Jump to content
KMiklas

[Kryzys|FIN] Próba charakteru

Recommended Posts

Dlaczego nie robisz twarzy? W bitwie steampunkowej pamiętam, że również zostawiłeś je niedokończone.

Zbyt dosłownie pokazałeś ze facet który, nie potrafi zmienić koła jest młotkiem.

Dlaczego nie robisz twarzy? W bitwie steampunkowej pamiętam, że również zostawiłeś je niedokończone.

Ktoś to już w tym temacie dobrze ujął - tzw. every man. Emocje bardziej staram się zawrzeć w pozie postaci, a nie w mimice, która niejako narzuca odbiór (nie neguję jej, ale wciskanie realizmu do każdej pracy na siłę to też bzdura). Niech odbiorca wykaże się też nutą wyobraźni, stworzy to sytuację, w której ta sama praca jest do pewnego momentu odbierana na różne sposoby. Chciałem też uniknąć "przeciążenia" pracy, a uważam, że tak by było gdyby jeszcze postacie zajmowały oglądającego swoją mimiką. No i poza tym - to też zabieg plastyczny.:)

KMiklas -sory,ale jak przeczytalem twoja wypowiedz to mi az smiac sie zachciało... to tak jakbym stanął z mikrofonem, odpalił muzyke i powiedział ze nie bede śpiewał bo to byloby zbyt dosłowne, niech leci muzyka a słuchacz sam sobie wyobrazi jak powinny brzmieć słowa...

...badzmy szczerzy- pokazac emocje na twarzy jest cholernie trudno- i nie pisz ze to specjalny zabieg.. po prostu brak umiejetnosci,albo strach przed tym ze moze nie wyjsc... a moze nawet probowales je zrobic i ci nie wyszly, dlatego zostawiles proste bryły...

teraz to nie wyglada na celowy efekt a na niedokończoną prace. Sory za taką krytyke ale troche mnie drazni jak ludzie starają sie ukrywać pewne braki w tak smieszny sposób...

pzdr!

Stary, włóż trochę pracy i zrób te twarze - ich brak strasznie psuje tą pracę. W pracy z maszynką do kawy to było do przebolenia, ale tutaj dziadek z wiadrem zamiast głowy jest straszny.

Tłumaczenie, że to symbolizuje każdego człowieka jest strasznie banalne i wciskając je w kolejną pracę sprawiasz wrażenie, jakbyś bał się podjąć wyzwania, jakim jest modelowanie twarzy. A szkoda, bo twój warsztat i wyobraźnia są naprawdę imponujące.

No jak tam uważasz, w każdym bądź razie do deadline'u zostało jeszcze trochę czasu.

Chciałem też uniknąć "przeciążenia" pracy, a uważam, że tak by było gdyby jeszcze postacie zajmowały oglądającego swoją mimiką. No i poza tym - to też zabieg plastyczny.:)

tutaj elementem bardziej rozpraszającym od samej twarzy jest... jej brak.

zabieg plastyczny- ok, ale takie zabiegi powinny harmonizować z całością. uważam, że zdecydowanie nie w tej konwencji

fejs.jpg

tyle w temacie moich umiejętności modelowania twarzy, niektórzy skojarzą prackę pewnie.

nicponim - mnie śmieszy natomiast wciskanie w takich przypadkach ludziom braku umiejętności (nie twierdzę że moje są świetne - ale przykład powyżej pokazuje, że dałbym radę wymodelować twarze i tutaj, jeśli miałbym taki zamiar) lub pomysłu, kiedy jakiegoś elementu brakuje albo praca odróżnia się zbytnio od przyjętej reguły - zwłaszcza, jeżeli owy element wymaga mniej pracy niż "normalna" wersja.

Myślę, że tak jak napisałem wcześniej, pozy postaci mówią same za siebie i nikt nie będzie miał problemów z odczytaniem ich emocji, uczuć.

Twarzy nie będzie, zostają jak są - nie robię nikomu na złość, takie miałem założenie i tego się trzymam.

dodajesz w ten sposób swojej pracy nowej, zbędnej treści (to nie złośliwość)

super, tylko spoko by bylo dodac blura na droge na dole od ostrosci bo ta tektura tam juz troche niedomaga.

Gratulujemy ukończenia pracy. Praca została pobrana do zaprezentowania Jury.

Gratulacje! Pierwsze miejsce.

Dużo pracy, opłaciło się.

Dodatkowo pokazałeś, że z Blenderem da się wygrać konkurs, nie potrzeba oprogramowania za kilkanaście tysięcy :)

gratulacje :) od początku byłeś moim faworytem

fajnie też, że blenderek na pierwszym miejscu

ps. dajesz korepetycje? :)

gratulacje :) od początku byłeś moim faworytem

fajnie też, że blenderek na pierwszym miejscu

ps. dajesz korepetycje? :)

Dzięki:) co do korków - jeszcze nie ten poziom:D

gratulacje

zasłużone i zapracowane zwycięstwo :)

pozdrawiam

Dzięks, Tobie też gratuluję:)

Gratulacje :)

Troche szkoda że tak meandrowałeś z pomysłem po drodze. Mógłbyś w tym czasie dopracować te pare rzeczy które tu jeszcze wymagają pracy.

Ogólnie dobra robota i zasłużony sukces

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy