Jump to content
Sign in to follow this  
adek

Asylum 5D - trailer

Recommended Posts

Dostaliśmy informację o pojawieniu się pierwszego trailera filmu Asylum 5D w wersji "stereo". Zachęcamy do przeczytania informacji prasowej.

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1236

Guest Gosc

No zaraz, zaraz - ale ten trailer to juz lecial jakis czas temu, a premiera miala byc na wiosne 2010, wiosna minela, a tu nadal stary trailer

Chlopaki dajcie cos nowego...

czy ktoś wie gdzie można zobaczyć ten film w kinie 5D? Czy jest jakieś na śląsku?

No sprawdziłem to. To chyba nie jest ten sam trailer. Tamten był krótszy. Ten też do długich nie należy i chyba poprzednio nie było wersji STEREO.

Poprzednio nie było wersji stareo ale to ten sam trailer. Jedyne co się zmieniło to dodane polskie napisy.

Tak sobie pomyslalem jak ta supernowoczesna produkcja kinowa wyglada na tle ostatnio tu zamieszczonych trailerow do gier...

Powodzenia...

No prawdę mowiąc, Youtube ma fajne te opcje do "3D", a mało kto z nich korzysta. Ja polubiłem "stereo" w takich krotkich filmach. Jeśli są dobrej jakości - całkiem przyjemnie na dużym monitorze się to ogląda. No i przede wszystkim okulary z "Leszka" się przydają i muszę przyznać, że są dosyć dobrej jakości. Przynajmniej w porownaniu z kiedyś tam gdzieś kupionymi wypadają lepiej.

niektóre lokacje wyglądają fajnie, niektóre gorzej.

I jakoś mi się ten kruk na końcu wybitnie nie podobał.

Trochę mi obniżył poziom całości. To oczywiście tylko moje zdanie.

Ogólnie to całkiem nieźle.

Wszystko tez inaczej będzie wyglądało w kinie 5D dodając efekty jak chociażby trzesący się fotel. Pewnych niedociągnięć nie będzie po prostu widać za pierwszym razem a pozatym nie jest to film mający pobić wszystkie aktualne trailery do gier a jedynie wniesc cos do kina 5D.

Pewnych niedociągnięć nie będzie po prostu widać za pierwszym razem

...czli liczysz na to, że do "drugiego raza" nie dojdzie....:)))... nie wiem czy to jest optymizm czy pesymizm....

ciężko oceniać jak to będzie w kinie 5D bo sobie nawet tego nie potrafię wyobrazić. Ja na to patrzę jak na produkcję profesjonalną, więc bez taryf ulgowych :)