Jump to content
polka dot

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun. - 2011

Recommended Posts

Kolejny test, niestety zapomniałem zmienić typ odbić lakieru na phonga, więc mocno rozmyty jest; światła też nie mają jeszcze textur i przez przypadek jeden z elementów dostał MS, a nie był pod niego robiony:

61097946.jpg

Dzięki, test envi, most 3D reszta PS, z tłem jeszcze będe walczył:

12164643.jpg

A śrubki przy pierścieniu ostrości to kto zrobi? Fajnie:) Dorzuć jeszcze literki na bumpach.

Jak robisz takie szkło z powłokami?

Berger, to pomarańczowe ma świetny klimat ;]

test problemowych płytek. Dzięki MF :)

mini_meisha_HD_1_mini.jpg

krzywizny tego merca może i idealne, ale rowki to już nie. Tak samo sama lampa ma bugi. Poza tym z tego, co widzę to chyba próbujesz nową c-klasę zrobić, a w niej tylne lampy mają inny kształt wnętrza. Zaznaczyłem to i kilka innych rzeczy. Możecie mnie zjeść za wytykanie.

d44b7a8baa.jpg

Dzięki Trosiek ale to model pod wizki gdzie i tak takie rzeczy nie będą widoczne więc nie widze sensu ich poprawy. Co innego gdybym takie coś robił dla siebie pod studyjny render.

Wrzucam zeszłotygodniową, chamską komerchę:

Rozdzielczość natywna była 2x większa, zlecenie z dziedziny tych na wczoraj, mało czasu na dopracowanie detali niestety. Łączny czas to 3-4 dni po +12 h (korekty klienta itp.) Żadnych modeli stockowych więc było gorąco przy deadline :)

pizza01.jpgpizza02.jpg

Guest Chrupek3D

wygląda jak renderowane we wszystkich rendererach świata i łączone w szopie ;)

Renderowane w vrayu było a pizza hmm, robiona w 10 min więc nie mogło być inaczej :)

No ta pizza trochę śmiesznie wygląda :)

Poza tym fajnie się to prezentuje.

Napis "pizza margherita" na ścianie jak w jakimś starym filmie o zombich :) hardcore hehe.

Wiele rzeczy wyszło fajnie ale tyle samo kijowo. Podobają mi się naczynia na dodatki na 2 ujęciu

Wiadomo, jak termin zabójczy to trzeba pewne rzeczy odpuścić. Pizza faktycznie super ;) ale reszta wyszła całkiem fajnie, przynajmniej nie jest pusto.

Ładnie.

Co to za niedorenderowany backet:D na drugim obrazku u góry na środku hehe

Neon kiepsko wyszedl, jest zbyt wyblakły.

Niepotrzebna też winieta na rogach

Ale ogolnie bardzo pozytywnie:)

hej, taki mały test oświetlenia, pierwszy raz robię jakikolwiek outdoor i oświetlenie do niego więc wszystkie konkretne uwagi bardzo mile widziane :)

84758205.jpg

A masz w ogóle jakiś skylight? Do tego nocne niebo przecież całkiem czarne nie jest. Światło powinno też w jakimś stopniu odbijać się od wody.

EDIT: Nie wiem w czym to liczysz ale mógłbyś dodać coś w rodzaju vraydirt na cały model. Jest takie narzędzie jak vraydirt dla mentala?

W tym wypadku użyłem vraylight dome + HDRI. Niebo dodane jest w postpro, więc możliwe, że faktycznie za ciemne. Wody pod spodem nie ma, to wiadukt w dolinie rzeki Tarn w Millau we Francji. Tak jak wyżej, liczone w vray ale dzięki, postaram się coś pomyszkować z tym dirtem. Tutaj jeszcze nieco inne postpro:

44971224.jpg

Usunę też chyba przepalenia, wydaje mi się, że taka wersja IES'ów będzie ładniejsza:

42568242.jpg

Edited by Berger

Próba z AO, nie wiem czy nie pokaszaniłem kolejności bo wyszły czarne artefakty na krawędziach, sorry też za tło trochę przegięcie :)

16367122.jpg

I bez przekombinowanego postpro, render + ao:

71210382.jpg

edit

Sorry, że wpycham tu takie gnioty architekturalne ale chce się trochę z renderingu podciągnać:P

Kolejne post pro:

89382871.jpg

Edited by Berger

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy