Skocz do zawartości

Animacja: 'nstaCharge


Ikaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jeśli nie zamierzasz w najbliższym czasie pracować w Sony Imageworks (lub podobnej dużej korporacji, w której trzeba swoje artystyczne wynurzenia czasami schować w kieszeń) to możesz spokojnie robić dalej swoje Dziadku! Nie spiesz się do grobu za bardzo. Nie ucieknie nam i tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle bym polemizował.... wielu zaczeło zyć dopiero po śmierci....:)))...Van Gog...na przykład... za życia był idiotą.... ale może starczy bo popsuje porzadek na watku (jak zwykle)....:))

Kris_R

..będe robił... przekonałeś mnie ...umieranie odkładam na potem...:)))

Traitor

..ciweszę suię ze mine czsami po cichu odwiedziesz...:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Igor!

Ciekawe co piszesz na temat pracy w duzym studio, musze powiedziec ze mam zgola odmienne zdanie, niekoniecznie praca w duzym studio oznacza brak artystycznego wkladu. Przynajmniej w PDI daja nam troche swobody jesli chodzi o acting, wiadomo, rezyser ma swoja wizje i z reguly wie czego chce, ale mimo wszystko jest troszke miejsca na swoja inwencje tworcza :).

Maciek

 

PDI/Dreamworks, tak jak Pixar i Bluesky to firmy poświęcone animacji jako takiej więc podejście do wkładu jednostki jest zgoła inne. Dzięki że zwróciłeś mi na to uwagę, powinienem był sprecyzować -- chodziło mi raczej o wytwórnie VFX. Część tego jak osobiście odbieram ten typ pracy bierze się też z moich zainteresowań. Uwielbiam animację postaci ale mam sporą potrzebę 'maczania palców' we wszystkich aspektach produkcji co w większym zespole nie jest po prostu ani praktyczne ani możliwe :)

Edytowane przez Ikaria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Igor, dokladnie, w duzym studio jest sie zaszufladkowanym i zajmuje sie dosc waska dziedzina. Wiadomo ze animator nie bedzie robil tekstur czy oswietlenia i vice versa, wiec duze studio to nie miejsce dla kogos kto lubi zajmowac sie wieloma rzeczami na raz. To co jest fajne w DW to fakt, ze ma sie dostep do wszelkich szkolen, wiec jak Cie interesuje inna dziedzina to zawsze mozna sie w niej podszkolic. Tymbardziej ze jest sie od kogo uczyc :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności