Skocz do zawartości

Pytania poważne niedzielnym porankiem


dac77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sam odszedłem z jednego forum i wiem że szalę goryczy nigdy nie przelewają zwykli użytkownicy, tylko ci, którzy je prowadzą. Z Dziadkiem3D po prostu nie było sensu wdawać się w większą dyskusję zwłaszcza jeśli chciało się coś udowadniać (no chyba że ktoś lubi się irytować). Mimo wszystko takie luźne przekomarzanki z nim często wychodziły całkiem ciekawie... Dziadek3D lubi wyzwalać w ludziach emocje, i łatwo mu to przychodziło - nic drastycznego, ale jednak. Jak dla mnie takie zabiegi są śmieszne, chyba rozumiem ich cel, i dlatego nie zwracam na nie uwagi... Oczywiście w dłuższej dyskusji takie granie na strunach nerwów każdego w końcu wyprowadzi z równowagi jeśli podejście do dysputy będzie poważne. Z tego właśnie powodu z Dziadkiem3D się nie dyskutuje tylko jak coś to przekomarza, i przyjmuje takie same stanowisko jak on - wtedy ani on, ani ty o zwroty typy "synku" nie będziecie się wkurzać.

Oczywiście to są tylko moje wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie trochę i takie cyrki.

 

Osobiście się dziwię że Dziadek tu i tak długo wytrzymał.

 

Swoją postawą nie zachęcacie do działania tutaj.

Zrobiło się tutaj sztampowo, jak wszędzie. Nie znam tu na forum drugiej takiej oryginalnej postaci, jak to w życiu bywa, cała masa chciała go wciągnąć do swojego poziomu.

 

Tylko kilka osób było w stanie pojąć że jest ktoś kto może być inny niż wy sami.

Forum daje gigantyczne możliwości, w kwestii anonimowego klepania co popadnie.

W cztery oczy nie jeden z was by się 2 razy zastanowił czy powiedzieć to co czasami na forum piszecie.

 

Pozdrowienia dla resztki tutaj co jeszcze nie zgłupieli do reszty i coś ze sobą reprezentują więcej niż...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją postawą nie zachęcacie do działania tutaj.
czas to zmienić

Pozdrowienia dla resztki tutaj co jeszcze nie zgłupieli do reszty i coś ze sobą reprezentują więcej niż...
siema. zapraszam do mojej nowej grupy. [grupa usunięta]

a na poważnie - chill out, to miejsce pisania głupot w przerwie w pracy, co w biurze wygląda lepiej niż dłubanie w nosie.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dluzej czytam tym bardziej glupieje chyba...

Czegos nie rozumiem, gosc nie dogadywal sie z prawie nikim na forum (wg mnie przez to ze jego wypowiedzi skladaly sie z wielokropkow, niedomowien i dogryzania innym), poszedl sobie sam, dbajac o to zeby nie pozostawic zadnych sladow (i utrudniajac tym samym innym uzytkowikom ocenienie jego wypowiedzi) i nagle okazuje sie ze forum jest zle, wszedzie sa jakies koleczka wzajemnej adoracji i nikt nie potrafi docenic pradziwej sztuki..... WTF?

A jak dobrze pamietam to co do doceniania czegos bardziej ambitnego sam Dziadek sie nie palił, w wątku claude'a o animacji pilek jedyne co napisal to ze zamiast piłek powinny być sedesy. Chociaz zaraz ktos napisze ze to byl przejaw artyzmu i ze ja nie rozumiem bo zbyt techniczny jestem...

 

Jak juz wczesniej pisalem, do samego Dziadka nic mi, bo ani razu z nim nie gadalem. Ale kompletnie nie lapie tego ze ktos sie dziwi, ze wypowiedzi Dziadka (graniczące czesto z delirką i trollowaniem) nie zostaly przyjete zbyt dobrze na tym forum.

 

to chyba tyle odemnie w tym temacie, nie ma sensu wiecej bic piany. Ide pisac tutorial o uzywaniu tutoriali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tu na forum drugiej takiej oryginalnej postaci, jak to w życiu bywa, cała masa chciała go wciągnąć do swojego poziomu.

Pewnie to przez te kompleksy :) Oryginalny na pewno jest, tego nie można mu odmówić, chociaż tą oryginalność często ciężko przełknąć. Fajnie też jest się dowiedzieć, że ludzie na wyższym poziomie jak pan Daniel i zapewne Ty Kędziorze, potrafią tak finezyjnie interpretować nazwy użytkowników (Temporal był na przykład słodko nazwany Tempolem). Może kiedyś więcej osób awansuje na ten poziom, będzie można pisać co się chce, bo przecież trzy kropki, pięć znaków zapytania i uśmieszek załatwią wszystko i zamienią obelgę w refleksyjny żarcik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Dziadek3D lubi wyzwalać w ludziach emocje, i łatwo mu to przychodziło - nic drastycznego, ale jednak. ...

 

Meritum.

 

Ponadto, dziwi mnie i po po prostu śmieszy postawa NIEKTÓRYCH z Was. Skoro tak bardzo nie trawiliście Dziadka, nie lubiliście jego prac, lub wzbudzał w Was inne negatywne emocje, to po jaką ch... pisaliście w jego wątkach, pod jego pracami? Masochizm?

Kolejną zabawną sprawą jest opowiadanie w tym wątku jaki to dziadek był tutaj zbędny, niepasujący i dobrze, że go nie ma. Forum ma tyle wątków, a co niektórzy z Was tracą cenny czas na pisanie o kimś za kim niby ani nie tęsknią, ani nie trawią. Hipokryzja? Kolejny masochizm?

 

On sam kiedyś powiedział, że największą karą dla artysty jest brak komentarza. Tak więc, uważam, że pretensje za dyskusje, które niektórym przeszkadzały powinni mieć tylko do siebie. Nikt nikogo nie zmuszał do rozpoczynania dyskusji lub jej kontynuowania.

 

Poza tym, jak to któryś z użytkowników trafnie kiedyś podsumował, cieszę się, że nawet po całodniowej tyrce w pracy, ludzie mają jeszcze ochotę ze sobą rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w radio M mówili o bestialskim potraktowaniu dziadka na jakimś forum i potrzebie zorganizowania grupy obrońców dziadka z pikietą przed pałacem, tfu! przed domem Adka, a Gazeta wyborcza organizuje wyjazd dla przeciwników obrońców dziadka... tylko nie znają adresu Adka. Ma ktoś może?

Edytowane przez kliment woroszyłow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SSn4k3: nie myślałem akurat o tobie ale cieszę się że ktoś chce gadać bez jadu i na poważnie. Chociaż po 2 stronach każdego wątku można spodziewać się chyba już tylko spamujących klakierów:) Mówię tylko o problemie atmosfery na forum który kilka osób i ja również poruszyliśmy w tym wątku. Co tu dużo gadać - psychologia tłumu działa. Forum to społeczeństwo poprostu. Peace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucek - tak sie składa że osobiście w kilku chyba wątkach zabierałem głos na temat atmosfery na forum. A ten topik traktuje niestety jako przejaw.... schizofrenii zbiorowej. Bo prawdą jest że dziadek potrafił irytować, prawdą jest także to że wystarczy omijać. Skoro mnie ktoś irytuje, to omijam jego watki, nie postuje, nie wdaje sie w dysputy z powodów dbałości o własne zdrowie i nerwy. Jest w końcu funkcja ignor na tym forum. Wszystkim którzy maja jakiegoś usera który działa im na nerwy polecam ta metodę. Dziadek odszedł z własnej woli, a teraz wypisujecie tu tasiemcowe żale. zdecydujcie sie na miłość Boską . Bo ja sie zgubiłem juz, dobrze to że dziadek zrobił focha i znikł czy źle? żałujecie co wypisywaliście w jego topikach czy wręcz przeciwnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucek... Skoro mnie ktoś irytuje, to omijam jego watki, nie postuje, nie wdaje sie w dysputy z powodów dbałości o własne zdrowie i nerwy...

 

Tak proste, że wręcz banalne, a jednak nie wszyscy to rozumieją.

Osoby, które debatują na temat atmosfery na forum powinny również mieć na uwadze, że same są współautorami dialogów, na temat których później negatywnie się same wypowiadają.

Dziadek sam ze sobą tutaj nie rozmawiał, przynajmniej w dosłownym znaczeniu.

 

I żeby mi ktoś nie zarzucił walki z niesprawiedliwościami traktowania uciśnionych lub obrony dziadka. Uważam tylko, że atmosferę i społeczność forum tworzą wszyscy jego użytkownicy, a nie tylko dziadek (tworzył).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chrupek3D

Wy po prostu nie umiecie bawić się słowem... a Dziadek i owszem... robił to doskonale.

I ja równieSZ to lubię, ale nie tutaj... już nie...bo tutaj się nie da.

Tutaj słowo "dyrekcja" jest obraźliwe... więc tylko z krzesła można spaść, ze śmiechu... łamiąc sobie krzySZ. Mam nadzieję, że to ktoś zrozumi(ał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziadkowych tematach było pełno dyskutantów. No nie każdy się z nim dogadywał.

Tylko o kim to źle świadczy?

Macie tą przewagę że skupiacie tutaj większe grono, które zna się nie od dziś, i możecie się teraz wzajemnie poklepywać po plecach że to dobrze że Dziadka nie ma.

To tak działa, dodaje otuchy w przeświadczeniu o słuszności swoich poglądów.

Co zrobić. Życie :)

 

No trochę szkoda że nie wiele osób potrafi przyznać że szkoda takiej postaci.

Jak ktoś przebrnął przez kilka uszczypliwych jego słów, to można było odkryć naprawdę ciekawego człowieka. Tylko nie każdy ma ochotę na coś co burzy upatrzone i utrwalone w głowie zasady.

 

Wystarczy przejrzeć jego stronę by pojąć, że mało wśród nas dziś takich ludzi.

 

Ale może nie ma co podsycać, jak ktoś ma ochotę i czerpie z tego przyjemność, może dodać mnie śmiało do ignorowanych, ja również polecam tę opcję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek zgrywal takiego twardziela co to krytyka slodzi sobie wieczorna herbatke, a tu odstawil dramat w trzech aktach kiedy wiecej niz dwie osoby go skrytykowaly. To komu tu brakowalo luzu i kto sie latwo obrazal?

A przeciez dziadek - jesli tylko nie chcial kogos sluchac - tez mogl dodac go do ignorowanych i zostawic sobie grono klakierow.

 

Czy tez moze - jak to on zwykl "bawic sie slowem" - przecenilem jego inteligencje..... :):):):) ....

 

Czegos tu NEROZUMIe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede sie klocil bo nie sledzilem wszystkich watkow i nie mam jasnej sytuacji na sprawe, byc moze Nezumi wiesz co mowisz i masz absolutna racje.. natomiast z doswiadczenia wiem(sam mam dziadka) ze osoby w podeszlym wieku (nie wszystkie oczywiscie) zazwyczaj sa zrzedliwe i marudne a czasami bywaja mocno dotknietymi przez los (inny system przeciez wtedy byl w Polsce, bylo ciezko itp..) i nie nalezy ich zlosliwosci traktowac zbyt osobiscie bo nic nie wiemy o przeszlosci dziadka, moze byl szykanowany za to ze byl zbyt wielkim indywidualista i teraz kazda krytyke odbiera jako atak? nie osadzajmy czlowieka zbyt pochopnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brrr nie dajmy się zwariować, teraz będziemy analizować przeszłość i psychikę forumowiczów, aby dostosować komentarze tak aby ich nie uraziły? ;) Na forum każdy jest tym co napisał / pokazał jeśli osoby nie znamy osobiście. Pamiętam jak kiedyś chyba nawet na tym forum ktoś bronił zbanowanego usera argumentując tym, że w rzeczywistości to dobry chłopak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chrupek3D
A od kiedy wolno się obrażać? Czy "Tempol" i "Nerozumi" to już, czy jeszcze nie? Może trzeba kogoś nazwać penisem (wulgarnie) jak mnie kiedyś kolega Chrupek? ;)

 

oj tam, przecież to było pieszczotliwie :D

 

ps. nie mogę odpowiadać prywatnie, mam coś ze skrzynką, albo głową ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Sziwa — w judaizmie trwająca tydzień żałoba (licząc od dnia pogrzebu) po zmarłym.

Jest to pierwszy okres żałoby, najbardziej restrykcyjny.

Żałobnicy nie mogą się wtedy strzyc, golić, wykonywać żadnych czynności pielęgnacyjnych dla przyjemności. Nie można nosić obuwia ze skóry, wykonywać żadnej pracy, należy siedzieć na niskim stołku, zasłania się lustra. Należy się również powstrzymać od wychodzenia z domu, studiowania Tory. Zabronione są stosunki małżeńskie. W czasie tego okresu żałobnikiem zajmują się sąsiedzi (odwiedzają go, przynoszą posiłki).'

 

To pewnie taki 'dramat w trzech aktach' o kilerach od dziadka3d.

 

Ja żałobę złamałem dwa razy robiąc 'work' aby nam tutaj wszystkim było przyjemniej i radośniej.

 

Nie ma to jak robić rewolucję kulturalną i wywracać 'górę' na 'dół', ale bez prądu się nie obejdzie.

 

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez peteRlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza akcja Dziadka ktora docieniam! Brawo dla niego i pozdrowienia! hehehe

 

[edit] a moze Dziadek3d byl przybyszem z innego wymiaru? napsol namacil natworzyl a teraz vortex sie otworzyl i go spowrotem wsysnol? mysle ze teraz rzeczywistosc zacznie sie sama regenerowac, polska bedzie najwiekszym mocarstwem w uni a globalne ocieplenie sie cofnie? a moze to zapowiedz konca swiata? wkoncu 2012 juz tuz tuz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności