Jump to content

Recommended Posts

Witam.

Postac zaczeta z 1,5 roku temu bez zadnego specjalnego planu. Ot mialem jakis tam base mesh i zaczalem sobie modelowac grubasa. Tak od czasu do czasu cos tam dodawalem z nowych obiektow. Obiekt nigdy nie mial byc renderowany dlatego wiekszosc rzeczy ma bardzo prymitywne podstawowe siatki. Np. kamizelka bodajze z szczzescianiu zostala chyba zrobiona jesli dobrze pamietam. Pousuwane sa najnizsze levele tak wiec nie pamietam dokladnie.

Dlatego tez, np. jest cialo wymodelowane chociaz to kompletnie zbedne jest. Rowniez troche rozciagniec czy niskiej rozdzielczosci tu i tam.

Renderowanie w MR wydawalo sie ok pomyslem, ze wzgledu na raytracing wszedzie. Probne rendery calej postaci to z 15-20 minut. Niestety wrzucenie dobrego AA + FG dalo efekt 10h renderowania tak wiec coz. To chyba efekt tych kilku fraktali na podlodze.

I tyle, Silo + Zbrush (3.1 albo 3.5 model, 4.0 - render modelu) + Photoshop + XSI z MR.

k.jpg

k_m_1.jpg

k_m_2.jpg

• Like 1

Niedługo będzie miał więcej gwiazdek niż postów naforum:D Model bardzo bardzo. Co tu duzo pisać:)

Woow, model wymiata :D Nie ma co się rozpisywać. Jedynie render taki sobie. Kadr tak ustawiony, że abberacja wchodzi na twarz i tak średnio to wygląda.

Model świetny! Do tego fajny render, tylko coś dziwnego się dzieje w okolicach twarzy. Ale i tak 5* :)

pozdro

Najlepsza praca jaką ostatnio widziałem na tym forum. Kupę roboty niepotrzebnie - nie widać tej skóry pod kamizelką.

Z której strony nie patrzeć grubas jest wypasiony. 5* , dłoń pięknie wypracowana jak i cała reszta.

mózgu pod czaszką tez nie widać a każdy ocenia :)

bardzo mi się podobają monochromatyczne - wyciąga wyrazistość twarzy.

Nie ma to jak robic cos bez deadline'u ;) Bardzo mi sie podoba twoje podejscie do detalu - naprawde fajnie. 5 punktow szacunu i 2 rispektu :)

Dawno nie widzialem tak wypasionego modelu. Traz tylko powysylaj i zbieraj fronty, top rowy i inne auordsy. Kapitalna robota - miazdzy mnie ilosc srubokretow i takich tam ;)

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy