Skocz do zawartości

Postać: Cierpliwość


Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje fajowej laski :)

 

Jak dla mnie, to praca moglaby byc zrzutem ekranu z programu 3d. Za duzo siedzimy

w programach i zbyt przyzwyczailismy sie do tego, ze ladny to jest render i nic wiecej.

Robilem cos w stylu eksperymentu i pokazywalem elementy 3d osobom ktore o grafice 3d nic nie wiedza. Okazywalo sie na przyklad, ze za najfajniejsze uwazane byly siatki uv

z tekstura (hitem byly tez passy AO:)

 

Jak moge sie poczepiac (jak nie, to nie czytac), to wydaje mi sie, ze na przyszlosc moglbys mocniej popracowac nad bryla twarzy. Oczy sa troche wklejone - moze gdyby inaczej uformowac oczodol i przy okazji policzek i luk brwiowy byloby lepiej? Mam wrazenie, ze z innego ujecia usta tez by sie wysypaly? Na polaczeniu lewej strony policzka z wlosami tez mogloby byc ciekawiej (reszte wlosow ratuje blur).

 

Praca jest tak syntetyczna, ze widac kazdy jej detal. Przez co wymaga bardzo dobrego poprowadzenia ksztaltow i bryly twarzy.

 

Szafka i ramiaczko jest git. Jak sie na nie patrzy jak na osobne elementy, to cos tam nie pasuje, ale do calej pracy wprowadzaja bardzo fajny element ludzkiej nieperfekcji ;)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a mnie sie podoba.

Niestety nie przejrzalem watku bo jakos offtopicowo tam, wiec nie wiem, jakie uwagi dostales.

Jak dla mnie, jedynie oczy sa zbyt "plaskie" - jakby brakowalo mapy odbic, tylko odbicia ze swiatla sa widoczne. Przez to nie widac zaokraglenia galki ocznej i postac traci troche. Dobra mapa odbic ozywila by postac znacznie.

Nie to zebym sie czepial - po prostu sam mam z tym problemy i dlatego jestem wyczulony :) Za to podoba sie kompozycja i kolorki. Mily obrazek dla oka.

Swoja droga, bardzo podobna do mojej bylej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ożeszty ale wątek.. poddałem sie po 2/3

 

Nawiązując do twojej wcześniejszej wypowiedzi luki i pamiętając wiele twoich starszych prac to o ja mam takie spostrzeżenie, ze twoje modele są zawsze bardzo miękkie, płynące. Przez to w wiuportach robią duże wrażenie swoim pofałdowaniem itd, ale kiedy zaczynasz je oświetlać dodatkowo miękkim globalem to zaczynają się spłaszczać i tracić wyrazistość. A tu jeszcze na dodatek porozmywałeś sporo rzeczy dofem, glowem itd

Ale masz swój styl wg mnie bardzo fajny. Mógłbyś tylko spróbować dodać temu wszystkiemu (nie mówię tylko o tej pracy ale raczej ogólnie w warsztacie z pewnym naciskiem na modelowanie ale nie tylko) odrobinę drapieżności i ostrości.

 

Konkretnie ta praca mnie też podoba się bardziej w 'gołej' wersji. No i też mam niedosyt jeśli chodzi o oczy. Skoro maja być tu jednym z głównych akcentów to nie powinny wyglądać jak namalowane na kulkach a trochę tak jest. Szkoda że zabrakło Ci na koniec pary akurat na ten element. Ogólnie fajna praca. Nie porywa ale robi wrażenie. Rzeczywiście ma filmowy klimat

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się ten portrecik podoba, model jest prosty, nieco kreskówkowy, przyjemny dla oka.

 

Ogólnie pozytywnie go odbieram. Kolorki mi się podobają.

 

Gdyby trochę zmodyfikować oczy i dać im więcej sexapilu to lala byłaby o wiele bardziej sexy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności