Jump to content

Recommended Posts

• Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@CUKIERASS - Dzięki :)

@KarolGniazdowski - Trafiłeś :) na początku wyglądała, jak poniżej i szukałem jakiejś wiernej malarskiej referencji, a że ostatnio przeglądałem Mullinsa to jakoś się mocno zainspirowałem :)

dunno-pre.jpg

@MattMar Dzięki :) Rysuję od 2007 (15 lat chyba miałem) z przerwami. W szkółkach rysunku etc. Digital na własną rękę, jako, że inaczej się nie da.

Tło do gierki flash - miał być "Marketplace". Ale chyba rozpędziłem się z detalem, i tak kompresja zje, ale co tam. Perspektywa mi poleciała i sztywna pozycja panienki razi jak cholera. Pierwszy pseudocartoon chyba. Przyjemnie dość się robiło. (high res: http://i105.photobucket.com/albums/m217/Fusman/high-res.jpg )

finish-1.jpg

Edited by WojtekFus

@MattMar - dzięki. Nie, nie pobierałem z refki, skorzystałem z kulera, i tam znalazłem odpowiadającą paletę - http://kuler.adobe.com/

Jeżeli chodzi o gościa z tarczą to na początku deafultowy brush - chalk z podpiętą teksturą, to widać na wipie. A pucowanie dokonane okrąglakiem i soft brushem.

Żeby nie było, że goły post, wrzucam kuźnię. Mniej dopracowany obrazek (i z błędami) i w innej stylistyce.

final-kunia.jpg

Racja, kowadło przesadzone :D

Nakładkowe kolory, tzn? Że przesycone, czy że w jakimś trybie mieszania dodane? (przesadzam z postprodukcją obrazka)

Dopytuję bo liczy się dla mnie krytyka i wnioski jakie mogę z niej wyciągnąć :D

Ogólnie w fajną stronę to wszystko zmierza, ale z tym blurem i cukierkowymi kolorami trochę przesadzasz,

postaraj się znaleźć umiar co ma być wyraziste a co nie, kolo z tarczą ma super klimat. ;)

Dzięki za wskazówki :) Racja, kolorki muszę poskromić momentami, bo nasycenie mnie rozwala. Ale taki też był wymóg projektu pod grę (ten schemat kolorystyczny). Blur swoją drogą, brakuje mi wyczucia.

Czekam na Twojego upa :D

Heh no mam nadzieję że końcu mój up będzie miał up lvl.

Co do blura to kwestia obserwacji, jesteś w terenie obserwuj różne plany czy to nad jeziorem, czy miasto porównuj z pracami innych lepszych od siebie, studiuj.

Właściwie to nazywa się głębokość w tutku z maxa, przetłumaczonym przez prrrszalonego i pokazane na ptaszku,czyli na konceptarcie, a reszta no to studium landscape.

Bardzo fajne, tylko nie wiem czy Ci potrzebne te pajeczyny w tym obrazku, nie widac na czym sie trzymaja i przez to troche wisza w powietrzu, jakos to jednak trochu rozprasza. Ale ogolnie ladne to bardzo

a nie wystarczyło tych pajęczyn w prespektywie półki ustawić i zrobić tak jakby pokrywały część słoików na dalszym planie ?

tak czy siak ładnie się prezentuje :) tylko teraz trochę za czysto, ja bym gdzieniegddzie na półce dodał warstewkę kurzu

@yarosh - odnośnie tego brudu to racja! Zabrudzę conieco. Dzięki za komentarz ;)

@Pegazord - Dzięki :) Racja. Chyba nie mam siły już poprawiać, bo to dość radykalna zmiana. Niemniej dzięki za trafną krytykę :D

Na rozruszanie się (dzięki Azinskiemu)

Untitled-1-3.jpg

Przyjemne te flaszki na półce. Podoba mi się że w całkowitej "ciemności" zamiast czerni/ciemnego brązu jest ciemny czerwony. Zagiął bym tylko troszkę bardziej perspektywę. Wyślij do jakiejś apteki via-net może sobie banerek zrobią :D

No no, musze powiedziec że mnie zaszkoczyles iloscia prac!! :D Widze ze sie rozkreciles niezle! Ten ostatni portret kobiety powyzej w painterze bardzo calkiem calkiem !! :D Ja tez lubie paintera... Jego pedzle w polaczeniu z intuosem 4 sa po prostu... prawie naturalne :D Ja bym moze troche twarz potraktowal jakim blenderem zeby byla gladsza w okolicach oczu ust, reszta super, odpuszczona ale bardzo trafiona!! Oby tak dalej!!:)

Edited by blukazs
  • 2 weeks later...