Jump to content
Sign in to follow this  
Vega

Dwutygodniowy Speedsculpting: REGULAMIN

Recommended Posts

regulamin_wnarhr.png

§1.

Konkurs zawsze trwa dwa tygodnie od momentu założenia tematu na forum natomiast sonda 3 dni.

$2.

W przypadku remisu zostanie założona sonda, która będzie trwała 1 dzień. Jeśli dogrywka nie wyłoni zwycięzcy to zwycięzcami zostają obaj uczestnicy, a temat wybierają wspólnie.

§3.

Model może być wyrzeźbiony zarówno z dowolnej bryły prymitywnej (sphere, cube itd) jak i z przygotowanej bazy. Jeśli korzystamy z drugiej opcji, czas przeznaczony na modeling musi zostać odjęty od całkowitej puli. Pamiętaj ze jest to sculpting i Twój model ma być wyrzeźbiony, a nie wymodelowany.

§4.

Można korzystać z dowolnej liczby obiektów na oczy, uzębienie i akcesoria. Należy jednak pamiętać ze czas jaki chcemy przeznaczyć na ich rzeźbienie również zalicza się do puli. Modele z których chcesz wyrzeźbić dodatki również muszą być bardzo proste - staraj się ograniczać do extrudowanych boxów/spher!

§5.

Na finalnym obrazku powinny znajdować się dwa-trzy ujęcia modelu oraz siatka.

przykladj_newnrs.jpg

§6.

Obrazek nie powinien być szerszy niż 1200px, a wysokość dowolna.

§7.

Model powinien być przedstawiony w prosty sposób - Zbrush'owe matcapy, Mudbuxowy viewport itd. Zaawansowany rendering/postprodukcja nie jest dozwolona .Model możesz oteksturować w programie w którym rzeźbisz (np. ZBrush, Mudbox, itd.).

§8.

Nie można korzystać z wcześniej przygotowanych modeli.

§9.

Nagrodą jest wymyślenie tematu na przyszły tydzień i nieśmiertelna sława.

$10.

Można wrzucić kilka prac do tematu. Jednakże zgłosić do konkursu można tylko jedną. Jeżeli ktoś doda więcej niż jedną pracę to MUSI napisać którą pracę zgłasza. W przypadku braku takiego wpisu, do konkursu zostanie zgłoszona praca najnowsza (ostatnia wrzucona).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy