Jump to content

Recommended Posts

• Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja raczej jestem z tych co predzej jakaraja sie mechem czy smerfem, niz dzbankiem i czajnikiem, ale martwa z ostatniego posta bardzo bardzo dobrze mi zrobila, dajnamajt, az bym zobaczyl jeszcze niejedna taka od Ciebie ;)

@KarolGniazdowski - Hm, powiem tak - na początku też miałem z tym węglem problem, to chyba jest kwestia rozrysowania i tego, że na większej powierzchni można się zamachnąć i swobodniej przycisnąć. Korzystam z takiego sprasowanego, niebrudzącego węgla Koh-i-noora. Wiem, że jest jeszcze taki węgiel organiczny chyba, strasznie sypki i kruchy, znaleźć można w plastycznym, ale z kolei jest cholernie delikatny.

@CUKIERASS - Miło mi bardzo, dzięki! :) Maluj, maluj! Martwej nigdy za wiele, a każda daje naprawdę mnóstwo, nawet jeżeli ją spartaczysz.

@Mocnek - Cholera. Dzięki. Wiesz, też nie jestem fanem tego typu rzeczy, ale wiem, że są potrzebne, bo bez nich nie zrobię nawet nędznego smerfa czy epickiego mecha - czas pokory i dzbanków nadszedł dla mnie :D Na razie martwych mam dość, bo na zajęciach mam ich od cholery, ale digitalową może w niedługim czasie walnę dla odświeżenia. Ale tym razem raczej z czymść organicznym dla zróżnicowania materiałów.

Dzisiejsze węglowe. Mało bo praca i latanie po urzędach. B2.

SAM_1044.jpg

wygląda sympatycznie. Kuleczka z drewna przypomina mi nieco orzech włoski, ale to chyba na plus w tym wypadku, Widzę że założyłeś podobne warunki oświetleniowe dla każdego materiału, pracowałeś z wyobraźni czy na bazie 3d, fotki ?

Mnie to się wszystko bardzo podoba, wyczucia waloru faktycznie pozazdrościć. No i fajnie że wrzucasz regularnie upy... Ostatnio mamy jakiś mały kryzys w dziale 2d. Jak sięgam pamięcią, kiedyś po wrzucie postu do swojego wątku na drugi dzień zwykle lądowało się na drugiej stronie działu. Dzisiaj w teczkach rzuciłem okiem i ostatnia teczka z pierwszej strony jest sprzed tygodnia. Oj, ciemność widzę, ciemość...

Czaszki jakieś strasznie linijne jak komiksowe, ich przestrzenność całości jest wyczuwalna ale same elementy bardzo spłaszczone i zniekształcone. Takie ćwiczenie jest jak najbardziej ok, ale przydałaby się lepsza znajomość na żywca, bo z refek to niestety będą nadal tak wyglądały.

Co do "planes of the head" to konstrukcja wyszła całkiem fajnie, nie wiem czy to wina monitora w bibliotece w której właśnie siedzę, ale okrutnie przepalony walor jest, między oślepiającą bielą a totalną czernią praktycznie nie istnieją tony pośrednie ;/ mało subtelnie wyglądają.

No ale będzie mój up to i mi powiesz parę słów od siebie ;d

@Swiezy - Dzięki za wskazówki i przyznaję rację :) A jeżeli chodzi o 'planes of the head' to starałem się odzwierciedlić przepaloną fotografię - stąd takie wrażenie. Lubię takie dramatyczne oświetlenie :D

Edited by WojtekFus