Jump to content

Dwutygodniowy speedsculpting #18: Słodkie maleństwo

Recommended Posts

• Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:D myślałem, że ujdzie niezauważone, ale mi się nie udało. Ajaj, teraz się muszę tłumaczyć, te dwa palce stracił w wyniku nieszczęśliwego wypadku, wolicie nie wiedzieć co to za "nieszczęśliwy wypadek", wierzcie mi to zbyt brutalne i mroczne.

Pozdrawiam Kuba.

Ja chciałem wziąć udział, ale pustka w głowie :) Chciałem zrobić chomika jak włożył do paszczy jedzenie i chomikuje z głupi uśmieszkiem, ale brak referek hamstera :) W następnym speedzie na 99,9% biorę udział.

Edit:

Jutro ok. 9:00 pojawi się sonda :)

Edited by Vega

Jest prosba by przedluzyc bitwe do nastepnego tygodnia, najlepiej o tydzien,

z powodu wakacji i upalow:] ciezko sie zmobilizowac ale ja obiecuje ze cos zrobie i ktos jeszcze tez mi mowil ze cos wydlubie jak przedluzymy...

bez sensu odrazu brac kolejny temat, moze dajmy temu jeszcze szanse?:)

po co przedłużać, jak temat taki strasznie cukierkowy, rozumiem jakby trzebabyło rzezbic np zombie to ok, ale słodkie maleństwa?? fuuujjjjjj!! komu się chce rzezbić coś takiego.. ;);)

tr3buh "slodkie malenstwo" wcale nie oznacza ze chodzi o slodkiego bobaska...

jak zrobisz 'slodkiego(zalezy dla kogo) zombie' to tez bedzie smigac;]...wazne by w jakis sposob nawiazywalo do tematu

Kirian dobrze prawi :) czasu jest jeszcze sporo, można rzeźbić słodkie zombiaki, ogry, trole, yeti, ufo byle to "polać słodkim lukrem", może i mnie chwyci na drugie maleństwo, tylko niech ten upał za dnia zejdzie........patelnia

Nic mi nie mów Hatt3r, ja cały dzień w wiśniach siedziałem na tym słońcu, dopiero wróciłem do domu. Teraz jak oczy zamykam to widzę te pieprz**** drzewa :p. Ale bez pracy nie ma kołaczy :p.

A co do tematu to po prostu trzeba wysilić wyobraźnie i można wpaść na coś ciekawego. Ja tam wcale nie rzeźbiłem niczego "słodkiego", a do tematu nawiązałem. Każdy interpretuje jak chce. No to do roboty chłopaki i do 21 mam nadzieję zobaczyć wasze prace.

Pozdrawiam Kuba.

Guest fishinthewater

Hej. To moj debiut w speedzie wiec nie bijcie.

Moja zbrodnia to Alien Dog z P51. nad lapkami jeszcze posiedze jak znajde chwile.

p51all.png

Pozdrawiam .