Skocz do zawartości

VIII Międzynarodowy Konkurs 3D a moja praca


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

 

Pan Peters niejako namowil mnie do udzialu w tym konkursie.

 

Mam zamiar wystartowac w kategori grafika.

 

Ino jest maly myk, praca ktora chce pokazac to Leopard 2A5 ( :P ). Problem w tym ze jest w rozdzialce 776x380. A z tego co wyczytalem na 3d.pl:

 

\"Należy pamiętać o tym, że stanowią one potencjalny materiał do druku. Dlatego rozdzielczość prac powinna wynosić minimum 1600 × 1200 pikseli. W przypadku braku możliwości zaprezentowania prac w odpowiedniej rozdzielczości prosimy o niepowiększanie ich w programach 2D.\"

 

I teraz czy wyslac ta normalna wersje skoro pisza zeby nie poprawiac w programach do 2D, czy tak to porawic zeby strata jakosci bylo jak najmniejsza (czy tak sie w ogole da powiekszyc)?. Chociaz do tego minimum poddciagnac.

 

Mozliwosci ponownego wyrenderowania wyrenderowania sceny niestety nie mam (utrata zawartosci calego dysku)

 

Pozdrawiam

Pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jesli nie ma jakiegos formalnego wymogu, ze MUSI byc w minimum 1600x1200 to wysylaj to co masz. najwyzej bedziesz sie martwic pozniej jesli wygrasz lub ktos bedzie chcial sobie walnac plakat z twoim leopardem;)

 

good luck!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie. Ja wysyłam swojego mustanga i nową pracę nad którą właśnie pracuję.

Mustang nie spełnia wymogów konkursu (1024 na 768) ale i tak go wyśle. Tak jak Ty nie mam możliwości ponownego wyrenderowania tej sceny (to i tak pół biedy bo do tego doszło by trochę roboty w ps). Druga praca będzie w wymaganej rozdzielczości i ta mam nadzieję bardziej zwróci na siebie uwagę jurorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DruG, powalczyc można. Na duzo nie licze.

 

Batou, nie wiesz czy prace mozna zglaszac przez internet? (cos slyszalem ze formularz zgloszeniowy bedzie dostepny miesiac przed terminem oddawania prac na stronie 3d.pl) ale czy mozna przez neta to nie wiem :). Powodzenia zycze... a Twoj mustang z pewnoscia duzo namiesza.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem na 100% czy go będę wysyłać. Chciałbym zrobić coś nowego, równie dobrego (lepszego :) ), a nie ciągle \"jechać\" na jednej pracy.

A co do wysyłania prac to z tego co wiem nie będzie możliwe ich zgłaszanie przez internet.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiecie czy mozna korzystac z plug-in\'ow (konkretnie Dreamscape); kiedys czytalem ze nie mozna, ale nie pamietam czy to chodzilo o konkurs organizowany przez Magazyn 3d (w czasopismie tez nic nie wyczytalem)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigy nie wiadomo co juror zobaczy w pracy- musi cos w sobie miec nie zasze musi byc skomplikowana i nie trzeba siedziec nad nia dwa miechy(bralem udzial w tym konkursie i moja praca zostala uznana za efektowna) - nie pisze tego by sie chwalic ale zeby Cie zachecic

ps. Drug\'a nie sluchaj nie zna sie chlopaczyna;-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności