Jump to content

animacja 3d : animacja na konkurs

Recommended Posts

Dobre odczucia wywoluje....fajny dzwiek, modele git. Majac wiecej czasu napewno uplastycznilbys jeszcze animacje, ale i tak spelnia standardy:)

Mozna zobaczyc gdzies inne Twoje filmiki?

tutaj zobaczysz inne moje prace

w okienku po rawej znajdują sie pozostałe

Konkurencja w konkursie rosnie :( wczoraj skonczylem nagrywac dialogi w radiu i biore sie za druga wersje z gadajacymi rybkami:) Jak skoncze to zamieszcze link. Dzieki za pozytywne komentarze, dodaja mocy do działania

Witam,

Zrobilem w ekstremalnym czasie wersje z gadajacymi rybkami dla zabawy (na wygrana nie licze - za duzo fajnych reklam video pojawilo sie w ostatnich dniach konkursu:( )

link: http://www.youtube.com/watch?v=ti7WPMRPK8U

Wiem ze jest po bandzie zrobione, ale moze wywola troche smiechu podczas zabawy jury z wybraniem 15 filmow do finalu

czas zgloszen reklam byl do dzis do godz 23:59:59 :)

Pozdrawiam

• 4 weeks later...

Szczerze współczuję. Nie tylko osobom, które bardzo się wysiliły aby konkretnie się wziąć i namęczyć aby stworzyć coś fajnego, co wg normalnego człowieka powinno wygrać ten konkurs, ale także tym co głosowali na to co nosi teraz rangę zwycięscy.

http://www.youtube.com/180tysiecy

A później się ludzie dziwią, że wszyscy myślą, że te wszystkie konkursy są z góry ustawiane...

miejsca 2 i 5 bardzo fajne technicznie, 4 fajne kreatywnie jednak kiepski przekaz, miejsce 1 to czysta propaganda... komisja powinna mieć wpływ jakiś na to bo aż żal za cztery litery ściska widząc co tam się dzieje..

Autor tego wątku również według mnie powinien znaleźć się w czołówce... ale widać ma zbyt małą GWA...

• 5 weeks later...

Patrze na 3. miejsce i zastanawiam sie co tutaj zasluzylo na 10 tys. ...Pomysl? Wykonanie? Przypomina to Kartony z 4Fun TV. Rozumiem ze autor mial wielu znajomych, ktorzy zaglosowali na ta prace. Chyba ze taki gust jury... Rufson świetne animacje!!

O kurde, dopiero zobaczyłem, miny tych ryb są wykozaczone:D

Dynamicznie też to fajnie wygląda, miejscami są potknięcia w akcji, ale prawie ich nie widać,

super jak dla mnie:)