Jump to content
patryk1419

logo

Recommended Posts

i na uczcie się czytać

Dobrze ale dopiero jak na uczysz się pisać ;)

Kolorystyka jest świetnie dobrana, to wręcz genialny chwyt marketingowy. Podbije nowe grupy docelowe.

Tekstem bym się nie przejmowała, przeciętny odbiorca i tak czyta tylko pierwszą linijkę.

sly "prezentuje" powinienes zrobic przez O KRESKOWANE, ta kreseczka chociaz do tego kwiatuszka by pasowala co jest po prawej:D

A tak serio patryk1419 chlopie jak chcesz byc traktowany konkretnie to TY BYC KONKRETNY... i tyle w tym temacie:D

nie czytacie uwaznie zaleceń klienta, cytuje:

widać jak potraficie czytać tekst który ma widnieć na tym logu jest taki cytuje pierwszy post zrobić dla mnie logo napis to "PolishArmy prezentuje" wielkość liter ma znaczenie to co jest w cudzysłowiu ma właśnie widnieć na logu i na uczcie się czytać

sly winno chyba byc w takim razie "PolishArmy prezentuje i na uczcie sie czytać", dobrze zrozumiałem?

kliment, na uczcie bedziemy czytac czy bedziemy ucztowac? zreszta sam juz nie wiem o co biega ide do mojej polonistki ze szkoly sredniej na korepetycje bo nie lape

Lepszych projektów już chyba nie będzie, i tak już za długo ten wątek był otwarty.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy