Jump to content

Sculpty: testy, proby, speedy, porady itp - 2019

Recommended Posts

Koleżanki i kolegi :P sculptuję w Blenderze przy użyciu myszki i spotkałem się z opiniami, ze to nie jest najlepsze rozwiązanie... w bitwach też wychodzę mizernie, choć jako początkujący sikam z radości jakie cudo wyrzeźbiłem :D... wrzucę Wam na pożarcie wojaka z prośbą o wskazówki na co powinienem zwrócić uwagę... mam świadomość że niedoróbek jest sporo no i ciężko żeby mój komp pociągnął większe zagęszczenie siatki...

Aha i nie patrzcie na tarczę... bo jest po prostu niezrobiona l:P

wojownike.jpg

Edited by Papa Pio
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ Papa Pio, też śmigam na myszce, więc nie ma co się poddawać, aczkolwiek też zamierzam na tablet przejść. Co do modelu to kolega chyba nie ma szyi(ale to się da zakryć troszkę zbroją). Największy babol to rozstawienie nóg - mega szeroko :d wyobraź sobie jego nogi bez tej zbroi ^^

Panowie co polecacie do renderowania ? może jakiś engine konkretny czy jedziecie po prostu vray'em. Mam na myśli renderowanie postaci, a więc sporo uwagi na skórę. SSS czy coś innego, prooooooooszę o podsunięcie czegoś jeśli ktoś posiada stosowną wiedzę ;p

Ja już proponowałem referki jakiś czas temu, widać, że jest problem z ucieczką od schematu. Jeśli już chcesz trzymać się takich podejść to może spróbuj nadać jakąś specyficzną mimikę itp ? Może spróbuj wykonać kobietę itd

• 3 weeks later...
  • KLICEK unpinned this topic