Jump to content

Dwutygodniowy Speedsculpting #25: "Kobieta" - Portret


Vega
 Share

Recommended Posts

Nie mam czasu za bardzo w tym tygodniu :) Poprawię w weekend :) Muszę zrobić jeszcze kilka grafik na zaliczenie z grafiki komputerowej :) Chyba, że Ty Lucku masz czas i chęć zrobienia :) Wiesz, że możesz to zrobić :)

Link to comment
Share on other sites

Bo jestem przez maturą :) Maturę miałbym w tym roku, ale ja jestem w tech. na 4 lata :) Kierunek technik informatyk i mam taki przedmiot jak grafika komputerowa i multimedia. Miałem zaliczenia z Photoshopa, a teraz z Corela :) Nie znam Corela. Muszę zrobić 3 rysunki techniczne i prace artystyczną. Wybrałem zwariowane melodie z świnią Porky i ptaszek Tweety :) Mam 2 rys. tech. i nie cały rys. artystyczny :) Muszę jeszcze go pokolorować, a do pt. mam czas. Do tego w czw. spr. z urządzeń techniki komputerowej :)

 

Jednakże tutaj nie będziemy robić spamu.

 

Jeżeli ktoś jest chętny to może zrobić jakąś plansze :)

Link to comment
Share on other sites

Guest fishinthewater

Fajny temacik. @CzAki mi juz popodsylal kilka fajnych conceptow wiec na bank cos skrobne, moze tym razem uda sie mniej glutowato.

Przy okazji gratuluje @miszczu zwyciestwa poprzedniej edycji, wczesniej nie bylo okazji (urlopik).

 

A.... i dzieki za glosy :)

 

pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

okej, to jedziemy. taki she-male ode mnie:

 

baba.jpg

 

rzuty orto, bo tak lepiej wyglądają :p jak widać, na fryzurę pomysłu nie miałem :) skupiłem się przede wszystkim na facjacie, bo spod piórka wychodzą mi głównie samce, więc nie był to łatwy bój :( olałem też z leksza ramiona, więc wygląda to jak wygląda. może coś jeszcze skrobnę.

Link to comment
Share on other sites

miszczu, Luki, dzięki za wskazówki/uwagi. czasu miałem jeszcze ok 30 min (nagroda za halloweenowy speed ;p) więc wykorzystałem na ile potrafiłem :] Faktycznie szczęka i żuchwa była do przodu i ogólnie coś mi się proporcje rozjechały, a uszy były nijakie i ździebko za duże. poprawiłem ile zdążyłem. tutaj więcej nie zdziałam,ale być może skrobnę coś jeszcze. jeśli nie, to ta praca idzie do sondy. raz jeszcze piękne dzięki.

 

bab.jpg

 

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

hej bardzo fajnie lukanusie, nos u nasady moglby byc delikatnie wezszy, chyba to mnie najbardziej boli w calosci. no i generalnie kolczyki na twarzy sa ble.

 

takie odemnie +-1,5 godzinki poki co.

doodle.png

Link to comment
Share on other sites

fajna ta głowa. to co mi się rzuca w oczy (niekoniecznie zasadnie), to ciut za wąska szyja i ta 'dziura' w miejscu, gdzie mięśnie łączą się z obojczykami, ale jak sam twierdzisz, skupiłeś się przede wszystkim na facjacie. chyba troszkę za mocno postrzępiłeś jej tą grzywę :]. reszta wygląda okej.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy