Skocz do zawartości

SONDA: Zlot forumowiczów


ARCTIC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 221
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zabita dechami to ona napewno niejest ale ... fakty mowia same za siebie ze co roku [mimo zabicia dechami :P] do Szklarskiej przyjezdzają dzieasiątki tysięcy turystów....

 

Drug- mimo ze Kraków jest na pierwszym miejscu .... powypowidziach widać ze i tak wiecej ludzi przychyla sie do Szklarskiej...

 

Moze to dlatego, że golenie nóg to zbyt słaby argument dla Krakowa ;D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech beda miliardy turystow. Nie zmienia to faktu, ze imho bawienie sie w dojazdy i milion przesiadek jest w tym przypadku totalna bzdura i strata czasu.

Ciekawe dlaczego DTM nie odbywa sie w gorach, albo w Lebie? Przeciez tam jest tak super.

 

Dziwna sytuacja - wiekszosc mowi o Szklarskiej, a glosuje na Krakow. hmmm....

 

Skoncz juz te dziecinade...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glosować to moze każdy. ... Czy Kraków.. Szklarska... Wrocław czy inne miasto... To zobaczymy... ale czy to wogóle wypali? coraz bardziej w to wątpie.... Czy będzie w Szkarskiej czy we Wrocku Czy krakowie itd. itp. i tak zawsze bedza ludzie którzy beda musieli jechac kawal drogi i zaliczac przy tym kupe przesiadek... dlatego taki zlot bez prawdziwego organizatora, który wziąłby na swoje barki cała organizację.. MOIM zadaniem nie ma za wielkich szans...

Ale cały czas mam nadzieje [bo co innego pozostaje] ze taki zlot bedzie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał DruG

Nie zmienia to faktu, ze imho bawienie sie w dojazdy i milion przesiadek jest w tym przypadku totalna bzdura i strata czasu.

 

Hehe...nawet jak będzie w Krakowie, to i tak ludzie np. z Szczecina będą mili setki kilometrów...można tak dyskutować w nieskończoność...

Jeśli ktoś mam możliwość organizowania ( miejsce/mocleg) to powiadamia o tym, tutaj, a jeśli ktoś będzie uważal, ze to dla niego zadaleko...to cóż, jego sprawa (ewentualna stata)

Przez te słowa można zrozumieć, ze cała ta sonda nie powinna się pojawić...

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, dlatego robi sie to w takim miejscu, zeby ludzie jak najmniej odczuli podroz i stracony na nia czas.

 

Zeby dojechac do Wawy, wystarczy zwykle jeden pociag. Zeby dojechac do Szklarskiej, trzeba najpierw dojechac do Wroclawia, poczekac godzina na pociag do Jeleniej, a stamtad - po godzinie oczekiwania - autobusem do Szklarskiej Przerebli.

Mam chorobe lokomocyjna i 5 razy zdarzylbym puscic pawia.;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tak marudzisz...trzeba bylo tak odrazu...polecialbym do ciebie helikopterem...:P

 

Teraz na serio. Ja gdybym mial jechać do Wawy to też bym mial co najmniej 2 pzesiadki ( Jawor >> Wrocław 2h Wrocław >> Warszawa)

 

Jeśli ma coś wypalić z tego zjazdu to trzeba szukać okazji i miejsca do tego, a nie rozpaczać jak do tego miasta daleko...Szczerze mówiąc gdybym był na twoim miejscu, a zjazd byłby w Szklarskiej to nawet bym sie tutaj nie udzielal...zostalbym na swoim...dlatego Cię rozumiem...:P

 

PS. Trochę dziwnie sobie rozplanowaleś ten przejazd...Z Wrocławia do Szklarkiej można jednym pociągniem jechać...:P

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panieniki :) koniec srania w banie. Jako \'organizator\' uważam sondę za nieważną. Oficjalnie mówię że zlot odbędzie się w Szklarskiej w dniach 2-8 sierpnia. Powyższe dane są niemodyfikalne. Zgłoszenia przyjmuję do 30 czerwca (włącznie). Jak ktoś się głosi to ma się stawić choćby wybuchła III w.ś. Z obowiązku stawiennictwa zwalnia tylko śmierć w rodzinie lub poważny wypadek. I najważniejsze: nie potrzeba mi siuśmajtków, którzy narzekają że mają do przejechania 200 km więcej czy mniej, że w tym czasie muszą się 2 razy przesiadać, czy że nie wiedzą czy ich mamusia od cyca puści. Potrzebuję ludzi mężnych, którzy są w stanie dojść do Szklarskiej nawet pieszo, którym niestraszny wiatr w oczy czy deszcz po plecach. Którzy nie boją się przciwności losu i za wszelką cenę dążą do celu. Jednym słowem ludzi twardych, ludzi z marmuru. Czy TY należysz do tej grupy??

Choćbym miał poruszyć niebo i ziemię to pozbieram was do kupy. Tak mi dopomóż Bóg.

 

NINIEJSZYM OTWIERAM ZAPISY NA PIXEL CAMP 2004

 

P.S Na ziemi na pewno nie będziecie spali, ani nie będziecie jedli korzonków :)

DruG--> No to garść aviomarinów, 2 piwka i wio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pod szklarsa pani dyrektor ;)

.............

aaa jeszcze jedno jesli moge pani organizator zasugerowac zeby zaczac kilka dni wczesniej bo sie nie wyrobie

.............

...i dla nie wtajemniczonych radzilbym nie mieszac avimarinow z piwem to sie przykro konczy :D

.............

orion zostan poeta wroze ci przyszlosc swietlista i klarowna...szkoda ze czasy wiecow sie skonczyle :D

.............

drug misiu-ptysiu nie wstydz sie wychylic noska ze swojej norki heh

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.. czuje jak przed moimi oczami tworzy sie historia.. a Orion Child wlasnie zainicjowal ANNUAL PIXEL SZKLARSKA CAMP CONFERENCE MEETING (APSCCM)

 

wkrotce o wstepie niektorzy beda mogli jedynie pomarzyc..

 

(aha, czy ja dobrze zrozumialem, ze to bedzie oboz survivalowy? Bo nie wiem czy brac jaśka ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninja-->avio + piwo = kapa nie z tej ziemi :D

Leander-->A żebyś wiedział :D Co do nazwy to troszku długawa, a survival to to niebędzię, ale będzie fajnie, albo zwrot pieniędzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander: masz racje, na naszych oczach tworzy sie najzabawniejsza historia ever, ktora bedziemy opowiadac rodzinie przy ognisku i w czasie swiat ;)

 

\"I najważniejsze: nie potrzeba mi siuśmajtków, którzy narzekają że mają do przejechania 200 km więcej czy mniej\"

\"Potrzebuję ludzi mężnych\"

 

FUCK! A tak chcialem przyjechac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam moge na syberie przyjechac aby bylo cos o CG :P . heh Orion no masz racje z tym cycem ale ja tam wole dupe swoja i sie zmobilizuje nawet jak bym mial sobie reke odgrysc....zreszta ja to wszystko zapoczatkowalem ale kiepski zemnie organizator....

 

Aha a jkie formy czegos tam beda na tym surviwalu ?

Czy ktos ma zamiar kompa wziaśc czy raczej patykiem siatke na piachu bedziemy rysowac...

OOO dobry pomysl na konkurs nr1 Bitwa 2D - Rysowanie patykiem na piachu :P

 

no wlasnie sie zastanawiam czy tem Camp to ma byc jakis szkoleniowy surviwal dla grafikow z treningiem w 3d :P

ok ale tak na serio trzeba by bylo cos wymyslec bo sie ludzie pospijaja a chamstwo sie szerzy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...smieszy tylko ludzi slabych, i niezdolnych do wielkich czynow--my rasa czysta jestesmy gotowi na wszystko, nawet na ujrzenie spuscizny kulasow nie ktorych tu zawitajacych.... wstan czlowieku, przebudz sie juz czas teraz . Powstan narodzie smutny i ociazaly, otrzasnij sie z amoku, koniec wiecznego polmroku. Przetrzyj oczeta golebim gownem zasklepion, na wieki wiekow odmenta...

hmmm no

 

orion --- taa wszystko jest ladnie dokiedy nie przesadzisz ...wtedy jest matrix rewolucja w zoladku :D

pozdrowka

.........................

a co do bitwy to proponuje bitwe 3D w realu bedziemy sie naparzac hy,hy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

little-ninja: owszem, jestem człowiekiem słabym... ale tylko fizycznie ;) nigdy do tego wagi nieprzywiazywalem, z zajec WF zwiewalem ile sie dalo :D mysle ze warto zyc krotko, ale tak jak sie lubi... a smieszy mnie to, ze calosc wyglada jak zapal pzry robieniu gazetek szkolnych przez dzieci w podstawowkach... przykro mi ale w sukces niewierze..., ale zycze powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drug, z calym szacunkiem, skoro nie chcesz jechac i bawic sie w zloty to moze zamilkniesz w tym topicu co? bo tylko robisz zamieszanie sa ludzi co chca jechac i sa co nie chca, nikt nikogo nie zmusza proste !

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orion Child- żeby ludzie sie zapisywali to musisz [jako organizator] przedstawic wszystkim jakis program... bo ludzio m trudno troche będzie zapisywać sie i jechać niekiedy setki kilometrów na coś co właściwie nie jest dokładnie sprecyzowane.. bo narazie wszyscy wiedzą.. że zlot ma być i chyba będzie ale do tego wszystkiego jest potrzebny dobry program a nie tylko... kiełbaski i browar...

 

Dlatego musisz się liczyć z tym .. ze jak jesteś już oficjalnie organizatorem to przed tobą naprawde dużo pracy.... powodzenia

 

PozdR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninja--> Ole :D

Arctic--> Nad programem cały czas pracuje

DruG--> Wstrętny belzebubie czemu wodę kijem mącisz :D

 

Do wszystkich--> Zgłoszenia proszę kierować na U2U. W zgłoszeniu proszę wpisać Imię nazwisko i adres.

Po co ?? Ano bez tego:

1 Nie wejdziecie na zlot (impreza jest zamknięta)

2 Nie dostaniecie koszulki w wydrukowanym logo oraz swoim imieniem, nazwiskiem i stopniem wojskowym (im więcej zlotów zaliczonych tym wyższy stopień wojskowy). Wasze dane są tylko do mojej wiadomości i nie będą udostępniane pod żadnym pozorem osobom trzecim zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blisko ten zlot mojej nory,

a tak na powaznie czytajac ten topic glownie za sprawa DruG\'a mialem niezlego lola.

i co wogole na tym zlocie bedzie ?

i przydaloby sie okreslic wiek zlotowiczow, bo moze niektorzy pojada i sie beda czuc jak opiekunowie ?? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orion: moze zamiast logo to bys jakimis konkretami zarzucil, bo jakby nie patrzec to na razie jest tylko miejsce i termin.

I moze jeszcze jakies okolo koszty. Chyba ze wszystkim chetnym sponsorujesz pobyt, koszulki itepeD :D

Jak tylko uslysze konkrety to sie deklaruje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ale czad.. No mam nadzieje ze to wam wyjdzie chlopaki. Jeszcze pamietam, no jak wczoraj, posty ze juz tyle razy prubowano i nic z tego nie wychodzilo. Oby tym razem bylo i to czadowo. Jakis asow pozapraszajcie! Jesli beda tacy goscie jak Batou, Tiger1313, biglebowsky, giorgione, MaggeM czy oDD to reszta pojdzie choby na syberie (piechota) zeby czegos sie nauczyc!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sayoneka - Zapomnialeś(aś) dodać jeszcze naszego kochanego DruG\'a...no bo jakby wyglądal zlot forumowiczów bez DruG\'a...:P:D Prawie w każdym temacie Drug coś napisze (nie zawsze na temat, ale zawsze coś...:P); stale jest dostępny i zawsze gotowy do kolejnego dnia \"dręczenia nowych userów\"...:P

 

DruG...oczywiście bez obrazy...:P;)

No i bym zapomniał...nie odpowiadaj...powiedzialeś: \"Dobra, ja sie juz nie odzywam. Bede sie chichral w zaciszu domowym\"

:P:P:P

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drug nawet jesli z nami niebedzie to bedzie duchem i myślą...:P ale tak powaznie to niemasz tak daleko a smiechu moze byc wiec moze wpadniesz :P to ci tam paluszki obetniemy :P hehe

 

hmm moze on nas tak dołuje ze niewpadnie ale zrobi suprise i przyjedzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orion- za nocleg przez tydzień to będzie kupe kasy... ale napewno i tak wszyscy nie przyjadą na cały tydzień.. dlatego powiedz nam ile będzie kosztować jeden dzień [+noc] ... i co będzie w cenie oprócz spania.. czy jakieś posiłki itd.

 

Rozumiesz żeby ludzie się zapisywali to trzeba jak najwięcej szczegółów podać..

 

PS. dopuki nie będzie wiadomo konketów co do zlotu nie nie licz na to że ludzie będą się w ciemno zapisywać.

Ja jestem bardzo \"ZA\" zlotem ale z decyzją wstrzymuję się jeszcze bo po 1. nie masz jeszcze programu a po 2. niewadomo ile to będzie kosztować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctic--> Uwież że dwoję się i troję żeby jak najszybciej wszystko przygotować. A więc:

Przede wszystkim wyżywienie we własnym zakresie (jak ktoś się uprze to może zabrać plecak pełen konserw :D), a to za względów:

1 Ośrodki z wyżywieniem holernie za nie zdzierają

2 Bo to człowiek wie jak to i kiedy było przyrządane

3 Nie każdemu może przypaść do gustu menu ośrodka

Reasumjąc: O PAPU KAŻDY STARA SIĘ OSOBNO

 

Nalegałbym aby jak już się spotkać to na cały tydzień razem zaczynamy, i razem kończymy (na koniec ognicho i kiełbacha. Maży mi się pokaz laserowy, ale tego chyba niezałatwię :D). Dlatego w dalszym ciągu szukam taniego kwaterunku, jakbym wiedział ile osób jedzie to mógłbym starać się o adekwatne upusty

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niech kazdy sobie na rynku kupi wskazniki laserowe takie za 5 zl i bedzie pokaz...:P a co do upustów to moze lepiej szybciej zainteeresowac tym forumowiczów typu np list na U2U albo jakas sonda nowa czy jedziesz czy nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał ARCTIC

Orion- za nocleg przez tydzień to będzie kupe kasy... ale napewno i tak wszyscy nie przyjadą na cały tydzień.. dlatego powiedz nam ile będzie kosztować jeden dzień [+noc] ... i co będzie w cenie oprócz spania.. czy jakieś posiłki itd.

 

Rozumiesz żeby ludzie się zapisywali to trzeba jak najwięcej szczegółów podać..

 

PS. dopuki nie będzie wiadomo konketów co do zlotu nie nie licz na to że ludzie będą się w ciemno zapisywać.

Ja jestem bardzo \"ZA\" zlotem ale z decyzją wstrzymuję się jeszcze bo po 1. nie masz jeszcze programu a po 2. niewadomo ile to będzie kosztować.

 

eee co ty taki programowy jestes wiadomo beda kielbaski i panieny sie przyprowadzi z wioski, piwko tez sie zalatwi ... pokaz laserowy to cenna uwaga hy,hy w szczegolnosci to z tym za 5 zyla juz to widze jak se w 3 o polnocy bedziewmy lezec i kiwac laserkami po niebie :D

nie oszukujmy sie troche piwska musi uplynac zeby na 24 zlocie byl program he,he

................................

drug twardym trza byc, nie mietkim, na zlot mozesz ewentualnie nie pojechac ale z watku nie uciekaj...oficjalnie cie reaktywuje...twoje rady sa niezbedne jak babciny torcik bez wisienki, tylko krotkowzroczny tego nie zauwaza (dziadek)hy,hy

ps orion jeszcze nie wyslalem zgloszenia bo czekam na logo zlotu w ciemno nie jade :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności