Jump to content

Tygodniowy Speed Modeling 25: WARZYWA OWOCE

Recommended Posts

A ode mnie "Banan Monroe"... Sorks za nieciekawe tło, ale pierwszy raz na bitwie... chciałem jeszcze wymodelować twarz, ale nie wiedziałem, czy można używać kilka brył (oczy) czy tylko jednej, no i co tu dużo mówić... zbrakło czasu, ale pieprzyk jest :D... wszystko na piechotę w Blenderze... muszę jeszcze się renderować naumieć :P...Pozdro

bananmonroe.jpg

Edited by Papa Pio

Papa Pio dobre to :D

Na tą chwilę mój faworyt to cebula ;)

to ja też już mam. przeliczyłem się ale tak już musi zostać. trochę wysuszona kukurydza :P te dodatkowe 5 minut bardzo się przydało maciek.m ;) pzdr

p.s. sorx za takie kiepskie ujęcia siatki - niezły bałagan tam jest więc tak czy inaczej mało widać

kukufinal.jpg

tamyl nie czaję :) chodzi Ci kształt rozumiem? bo myślałem, że wszystkie są tak mniej więcej sześcienne :> po prostu źle się do tego zabrałem a jak już byłem w połowie to stwierdziłem, że już dokończę bo nie chce się od nowa zaczynać :) po prostu dla mnie to jest jak wyschnięta kukurydza :P w której mało doku już zostało i tak się pomarszczyły te ziarna :P

ja też cały czas za celubą jestem :)

tutaj nie chodzi tyle o render co o modeling, no i o pomysł;) a Twoj jest genialny haha:D zrób go lepiej, bo naprawde szkoda pomysłu zeby sie zmarnowal. uwielbiam to zdjecie Marilyn Monroe

Edited by kakaku

Ok... kiedy żona i dziecko poszli spać obudziły się w Pio demony... poszedł do kompa, otworzył książkę i od 0:00 do 1:00 próbował rozkminić render w Blender... a oto i efekt... może szału nie ma ale już wygląda to lepiej... mam nadzieję że czas na ustawienia renderowania i światła nie wliczają się do czasu na modelowanie... bo plane w tle zajął mi jakieś 3 minuty - tyle czasu z modelowania mi jeszcze zostało :P...

bananrender.jpg

Edited by Papa Pio