Skocz do zawartości

Scena 3D: Kościół św. Kazimierza w Pruszkowie


Gość Condi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Condi

Witam

 

Chcialbym przedstawic model frontu fasady kosciola sw. Kaziemierza w Pruszkowie. Jest to kosciol w stylu neogotyku baltycko-nadwislanym w/g projektu architekta inż. Czeslawa Domaniewskiego. Kosciol rozpoczeto budowac w 1907 r. i trwalo to do 1936 roku.

 

Glownym celem projektu jest zrealizowanie iluminacji. Obecnie jestem na etapie zmudnego teksturowania obiektu ( gr! cegla ).

 

Projekt i rendery wykonane w VIZ za pomoca radiosity.

 

 

Czas przedstawic obiekt:

 

1.jpg

 

4a.jpg

 

2.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam

 

No proszę, To co tygryski lubią najbardziej – kościoły he he :P. Fajnie się zapowiada. Mam nadzieje że tekturki też będą udane jak model. Trzymam kciuki i czekam na kolejne ubdejty

 

P.S. Widzę, że architektura (kościoły) zaczyna się coraz częściej pojawiać w WIPie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo!!! widze pokrewna dusze (jesli chodzi o temat :P) No model calkiem niezly, mam nadzieje, ze na fasadzie nie poprzestaniesz i korpus tez dorobisz, na teksturowaniu sie nie znam wiec Ci nie pomoge, wlasnie zaczynam Synagoge na Kaziemierzu moze do rana poteksturuje cos jak bede mial czas :P (tylko uwazaj na ilosc faceow na lukach bo Ja juz sie raz przejechalem z takiej odleglosci patrzac wystarczy jak podzielisz luk na 12 czesci) Keep working niezle Ci idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności