Skocz do zawartości

Finished 2D: Ilustracje do gry karcianej


Morbid Karbid

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie ma to jak forumowa linia frontu, gdzie od czasu do czasu ktoś podrzuci bombę pełną zaj****ści, która w mgnieniu postu wymiata wszystkich w polu rażenia.

Ja się od razu schowałem, więc poniosłem minimalne straty:P

Mocarna kolorystyka i oświetlenie sprytnie ukrywają błędy w anatomii, zwłaszcza w przypadku kobitki, gdzie nogi i biodra zasługiwałyby na ostrą chirurgię korekcyjną.

Czirs:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten drugi widzialem na cgtalku, kurcze fajnie ci wyszlo oswietlenie z lewej strony pracy. brakuje mi troszke zbalansowania skali w efekcie lawy (moze jakies zludzenie rozerwania atmosfery, tyci tyci chmur lub huraganow dymnych by pomoglo) ale poza tym bardzo ladnie.

 

3 i 4 mi najmniej podchodza, troche inna stylistyka niz pozostale wiec jakos to sie dla mnie kupy nie trzyma (co nie znaczy ze pracki sa zle)

 

mechaniczny robal swietny concepcyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pozytywy!

 

Mistrzowskie prace. Moim zdaniem udaje Ci się idealnie połączyć komercje z artyzmem. Przy okazji spytam czy mógłbyś zdradzić swoją zasadę którą kierujesz się w procesie twórczym? I co wg Ciebie stanowi dobry obraz? Pozdro.

 

dzięki! Staram się żeby to było choć trochę moje, a nie tylko popularne i żeby się koniecznie podobało. Zasady jakimi się kieruję? Za słaby jestem żeby je umieć zwerbalizować. Wszystko na czuja robię. Dobry obraz? To taki, który inspiruje. Nie umiem sensownie odpowiedzieć.

 

Na czym polega to, że ta karcianka ma być realtime?

Haha Nie mam bladego pojęcia. Myślę, że wydawca się zagalopował.

 

ten drugi widzialem na cgtalku, kurcze fajnie ci wyszlo oswietlenie z lewej strony pracy. brakuje mi troszke zbalansowania skali w efekcie lawy (moze jakies zludzenie rozerwania atmosfery, tyci tyci chmur lub huraganow dymnych by pomoglo) ale poza tym bardzo ladnie.

 

3 i 4 mi najmniej podchodza, troche inna stylistyka niz pozostale wiec jakos to sie dla mnie kupy nie trzyma (co nie znaczy ze pracki sa zle)

 

mechaniczny robal swietny concepcyjnie.

 

Dzięki mistrzu. Różnica stylistyki wywodzi się z chęci zabawy, rozpiętości czasowej projektu oraz tego, że karcianka i tak będzie miała wiele styli, bo malują tam różni ludzie. I to jest w karciankach fajne.

 

W czasie projektowania wyszło mi sporo fajnego sprzętu. Może uda mi się to jakoś kiedyś podmalować i pokazać.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowa mała panie Marcin co tu pan wyprawia..

170 sztuk potęguje stan hipnozy, nie uwierzyłbym gdybym nie zobaczył ;)

Zacnie łączysz styl i smak z komercją jak już ktoś napisał.

Zgadzam się z Kapitanem że 3 i 4 trochę inna stylistyka a właściwie technika bliższa malarstwu klasycznemu (jak na moje oko)

to pewnie efekt studiowania starych mistrzów ;) btw ciekawy patent na przemycanie takich myków do świata SF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też te malarskie wrzuty w komercji bardzo odpowiadają. Miałem wcześniej napisać ale czyściłem obślinioną klawę=]. Chociaż istnieją ilustracje gdzie cholernie ciężko z dobrym efektem coś takiego wcisnąć (np ten zjadacz planet) mimo to fajnie że z tego nie rezygnujesz. No i dalej po cichu czekam na te godzinne speedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka moc!!! świetne prace i gratuluje mega skilla:) urywa wszystko jak sie na nie patrzy!!!

Szczególnie statek niszczący planetę!!! pełen wypas!!!świetna kolorystyka!! może w 3 życiu też się nauczę tak operować kolorami jak Ty hehe:P

Tylko facjaty mi się nie podobają w dwóch pracach(koleś z okablowaniem i ten jakby admirał), coś w nich nie gra jak dla mnie. Ogólnie bajobongo po całości!!!! wielki pozytyw:)

 

Poza gratulations odnośnie prac to i wywiadu w http://www.2dartistmag.com/latest.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności