer, pochwal sie co umiesz zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo rzeczy.

 

nie chwalę się, po prostu na jakimś forum komputerowym gośc napisał w podpisie szczegółowe dane swojego kompa, więc pomyślałem że napisze dane swojego kompa którego będę za niedługo miał bo narazie korzystam na razie z kompa mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to będzie mój pierwszy film, chyba od czterech lat chce zrobić te film (poza tym obiecałem najlepszym kolegom że go zrobię), Pierwsze zainstalowanie 3D3 Maxa (9) było chyba dwa lata temu, w zamian za pomoc osoby będą w napisach końcowych i gwarantowaną pomoc przy ich projektach (czy jakoś tak), a wiek... cóź... 11 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś sobie żarty robi ? to pewnie podpucha po tym watku o kulturze na forum ...

ale jesli nie, to musze powiedzec ze ja odpadam , nie dogadali bysmy sie ,13 lat roznicy wieku -bariera nie do przeskoczenia ,przecierz ty nawet niewiesz co to jest kaset magnetofonowa, atari widzles tylko na zdjeciach , a na komunie dostales kłada....

 

jednego ci zazdroszcze , chcialbym w wieku 9 lat zaczac uczyc sie maxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to będzie mój pierwszy film, chyba od czterech lat chce zrobić te film (poza tym obiecałem najlepszym kolegom że go zrobię), Pierwsze zainstalowanie 3D3 Maxa (9) było chyba dwa lata temu, w zamian za pomoc osoby będą w napisach końcowych i gwarantowaną pomoc przy ich projektach (czy jakoś tak), a wiek... cóź... 11 lat.

 

zrob cos swojego, poswiec pare lat na nauke, pokaz ze cos potrafisz. Narazie jedyne co zrobisz to zmarnujesz czas ewentualnych osob ktore sie do ciebie zglosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie laserami tylko będą tam FBI (XXIV wiek). Co do tego "powrotu" to główny bohater zostaje wygnany z Królestwa Antychrystów w pierwszych minutach i właśnie przez cały film zmaga się z trudnościami które musi pokonać żeby wrócić do królestwa i przekonać króla (ojca głownego bohatera) żeby go przyją zpowrotem. Król mówi że musi udowodnić że naprawde chce wrócić... co musi udowodnić to już nie powiem. Powiem jeszcze tyle, że film będzie miał lekki charakter komediowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vordak: powiem wprost: nie zrobisz tego filmu tak jakbyś tego oczekiwał. skup się na nauce w szkole, potem na nauce grafiki jeśli Ciebie to interesuje i na kilka lat zapomnij o własnym filmie zwłaszcza z czymś takim jak "fajne i realistyczne efekty (ogień (byle by nie Fire Effect) efekt wody, błyskawice, trawę, lawę, reflektory (takie jak na koncertach) lasery (karabiny laserowe) i wiatr (żeby naprzykład poruszała się trawa)"

 

Na spokojnie poznaj ten program którego stałeś się "posiadaczem", poznaj co potrafi i wtedy dopiero decyduj się na robienie własnych filmów.

 

Przy okazji polecam zapoznać się z regulaminem forum zwłaszcza dotyczącym pirackiego softu i cracków. Nie chwalimy się, nie rozmawiamy o tym. Taki temat tabu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie aż tak

powiedzmy że znam 3ds na 60%

 

ale zbiegamy z tematu.

więc jest ktoś chętny?

 

powiedz, mirach, co mam w 3d zrobić a ja ci jak najszybciej zamieszcze render.

 

 

 

proponuje zebys pokazal to co masz zrobione do filmu, wkoncu swietnie znasz 3dmaxa, wiec powinienes juz cos miec...jakies postacie? budynki? otoczenie!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie to też był sarkazm...

 

zaczeło się od komiksów narysowanych kredkami dla przyjaciół w pierwszej klasie. dwa lata temu to udoskonaliłem i się uczyłem 3d!

 

właśnie zrobiłem tułów.

 

a render zrobie w HD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo proszę moderatora o zamknięcie tego wątku i usunięcie konta na forum.

A wszystkich pozostałych pozdrawiam i dziękuję za cierpliwość :)

 

Mama "Vordaka" :)

 

PS. On naprawde umie się posługiwać tymi programami, ale ma nieco wybujała wyobraźnię. I nie dostał na komunię quada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności