Jump to content
torm

Minibitwa WebDesign #2 - PsyHos

Recommended Posts

Lucek, ale szpital psychiatryczny to jest horror, więc "fajny" design pasuje tu jak piernik do wiatraka. Wyobraź sobie fajowy projekt strony dla domu pogrzebowego. Błękity, święty Piotr, tęcza, uśmiechnięte aniołki. Die with smile :D

Dziadek pojechał, troche jak druty kolczaste, ale cóż, tak to zwykle w realu wygląda.

Chyba że ktoś należy do kasy chorych w Leśnej Górze, wtedy layout SSn4k3 rządzi.

No nie dołączę bo właśnie skończyłem z kumplem pociskać w heroesa 3:) Sorry najpierw obowiązek potem przyjemność:) Głosuję na kolegę z nickiem nie do przeczytania.

...to jest trudne zadanie ...bo dla kogo jest taka strona.... dla tych co w środku się "leczą"..., dla tych co chcą mieć informacje gdzie kogoś niewygodnego zapuszkować, czy też dla lekarzy którzy robią w tym biznesie.... "z głową"......:))).

dla tych co w środku się "leczą"...

No dla nich nie, bo oni są przecież zdrowi... Tylko ci spiskujący lekarze wokół działają człowiekowi na nerwy :))))

oj dziadku dziadku... chyba nie dokładnie przeczytałeś brief ;)

...jak strona dla spiskujących jest w pastelach i pełna szczerych twarzy które wyszły właśnie z solarium.... to dopiero można się przestraszyć takim kamuflażem....:)))... ale światowo jest napewno...:))

witaj SB77... oj widzę że będzie wesoło skoro wpadłeś...!!!!

torm

...ja już się naczytałem ...teraz tylko zerkam... i to kątem... a tam przecież i tak same kanty... no chyb żeby był to Kanty Pawluśkiewicz...:))... to bym przeczytał...

ja się tylko zastanawiam, po co lekarzom słuchawki na szyjach... ;)

...no z podsłuchiwania psychicznych to sie może tak poprawić światopogląd .... że profesura w wieku 30 lat to pryszcz...:))).... a od czytnia różnych Forów tylko można się mocna zpsychicznić ... więc piszę zeby mieć i w tym niejaki udział....:))

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy