Jump to content

Jak najprościej wykonać mebel


Recommended Posts

Witam! Tak jak w tytule mam pytanie odnośnie jak wykonać zaprojektowany wcześniej przeze mnie mebel w 3d. Chodzi mi o to jakiej najlepiej funkcji do tego użyć? Mam bardzo mało czasu i chciałabym to jak najszybciej wykonać bez zbędnego "bawienia się". Dodaje plansze techniczną mebla - taboretu( z każdej strony wygląda tak samo).

 

a98a5a20741e26e3m.jpg

Link to post
Share on other sites

mebelek na razie sobie czeka bo robię jeszcze inną wizualizacje więc spoko:) ...dziękuje bardzo za odpowiedz chociaż nie wiem czy mi zajmie to tylko "20 min" choć byłabym z tego powodu bardzo zadowolona jakby tak się stało:)

Link to post
Share on other sites

...jestem teraz przy robieniu siedziska i jak podpowiedziano mi na początku narysowałam kształt za pomocą linii dodałam do tego Bevel i zwiększyłam grubość(height)... wszystko pięknie tylko wyszedł mi z tego płaski "pacek":) a jak wiadomo siedzisko jest na krawędziach zaokrąglone a nie ścięte jak spod noża;) próbowałam dodać do tego smooth i tylko mi się wszystko powykrzywiało i co teraz??? Jak nadać temu taką ładną "obłość" przy krawędziach??;)

Link to post
Share on other sites

filet nic nie daje bo mi o coś innego chodziło... poradziłam sobie już po swojemu za pomocą soft selection... w miarę wygląda ok, nie jest to perfekcyjne siedzisko... ale myślę, że potem się zatuszuje niedociągnięcia;)

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy