Skocz do zawartości

Obiekt 3D : Śmietnik :(


NO*NAME

Rekomendowane odpowiedzi

Do Batou: spoko nie zrażam się :P.

No dobra, teraz do rzeczy: zrobiłem taki jakby śmietnik, myślę, że jest trochęlepszy od telewizora (niekompletnego). A zresztą oceńcie sami i powiedzcie jakie błędy widzicie OKY? :P

 

 

ddd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Smietnik wyglada jak z jakiejs animki .moglbys zrobic jaks taka lekko bajkowa scene no przeciez nie musisz fotorealizmu odrazu robic .mimo iz jest to tylko jakis taki smietnik to chyba twoja najlepsiejsza praca :) powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh No*Name czy ty mozesz pisac troche wiecej niz tylko \"aha\",\"jag\" itp ? moim zdaniem to przerob kilka tutkow i dopiero wtedy ukierunkowuj sie na to co chcesz robic...ja zawsze rysowalem sobie na kartce jak to ma wygladac i robilem i mi wtedy sie cos udawalo....(wszystko zaplanowane) a u ciebie to patrze ze to sie kieronkuje do game art.... i tyle.....za wczesnie.....poprostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, ten smietnik wyglada dokladnie jak wynik tutoriala kolumny z max3d tylko z nalozonym bendem.

 

tak czy owak staraj sie postowac gdy bedziesz mial cos wiecej bo tutaj naprawde nie ma co komentowac.

 

ostatnio takze dostalem taki komentarz i teraz daje go tobie w pozytywnym znaczeniu

 

pozdrawiam, pracuj dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jasnej ciasnej akdsn a ile mozna komentowac jeden smietnik niech zrobi cos nowego do tej \"scenki\" to ludzie beda gadac na temat pracki a nie o bzdetach .choc niech ta pierdzielona pokrywe zrobi.

 

 

P.s.

Czekam na blyskotliwa riposte.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności