Skocz do zawartości

Pojazd 3D:Myśliwiec Spean


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jesli mam byc szczery to niewiele tu widze ... nawet nie jestem w temacie ... z czego to jest mysliwiec ? ze star wars ... czy czegos takiego ? ... nie wiem ... pozwol ze wstrzymam sie z uwagami az bedzie cos wiecej :)

 

pozdrawiam ... pracuj dzielnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, nie obraz sie, ale przypomina mi to bardziej bloba ktory co dopiero wyskoczyl z klopa...

 

 

mysliwca nawet z najbardziej zakreconego s-f mi to nie przypomina. zbyt organiczny, za malo zdefiniowane ksztalty i zero ostrych krawedzi... wszystko da sie poprawic, wiec no stress

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm zgadzam sie. Za duzo przesuwania poly, a za mało extrudów itp. Statek mi przypomina cos na wzór statku Batmana, szczerze to nie wiem co to jest, ale jak poprawisz to moze wyjsc cos ciekawego. Pomysł troche niekonwencjonalny.

 

Allucard? Hehe kolejny maniak Hellsinga? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dzieki za Odpowiedzi.

To fakt jest mocno futurystyczny. Lecz z drugiej strony mym skromnym zdaniem rzadko sie spotyka takie w projektach. Co do statków organicznych -dirty- pamietasz \"Babylon 5\" i statki cieni :) lecz dalej czekam na jakieś dodatkowe opinie i za wszystkie jeszcze raz dzięki nara

 

Amen all !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu bym sie nie zakladal ... czasem ... zwlaszcza na poczatku ... bardzo sie starasz a tu dupa ... i tak nie wychodzi to co bys chcial ... nie kazdy zaczyna tak jak tu co niektorzy pokazuja modele samochodow lepszych niz te ktore inni robia po kilku latach zabawy z grafika ... i mowia ze to pierwszy model.

 

pracuj dalej ... zobaczymy co z tego wyskubiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po prawdzie to byl szkic do tego modelu jednak jako mozna zauważyć

 

 

miecz12.jpg

 

Zakładał że bedzie to miecz jednak moja dziewczyna gdy modelowałem środek powiedział że pod pewnym kontem przypomina to statek wiec poszedłem w tym kierunku i zostawiłem pomysł miecza i zabrałem sie za dokańczanie tego jako statku i tak wyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe przejscie z miecza na statek... hmmm

 

No nie pozostaje nic innego jak dalej dlubac w tym statku i probowac dojsc do zamierzonego przez ciebie efektu

 

aha... moze warto powrocic do konceptu miecza, bo bardzo fajnie wyglada, pomysl.

 

Pozdrawiam i trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie podoba, fajny pomysl, zrobione lekka reka. a czy statek kosmiczny, lub cos w tym stylu zawrze musi mniec okreslone krztalty?NIE, tutaj panuje wyobraznia, bo kto to wie jak naprawde beda wyglodaly w przyszlosci. t3ymam kciuki pozrd.(aha sorry za bledy itp. wysylam z eMac-a a te kompy sa to d****)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności